Фалунь Дафа в Україні і в світі

На різдвяних парадах у Новій Зеландії представили принципи «Істина, Доброта, Терпіння»

12 і 13 грудня 2020 року практикувальники Фалунь Дафа* Нової Зеландії взяли участь у п’яти Різдвяних парадах у містах Вангануї, Філдінг, Папамоа, передмісті міста Тауранга й у передмістях Окленда Біркенхед та Ховік.

*Фалуньгун (також відомий як Фалунь Дафа) — це духовна медитативна практика, яка ґрунтується на традиціях буддизму й даосизму і вчить керуватися в житті принципами Істина, Доброта, Терпіння. Китайський режим репресує прихильників Фалуньгун з 1999 року, коли їх стало більше, ніж членів компартії.

Нова Зеландія славиться як місто, яке успішно впоралося з пандемією коронавірусу. За відсутності нових інфекцій новозеландці змогли, як і планувалося, провести Різдвяні паради в усій країні. З листопада по грудень група Фалунь Дафа Нової Зеландії отримала 23 запрошення на участь у Різдвяних парадах із міст і передмість Північного й Південного островів.

Практикувальники Фалунь Дафа на Різдвяних парадах у багатьох містах Нової Зеландії

Жителі Нової Зеландії тепло вітали групу Фалунь Дафа, у яку входили учасники духового оркестру Тянь Го в біло-блакитних, як хмари й небо, костюмах; команда барабанщиків у сонячно-жовтих костюмах, а також група, що виконувала танець дракона. Універсальні принципи Фалунь Дафа «Істина, Доброта, Терпіння» багатьох глядачів тепло вітали.

 

Член Національної партії Нової Зеландії: «Принципи« Істина, Доброта, Терпіння» — серйозні й потужні»

Член Національної партії Ден Бідоіс

Ден Бідоіс закінчив Гарвардський університет і є членом Національної партії Нової Зеландії. Він сказав, що дуже радий бачити практикувальників Фалунь Дафа, які щороку беруть участь у Різдвяних парадах.

«Вони [послідовники Фалунь Дафа] є представниками китайської громади Нової Зеландії, і це дійсно чудово! Сьогодні, коли ми святкуємо Різдво, ми також вітаємо культури різних етнічних груп, і група Фалунь Дафа є частиною нашої спільноти. Відчуваю, настільки важливі їхні принципи «Істина, Доброта, Терпіння», — сказав він.

Репортер поговорив із Деном про пандемію коронавірусу і про те, що людству зараз як ніколи необхідно повернутися до традиційних цінностей. Ден підкреслив: «Принципи, яких дотримуються практикувальники Фалунь Дафа, дуже серйозні й потужні. Вони дійсно несуть велику цінність».

Член Лейбористської партії Нової Зеландії: «Збереження моральних цінностей — це мета Різдва»

Член Лейбористської партії Шана Халберт зазначив, що практикувальники Фалуньгун несуть людям позитивну енергію

Шана Халберт є членом Лейбористської партії Нової Зеландії. «Сьогодні я бачу так багато гарних і яскравих костюмів, бачу як безліч людей із нашої громади прийшли, щоб узяти участь у святкуванні Різдва. Дуже радий це бачити. Ми знаємо, що цей рік дуже нелегкий, але вони [послідовники Фалунь Дафа], надівши свої традиційні костюми, принесли людям святковий дух Різдва. Вони викликають у людей позитивну енергію й наповнюють наш фестиваль різдвяним духом», — сказав він.

Дізнавшись, що практикувальники Фалунь Дафа керуються універсальними цінностями «Істина, Доброта, Терпіння», Халберт додав: «Я із сім’ї, що представляє етнічну групу маорі, де моральні цінності дуже важливі, а їх збереження — це мета Різдва. «Істина» також є принципом, якого ми, люди маорі, дотримуємося. Істина й чесність — наші найважливіші цінності».

Колишній південноафриканський репортер: «Я також хочу дотримуватися принципів «Істина, Доброта, Терпіння»

Дейву Ван Дер Мерве сподобався оркестр Тянь Го

Дейв Ван Дер Мерве працював репортером у Південній Африці до переїзду в Нову Зеландію. «Мені подобаються біло-блакитні костюми духового оркестру Тянь Го, особливо маленька накидка за капелюхами, завдяки яким вони мають особливий вигляд! Це чудово! Тому я продовжую знімати відео параду», — зазначив він.

Почувши, що духовий оркестр Тянь Го складається з практикувальників Фалунь Дафа, і всі вони слідують принципам «Істина, Доброта, Терпіння», Мерві щиро сказав: «Мені це дуже цікаво, я також хочу дотримуватися принципів« Істина, Доброта, Терпіння» й дізнатися більше про Фалунь Дафа».

Коли Мерві дізнався про переслідування практикувальників Фалунь Дафа компартією Китаю, то сказав, що в це важко повірити: «Послідовники Фалунь Дафа настільки миролюбні. Як вони могли завдати шкоди КПК? Компартія навіть санкціонувала вирізання органів у живих послідовників Фалунь Дафа задля наживи. Для мене це абсолютно неприпустимо. Ця ситуація викликає занепокоєння і тривогу».

«Доброзичливість, миролюбність і скромне ставлення практикувальників Фалунь Дафа до інших — це те, що мені найбільше подобається, і що я хотів би бачити понад усе», — підкреслив він.

Жителька Нової Зеландії: «Бажаю, щоби було більше груп, таких як Фалунь Дафа»

Тріша Метью та її син Джон сказали, що духовий оркестр Тянь Го був найяскравішою окрасою параду

 

Тріша Метью та її син Джон щиро захоплювалися виступами практикувальників Фалунь Дафа на параді. «Для нас духовий оркестр Тянь Го, безсумнівно, є одним з найяскравіших митей сьогоднішнього параду. Його учасники, одягнені в красиві біло-блакитні костюми, мали урочистий вигляд і виступили на дуже високому рівні», — сказала Тріша Метью.

Коли вони дізналися, що всі учасники групи — практикувальники Фалунь Дафа, Тріша радісно сказала: «Вони внесли свій внутрішній світ у музику, це так чудово! Я цілком згодна з універсальними цінностями «Істина, Доброта, Терпіння», які вони принесли всім, і бажаю, щоб таких груп було якнайбільше».

Джерело

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic