Фалунь Дафа в Україні і в світі

Німеччина. 50 політичних діячів країни надіслали листи, у яких підтримують Фалуньгун

До 20 липня 2020 року, у 21-у річницю незаконного переслідування Фалуньгун, практикувальники з Німеччини отримали майже 50 паперових і електронних листів від політиків усіх рівнів країни. Вони виражали свою стурбованість щодо безперервного переслідування з боку КПК.
Під час заходів, присвячених цій даті, у багатьох містах Німеччини практикувальники зачитали кілька їхніх листів.

Комісія з прав людини Німеччини: пригнічення Фалуньгун — це всього лише прояв боягузтва КПК

Від імені Комітету з прав людини Бундестагу Майкл Бранд закликав практикувальників не зупинятися, бо «врешті-решт свобода переможе».

У листі зокрема, йдеться: «ХДС і ХСС (прим. ред. – коаліційне об’єднання політичних партій Німеччини — Християнсько-демократичного союзу і Християнсько-соціального союзу) стоять на стороні пригнічених і завжди підтримують тих, кого переслідують та на кого зводять наклеп. Водночас ми дякуємо вам за вашу силу й мужність. Боротьба за права людини не ослабла за цей 21 рік. Духовна діяльність Фалуньгун заслуговує поваги й підтримки».

«Однозначно, основні права людини не можуть так довго зневажатися. Лідер КПК знає, що це жорстоке пригнічення насправді не прояв сили Навпаки, це прояв боягузтва. Свобода врешті-решт восторжествує. Ми й далі працюємо разом заради підтримки свободи та прав людини».

Депутат Бундестагу і представник «Партії зелених» Маргарет Бауз так написала у своєму листі: «Релігійна свобода є невіддільною частиною Конституції Китаю, але вона обмежена п’ятьма релігіями, визнаними КПК. Вірян часто переслідують, заарештовують і ув’язнюють. Практикувальників Фалуньгун, як і інші релігійні групи, широкомасштабно переслідують, їхні права грубо порушують. Ми рішуче засуджуємо ці переслідування!»

Депутат Бундестагу та голова Комісії з прав людини партії «Альтернатива для Німеччини» Юрген Браун написав: «Переслідування мирних, неполітичних духовних переконань послідовників Фалуньгун ясно викрило жорстокість і параною вищих керівників КПК. Вони без вагань утілюватимуть свої ідеї попри все. Це також відбилося в ситуації в Гонконзі, де новий Закон про національну безпеку, нав’язаний КПК, позбавляє громадян їхніх прав і десятиліттями їх карає. Ми засуджуємо це й вимагаємо, щоб лідери КПК дотримувалися підписаних ними угод з прав людини».

Депутат Бундестагу й член «Партії зелених» Улле Шаувс написала: «Надзвичайно важливо ясно вказати на факти порушення прав людини, щоб ми змогли повністю зупинити переслідування».

20 липня о 9:30 практикувальники зібралися на одному з берлінських мостів навпроти посольства Китаю.

Матіас – уродженець Берліна. Завдяки роботі перекладача він приділяє увагу новинам і дізнався багато нового про переслідування з основних ЗМІ. Він сказав: «Я багато чув про переслідування прав людини в Китаї, особливо про переслідування Фалуньгун і ченців Тибету. Сподіваюся, що мій підпис допоможе поліпшити положення в Китаї. Людей запроторюють до в’язниць, а їхні органи насильно вирізають. Це злочин, з яким не можна миритися».

Він вів далі: «Ми певною мірою залежимо від Китаю, але марно дружньо просити КПК зупинитися. Ми бачимо, що цей підхід не має жодного позитивного ефекту. Гадаю, ефективнішим підходом може стати спільний виступ західного ліберального й демократичного суспільства з рішучим протестом проти політики КПК, а також тиск на неї. Менше покладатися на Китай – такий підхід також посприяє економічному зростанню і здоровому розвитку Німеччини».

«Істинне обличчя КПК часто спотворюють ЗМІ. КПК знає, як показати себе у вигідному світлі, щоб досягти своїх цілей. Я не здивований. Судячи із зібраної мною інформації, підхід КПК суперечить будь-якій універсальній конвенції з прав людини. Упевнений, що китайці дуже сподіваються, що зможуть жити так само вільно, як і інші люди у світі».

Эльге шістдесят років. Коли вона їхала на велосипеді, то побачила виступ практикувальника. Вона зупинилася, деякий час слухала й заплакала.

Вона сказала: «Мій брат практикує Фалуньгун. Він живе на півдні Німеччини, тому я знаю, що таке Фалуньгун і про переслідування в Китаї. Така нечувана жорстокість. Це, хай там що, має бути заборонено. Це занадто сумно. Масштаби цього занадто великі, це виходить за межі того, що зазвичай можуть уявити люди. Єдиний спосіб впоратися із цим – викривати такі жорстокі переслідування і змусити людей про це замислитися. Лише тоді стануться реальні зміни».

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic