Фалунь Дафа в Україні і в світі

Жителі Орева у Новій Зеландії засуджують злочини компартії Китаю

9 січня 2021 року практикувальники Фалунь Дафа* організували автопробіг вулицями міста Орева (Нова Зеландія). Автомобілі-учасники їхали колоною з плакатами на дахах з інформацією про істинну природу китайської компартії, а також збір підписів під петицією, що закликає покласти край злочинній Комуністичній партії Китаю (КПК).

*Фалунь Дафа (також відомий як Фалуньгун) — це духовна медитативна практика, яка ґрунтується на традиціях буддизму й даосизму. Вчить керуватися в житті принципами Істина, Доброта, Терпіння, і включає 5 комплексів вправ. Китайський режим репресує прихильників Фалуньгун із 1999 року, коли їх стало більше, ніж членів компартії.

Машини з плакатами з інформацією про істинну природу компартії Китаю
Машини з плакатами з інформацією про істинну природу компартії Китаю
Практикувальниця Фалунь Дафа збирає підписи під петицією, що закликає покласти край злочинній Комуністичній партії Китаю
Практикувальниця Фалунь Дафа збирає підписи під петицією, що закликає покласти край злочинній Комуністичній партії Китаю

«Бог управляє всім»

У південній півкулі зараз літо, і багато людей перебували на вулиці, насолоджуючись теплою погодою. Вони підходили до практикувальників, які готувалися проїхати на автомобілях вулицями міста, і про все запитували. Хелен, християнка, сказала: «Дякуємо, що ви робите це, особливо в Новій Зеландії. Я молитимуся за вас, бо ви поширюєте правду».

«Хоча компартія Китаю контролює людей, але життя і свобода даровані Богом, а не комунізмом», — сказала Хелен. Їй шкода людей, що живуть при комуністичній системі. Вона вважає, що КПК жорстоко вбиває людей, бо має тоталітарну владу.

«Коли бажання людей посилюються, — вела далі Хелен, — їх починає контролювати й використовувати диявол. Вони стають пішаками диявола, але не знають цього, вважаючи себе сильнішими за інших, та це не так. Вони одержимі нечистим духом. У наші дні деякі люди одержимі дияволом, вони задоволені собою і зневажливо ставляться до життів інших».

 

«Маємо дати можливість усім китайцям розгледіти правду»

Хасан
Хасан

Китаєць, що проїздив мимо, зупинив машину біля практикувальників і висловив їм свою підтримку: «Раніше я завжди відмовлявся слухати практикувальників Фалунь Дафа. Але коронавірус поширився світом із-за брехні і приховування інформації компартією Китаю. Ніхто не може уникнути цієї проблеми.

Я провів невелике дослідження й дізнався про пандемію, а також факти переслідування практикувальників Фалунь Дафа. Тепер я вам вірю. Ви сміливі люди! Я розповім про це всім своїм друзям, хоча знаю, що це буде нелегко, бо вони (як колись і я) можуть не повірити мені та не стануть слухати. Та я не здамся. Мені хочеться, щоб більше китайців побачило істинну природу компартії Китаю і стало підтримувати Фалунь Дафа. Ви, практикувальники Фалунь Дафа в Новій Зеландії й Америці, дієте дуже ефективно».

Чень, що теж приїхав із Китаю, проходячи повз практикувальників, висловив їм своє захоплення й підтримку. Він сам запропонував їм допомогу й за пів години зібрав у бібліотеці й супермаркеті десять підписів під петицією.

 

У всьому світі має панувати мир

Норман, іммігрант з Африки, сказав: «Китайці повинні насолоджуватися свободою і миром. У всьому світі має панувати мир. Ми діємо заради однієї мети. Я вас підтримую. Я приїхав з Африки, де жив у такому ж середовищі, тому добре вас розумію. Компартія Китаю ставиться до своїх людей як до тварин. Вона приховала спалах коронавірусу й навіть змусила замовкнути людей, що б’ють тривогу, і тих, хто виражав невдоволення. Ви виконуєте важливу справу. І робите це дуже успішно».

Джерело

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic