Фалунь Дафа в Україні і в світі

Молодий практикувальник подолав 10-річну залежність від відеоігор

За Фалунь Дафа я вдосконалююся недовго, з лютого 2020 року, але зі мною вже відбулися величезні зміни.

Пристрасть до відеоігор

У 12 років, я вже приохотився до відеоігор, і так тривало 10 років. Я навчився обманювати батьків, аби мати можливість пограти. Згодом мені стало дедалі важче перебувати серед людей, я не бажав ні з ким спілкуватися. Хотілося лише грати у відеоігри на своєму мобільному телефоні — під час їжі, коли йшов кудись, лежав у ліжку тощо.

Через цю прив’язаність погано навчався. Батьки намагалися всіляко відвертати мене від відеоігор та марно.

Оскільки я багато часу проводив за іграми, у верхній частині мого хребта виникла проблема, і в погану погоду в мене боліла шия. Ні ліки, ні акупунктура не допомагали. Та я й далі занурювався в ігри.
Кілька членів моєї сім’ї практикують за Фалунь Дафа, зокрема бабуся, батьки й тітки. Вони часто розповідали мені історії з традиційної китайської культури та давали дивитися відеолекції Вчителя. Я добре ставився до принципів Дафа, та ставати на шлях вдосконалювання не хотів — мене цікавили слава й багатство.

Натяк Вчителя в моєму сні

У січні 2020 року уві сні я побачив Учителя, що сидить на жовтому килимку в позі «лотоса» поруч із моїми рідними, які теж сиділи в позі «лотоса». Усе оповивав спокій.

Із серйозним поглядом Учитель запитав, чому я тут перебуваю. «Щоб разом з Учителем повернутися в мій справжній дім», — відповів я. Тієї миті переді мною раптом відкрився справжній сенс життя, і я заплакав. Учитель усміхнувся, нічого не сказавши, і почав знищувати речовину, яка заважала мені отримати Закон.

Потім я побачив сцени катастроф, після чого Земля стала новою й гармонійною, а люди добрішими та кращими.

Я розповів про цей сон бабусі. Вона сказала, що Вчитель надихає мене почати вдосконалюватися, і попросила тричі прочитати «Чжуань Фалунь».

Вивчання Фа і вдосконалювання

Щодня я читав по одній лекції з Книги «Чжуань Фалунь», намагаючись зрозуміти кожне речення, й усвідомив, наскільки дорогоцінний Дафа. Прочитавши тричі «Чжуань Фалунь», я вирішив стати на шлях вдосконалювання.

Зараз я читаю по дві лекції в день, відправляю праведні думки в назначений час, прокидаюся рано, щоб виконати п’ять вправ, а вечорами вивчаю Закон разом з іншими практикувальниками.

Я усвідомив, що відеоігри — це прив’язаність, яку треба усунути. Якось, увімкнувши гру, уже через дві хвилини відчув запаморочення. Я зрозумів, що Вчитель захищає мене, не дозволяючи більше грати, і відразу ж видалив усі ігри зі свого комп’ютера й телефону. Мені захотілося позбутися цієї поганої звички.

Учитель сказав:

«Тому ми скажемо: «Добре чи погане — виходить з однієї думки. Різниця навіть в одній думці дасть різні результати».

(Лекція четверта, «Чжуань Фалунь»).

Захоплення відеоіграми минулося, моя спина більше не болить, я знову став усміхатися й можу нормально спілкуватися з людьми.

Учитель сказав:

«Як ми, практикувальники, ставимося до втрати й набуття? У цьому ми розходимося зі звичайними людьми. Вони бажають отримати особисту вигоду. Вони думають про те, як жити краще й комфортніше. Ми ж, практикувальники, думаємо не так, а якраз навпаки. Ми не женемося за тим, що звичайні люди хочуть здобути. З другого боку, те, чого досягаємо ми, звичайні люди, хоч і бажають отримати, ніколи не отримають. Хіба що коли стануть самовдосконалюватися».

(Лекція четверта, «Чжуань Фалунь»).

У процесі вивчення Закону моє мислення змінюється. Я більше не прагну слави й вигоди, а хочу стати хорошою людиною. Мій молодший брат теж почав удосконалюватися, побачивши зміни в мені. Зараз усі в нашій сім’ї практикують за Фалунь Дафа, і ми живемо в гармонії.

 

Роз’яснення правди про Дафа

Усвідомивши велич цієї практики вдосконалення, я захотів роз’яснювати людям правду про Фалунь Дафа.

Я розповів своїй подрузі про Фалунь Дафа й переслідування, хоча спочатку вона боялася й не хотіла слухати. Але дізнавшись мою історію вдосконалювання за Фалунь Дафа, вона все ж зрозуміла і прийняла правду, а потім вийшла з молодіжних організацій компартії Китаю.

Сподіваюся, що моя стаття надихне молодь, яка приохотилася до відеоігор, позбутися цієї залежності.

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic