Фалунь Дафа в Україні і в світі

Як Фалуньгун представляли жителям міст Львів, Луцьк і Рівне

В останні дні літа в українських містах Львів, Луцьк, Рівне пройшли заходи, які знайомили людей з оздоровчо-медитативною практикою самовдосконалення Фалунь Дафа (Фалуньгун)*. Практикувальники демонстрували 5 комплексів вправ, відповідали на запитання всіх зацікавлених, а також пропонували підписати петицію проти незаконних репресій, які донині вчиняє щодо практикувальників Фалуньгун комуністичний режим у Китаї.

*Фалуньгун (або Фалунь Дафа) — це духовна дисципліна, яка ґрунтується на принципах «Істина, Доброта, Терпіння», а також включає 5 комплексів вправ, серед яких і медитація.

Луцьк: Принципи Істина, Доброта, терпіння дуже важливі для всіх

Захід у Луцьку пройшов 23 серпня. Перехожі звертали увагу на вправи й музику практикувальників, цікавилися і ставили запитання.

Так пан Ігор, який є блогером порталу «Філософія і релігієзнавство», повідомив, що чув про жорстокі переслідування в Китаї, і що на своїй сторінці вже висвітлював цю тему. Він погодився ознайомитися з новими матеріалами про переслідування й події, які зараз відбуваються в Китаї, і розмістити їх на своєму блозі.

Один перехожий, дізнавшись детальніше про практику самовдосконалення Фалунь Дафа, сказав: «Принципи Істина, Доброта, Терпіння дуже важливі для всіх».

Львів: «А скільки років найстаршій жінці, яка виконує вправи?»

На заході у Львові, який пройшов 29 серпня, одна туристка з Польщі зацікавилася вправами Фалунь Дафа й перепитала: «А скільки років найстаршій жінці, яка виконує вправи?» Практикувальниця Людмила відповіла, що вже за 80. Жінка сказала: «О, як добре, що людина в такі роки вчиться вправ. На жаль, моя мама теж такого віку, але вже не може робити такі вправи, бо має багато хвороб і вже самостійно не пересувається. Молодці, що виходите на вулицю, заохочуєте людей, знайомите з такими хорошими вправами».

Перехожі підписували петицію проти Цзян Цземіня, колишнього очільника компартії Китаю, який самовільно ініціював незаконні, широкомасштабні й криваві репресії практикувальників Фалуньгун. Люди ділилися, що за комуністичної влади їхніх родичів теж репресували.

На заході практикувальників Фалуньгун у місті Рівному, який відбувся 30 серпня, пан Едуард, який ознайомився з матеріалами Фалуньгун, зазначив, що у світі все має розвиватися без насильства, без репресій і без тиранії й фізичних розправ із людьми.

В усіх містах практикувальники дарували людям зроблені власноруч паперові квіти лотосу — символ гармоній, чистоти й самовдосконалення.

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic
  • СХОЖI МАТЕРIАЛИ:

    Шукаємо схожі...