Фалунь Дафа в Україні і в світі

Секрет успіху тайванського вчителя біології

10 квітня 2021 року Асоціація вчителів міста Нью-Тайбей провела урочисту церемонію нагородження в початковій школі району Тучен у місті Нью-Тайбей на Тайвані.

Званням «Найкращий учитель» і премією нагороджують чудових вчителів, які не лише навчають учнів самостійно мислити та навчатися, а й професійно зростати. Одержувачі премії віддані справі й готові поділитися своїми знаннями та навичками з іншими.

Чжу Цзявей, який викладає біологію в середній школі Сіньчжуан у Нью-Тайбеї, нагороджений званням «Найкращий учитель». Він представлятиме Нью-Тайбей у змаганні за звання «Найкращий учитель» на Тайвані разом із сімома іншими вчителями.

Цзявей закінчив біологічний факультет Тайванського національного педагогічного університету та отримав ступінь магістра в Тайванському національному університеті. Ось уже двадцять років Цзявей працює вчителем. Окрім викладання, він також активно допомагав проводити різні шкільні заходи. Він виступив з ініціативою створення екологічної мережі кампусу й закликав учителів і учнів усієї школи приділяти увагу довкіллю кампуса.

Чжу Цзявей поділився секретом свого успіху на церемонії нагородження. Як практикувальник Фалунь Дафа, сказав Цзявей, він дотримується принципів «Істина, Доброта, Терпіння», щоб поліпшити свій характер і моральні якості. Він також застосовує ці принципи у своїй роботі, щиро ставлячись до інших, проявляючи доброту й безкорисливо їм допомагаючи.

Чжу Цзявей, його сім’я й директор шкільної ради

Ставити інтереси інших людей на перше місце

Удосконалення відкрило мудрість Цзявея, пов’язану з його роботою, і зробило його людиною, яка завжди думає щонайперше про інших. Раніше він боровся за свої особисті інтереси, але тепер він завжди щонайперше думає про інших людей і не скаржиться. Він сказав: «Після того, як я почав практикувати за Фалунь Дафа, я щиро хочу бути хорошою людиною.

До того, як я почав займатися Фалунь Дафа, коли відчував, що розпорядження від директорів чи керівника групи необґрунтоване, я скаржився й навіть висловлювався проти них на зборах. Але тепер я навчився ставити себе на місце інших людей. Коли я почав думати про інших, то став чуйнішим і готовим до співпраці. Я більше не скаржуся на роботу чи колег, а готовий зробити все, що треба, для школи й учнів, навіть якщо це виходить за межі моєї звичайної роботи».

Цзявей допомагає в школі всім, чим може. Наприклад, одного разу директор запитав, чи може він допомогти класу для обдарованих дітей у їхніх екологічних спостереженнях. Цзявей негайно погодився, хоча це трудомістке завдання, і воно не входить у його обов’язки.

«Відчуваю, що мої колеги рекомендують відзначити мене нагородою завдяки моєму позитивному ставленню і співпраці», — сказав Цзявей.

Директор шкільної ради Лінь Іньчунь глибоко вражений роботою Цзявея. Якось він викладав у тому ж класі, що і Цзявей, і сказав: «Цзявей щиро хоче дізнатися про кожного учня. Він використовує яскраві порівняння, даючи своїм учням оцінку поточної успішності. Його прихильність своїй справі зворушлива. Шкільна рада визнала його відданість справі, ентузіазм і професіоналізм — тому ми рекомендували йому взяти участь у цьому конкурсі».

Чжу Цзявей вдячний Майстру Лі Хунчжи за те, що він відкрив світу Фалунь Дафа. Він сказав, що дотримання принципів Фалунь Дафа «Істина, Доброта, Терпіння» є секретом його успіху в житті та кар’єрі.

 

Джерело: https://en.minghui.org/

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic