Фалунь Дафа в Україні і в світі

Про нас

Сайт «Юаньмінь» – українською «Чиста гармонія» – фокусує увагу на найграндіозніших і водночас на найпекельніших подіях, що відбуваються на Сході та Заході. Перше – це відродження моралі й духовності через вдосконалення себе за школою Фалунь Дафа, яку обрали мільйони людей. Друге – найжорстокіший геноцид в історії людства, який сьогодні, на жаль, відбувається у Китаї.

Фалунь Дафа (інша назва Фалуньгун) – це школа медитації із Китаю, яка включає духовне й фізичне вдосконалення. У повсякденному житті й будь-яких ситуаціях практикувальники намагаються керуватися основними принципами школи – Істина, Доброта й Терпіння.

Хто такі практикувальники? Що таке вдосконалення? І як європейці сприймають цігун, який укорінився в довгій історії Китаю?

Ми даємо відповіді на всі ці запитання в розділах «Самовдосконалення» та «Культура». Там ми зібрали особисті досвіди людей, що займаються Фалунь Дафа, а також історії зі Стародавнього Китаю. Крім того, там ви знайдете низку матеріалів про східну й західну культуру, мистецтво, науку й моральні цінності.

У розділі «Новини в Європі» ми розповідаємо про заходи та події, які організовують практикувальники Фалуньгун. Там можна прочитати цікаві статті і про українську спільноту Фалунь Дафа.

Щоб показати переваги цієї школи, цих тем уже було би достатньо. Однак є ще одна тема – репресії, які здійснює проти Фалуньгун влада Китаю. З 1999 року й понині практикувальники та їхні сім’ї потерпають від жорстоких катувань, незаконних арештів, тривалих тюремних строків, психологічного, фізичного й економічного тиску.

Якщо ви також вважаєте це неприйнятним, не залишайтеся осторонь і зверніться до розділу «Як я можу допомогти».

Історія створення сайту «Юаньмінь» сягає корінням ті часи, коли Китай поширив на весь світ наклепницьку інформацію про Фалуньгун. І понині неможливо отримати правдиві новини із цієї країни. Тому ми зокрема перекладаємо статті із сайту, який розміщує інформацію про Китай із перших рук — це https://ru.minghui.org/

Сайт «Юаньмінь» існує з 2001 року й тепер включає 19 європейських мов. Його створили люди, які займаються Фалунь Дафа в різних країнах світу, зокрема й в Україні.