Фалунь Дафа в Україні і в світі

Перехожі у Кельні закликають практикувальників Фалуньгун продовжувати свої акції

12 грудня 2020 року практикувальники Фалуньгун із Кельна та прилеглих районів зібралися на площі перед залізничним вокзалом Кельна, щоб розповісти людям про Фалунь Дафа*. На заході вони зверталися до перехожих через гучномовці, демонстрували вправи, а також провели виступ групи з поясними барабанами. Подія привернула увагу багатьох людей, які, дізнавшись про переслідування, підписували петицію, щоб зупинити переслідування та підтримати розпад КПК.

*Фалуньгун (або Фалунь Дафа) — це метод самовдосконалення за принципом Істини—Доброти—Терпіння. Він включає 5 медитативних вправ, зокрема, медитацію. Цей метод став поширюватися в Китаї з 1992 року. У цьому ж році цігунське товариство Китаю назвало Фалуньгун зірковою течією цігун. Проте надвелика популярність цієї практики не сподобалася правлячому в країні комуністичному режиму, зокрема те, що кількість послідовників Фалуньгун — 100 млн, за оцінками ЗМІ, перевищила кількість комуністів — 80 млн. Тож у 1999 році Цзян Цяземінь (генсек КПК з 1993 по 2003 рік) одноосібно розв’язав маштабні репресії проти практикувальників Фалуньгун, які тривають донині (понад 20 років). Найстрашніше, що послідовників Фалуньгун, які мають здорове тіло, із санкції держави використовують у Китаї як матеріал для трансплантології, вирізаючи в них життєвоважливі органи. Цей геноцид підтвердив і засудив зокрема Трибунал по Китаю, який відбувся в 1999 році в Лондоні.

У день заходу в Кельні мжичив дощ, і пасажири, які виходили з вокзалу, могли побачити великі транспаранти й колективне виконання вправ. Практикувальники також розповідали людям про красу вдосконалення, а також викривали переслідування Фалуньгун з боку КПК. Чимало людей зупинялося, щоби послухати. Захід також привернув увагу ЗМІ.

«Ви повинні продовжувати це робити»

Жінка середніх років, яка приїхала з міста Бонні, пильно спостерігала, як практикувальники виконують вправи, і захоплювалася: «Це так красиво, так красиво!». Потім вона підійшла до місця збору підписів під петицією, щоб дізнатися правду про переслідування, а також, дізнатися де розташований місцевий пункт практики.

Коли пара молодих людей із Грузії почула, що це збирають підписи за розпад китайської компартії, вони тут же відповіли: «Звісно, ми повинні це підписати і негайно це підпишемо!»

Одна жителька Кельна сказала, що вона багато разів бачила заходи практикувальників і дізналася про переслідування Фалуньгун кілька років тому. Вона була дуже рада побачити такий масштабний захід цього разу й закликала практикувальників «продовжувати це робити».

«Це саме те, що зараз потрібно людям»

Після того, як Йорген залишив свій підпис, він довго спостерігав за демонстрацією вправ. Пізніше він сказав, що два роки тому вже чув про звірства КПК, про вирізання органів і шукав додаткову інформацію.

Вказуючи на великий плакат «Істина, Доброта, Терпіння» він сказав: «Я католик і повністю згоден із цими принципами». Він також сказав: «У цей час уряд будь-якої країни розповідає про шкоду вірусу (КПК). Наскільки ж він згубний. Багато людей дуже напружені й налякані. Я бачив, як ви робите вправи. На вигляд дуже заспокійливо. Гадаю, що це саме те, що зараз потрібно людям. Дуже підтримую людей, що йдуть духовним шляхом».

«Якщо я можу чимось допомогти, просто зателефонуйте мені та скажіть»

Рудольф довгий час розмовляв із практикувальниками, від яких детально дізнався про злісну природу КПК і переслідування Фалуньгун. Він сказав: «Я спостерігав як КПК купувала багато німецьких компаній, і це мене турбує. Також я дізнався про жалюгідний досвід інших країн у так званому проєкті «Шовкового шляху». Гадаю, що уряд Німеччини має бути пильним».

Він вів далі: «Уважаю, що те, що ви говорите – правда. Я сподіваюся, що люди зважатимуть не лише на економічні вигоди, але й зможуть звертати більше уваги на тих (китайців), хто страждає й потребує допомоги». Він також дістав з рюкзака дві пачки різдвяного печива, і виражаючи свою вдячність, передав практикувальникам зі словами: «У вас є мій номер телефону. Якщо я можу чимось допомогти, просто зателефонуйте мені та скажіть».

Наприкінці заходу Рудольф знову підійшов і взяв більше інформаційних матеріалів, щоб роздати їх знайомим і друзям, щоб вони теж дізналися правду.

Учитель математики: «Я вас розумію»

Кемаль, учитель математики з Туреччини, прочитав написи на банерах і відразу ж прийшов поставити свій підпис. Він розповів, що йому довелося тікати з рідної землі через загрозу політичного переслідування.

Він сказав: «Знаю, що таке диктатура й наскільки вона шкідлива. Знаю, який тиск відчувають люди в такому середовищі. Я вас розумію, ситуація в Китаї дуже погана». Перед від’їздом він неодноразово бажав практикувальникам успіху в їхній місії.

Джерело

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic