Фалунь Дафа в Україні і в світі

Перехожі на Хрещатику підписують петицію із закликом зупинити злочини компартії Китаю

Кияни, які самовдосконалюються за Фалунь Дафа*, багато років знайомлять людей із практикою самовдосконалення душі й тіла — Фалуньгун і розповідають про наджорстокі репресії.

*Фалунь Дафа (також відомий як Фалуньгун) — це духовна медитативна практика, яка ґрунтується на традиціях буддизму й даосизму. Вчить керуватися в житті принципами Істина, Доброта, Терпіння, і включає 5 комплексів вправ. Китайський режим репресує прихильників Фалуньгун із 1999 року, коли їх стало більше, ніж членів компартії.

Центральним місцем роз’яснення правди містянам і гостям міста став майданчик для занять на Хрещатику, у центрі міста, навпроти місцевої мерії. Заходи тут проходять п’ять разів на тиждень, увечері в буденні дні та вдень у вихідні.

Багато людей говорили, що комунізм це зло. Також, багато хто знає про проблему переслідування уйгурів. Щонайперше, відгукується молодь, яка з ентузіазмом підписує петицію «Покладемо край злочинній Комуністичній партії Китаю» та кличе своїх друзів приєднатися.

Практикувальники зокрема інформують людей, що КПК усуває незгодних, вирізаючи органи у ще живих людей, а також одержує надприбутки від трансплантаційного туризму. Жертви – здебільшого послідовники Фалуньгун.

Іноді люди заводять мову про місцеві випадки викрадань органів, зокрема в дітей. Ці відомості допомагають їм глибше зрозуміти роз’ясннення практикувальниками правду про масовий геноцид, що відбувається в Китаї.

Медики, що зупиняються послухати знають, що людське тіло, якщо його розпродають таким жахливим способом, може коштувати від одного до двох мільйонів доларів

Також відгукуються на прохання підписати петицію END CCP («Покладемо край злочинній Комуністичній партії Китаю») духовенство, священники й ченці. Після бесіди вони обіцяли молитися за душі безневинно вбитих людей. Також вони назвали це діями диявола та демонів.

А одна літня жінка років 80-ти, проходячи мимо, сказала: «Це велике зло. Це потрібно знищити. Серп і молот – це смерть і голод».

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic