Фалунь Дафа в Україні і в світі

Румунія. Знайомство з практикою Фалунь Дафа в Крайові. Ч. 1

У румунському місті Крайова з 12 по 14 листопада 2021 року люди мали можливість познайомитися з практикою Фалунь Дафа (Фалуньгун).

Заходи проходили у двох місцях: в торговому центрі «Електропутер-Парк», та в парку Романеску.

«Я спеціально приїхала сюди сьогодні, бо побачила інформацію про захід в інтернеті. — поділилася одна жителька Крайова, яка прийшла до парку зі своїми дочками підліткового віку. — Я зрозуміла, що це щось добре, і хотіла б, щоби моя сім’я почала займатися цією практикою».

Фалунь Дафа Румунія
Практикувальники Фалуньгун знайомлять людей із Фалунь Дафа в торговому центрі «Електропуте-Парк», листопад 2021 року
Фалунь Дафа Румунія
Інформаційні дні Фалунь Дафа в торговому центрі «Електропутер-Парк» 13-14 листопада 2021 року

Величезна підтримка

Відтоді, як практикувальники Фалунь Дафа почали планувати захід, рівень зараження Covid, який був досить високим у Крайові, знижувався.

Заходи проходили в торговому центрі «Електропутер-Парк», і в ці дні в цьому районі було багатолюдно.

Практикувальники Фалунь Дафа демонстрували вправи і пропонували людям різні матеріали, зокрема щомісячний буклет румунською мовою, у якому розповідається про переслідування практикувальників Фалуньгун у Китаї. Крім того, вони роздавали листівки та квіти лотоса ручної роботи в стилі оригамі, а також дарували календарі з інформацією про Дафа, що вже стало традицією в дні передноворічних свят.

Учасники заходу також поставили підписи під петицією, яка закликає президента Румунії засудити насильницьке вирізання органів у практикувальників Фалуньгун, яких переслідують у Китаї за віру в Істину, Доброту й Терпіння.

Фалунь Дафа Румунія
Демонстрація вправ Фалунь Дафа біля головного входу до торгового центру «Електропутере-Парк», листопад 2021 року
Фалунь Дафа Румунія
Практикувальники Фалуньгун розповідають людям про Фалунь Дафа під час заходів у листопаді 2021 року

12-річна дівчинка та її мати зупинилися біля стенда Фалунь Дафа. Дівчинка дуже зацікавилася практикою, багато запитувала й уважно слухала розповіді практикувальників Фалуньгун про вдосконалення.

Іноді на цих заходах люди відкривають свої серця, діляться нагальними проблемами й висловлюють надію, що добро обов’язково переможе.

Одна жінка отримала буклет і вислухала пояснення того, що таке практика вдосконалення Фалунь Дафа, що люди, які вдосконалюються за Фалуньгун керуються в житті принципами Істина, Доброта й Терпіння, намагаючись покращити свою поведінку, характер і мислення, також їй розповіли, як Комуністична партія Китаю (КПК) змушує практикувальників у Китаї зректися своєї віри, вдаючись до ув’язнень та тортур. Жінка вигукнула:

«Тепер я розумію, що означає це переслідування, бо я теж релігійна людина».

Фалунь Дафа Румунія

Чоловік, що проходив повз, зупинився біля стендів. Він сказав, що знає про злочини колишнього лідера КПК Цзян Цземіня, і розповів про жахливість комунізму в Румунії та відносини китайського диктатора з владою в Румунії й навіть у Крайові. Наголосивши на важливості поширення інформації про переслідування Фалунь Дафа, він додав, що знає, що таке переслідування, бо його родичі стали жертвами репресій комуністичного режиму.

Ця людина вважає, що люди мають прокинутися, бо вплив КПК у світі величезний і матиме серйозні наслідки для людства. Як конкретний приклад він згадав пандемію й те, що вже зараз відбувається у світі. Він також запропонував свою допомогу в розповсюдженні листівок.

Фалунь Дафа Румунія

Оскільки інформація про захід практикувальників Фалуньгун поширювалася в соціальних мережах, багато людей відвідали як намет Фалуньгун у торговому центрі «Електропутер-Парк», так і місцевий пункт практики Фалунь Дафа в центрі історичного парку Романеску.

Співробітники торгового центру також підходили до стенда для презентацій та просили календарі, листівки Фалуньгун та квіти лотоса, щоби віднести їх на свої робочі місця. Багато хто брав матеріали, щоби поділитися ними з близькими людьми та друзями.

За пів години до закінчення заходу, коли сутеніло та похолодало, до намету Фалуньгун підійшов музикант бухарестської філармонії, щоби висловити свою підтримку. Він сказав, що знає про Фалунь Дафа і про те, що являють собою вдосконалювальники. «Я радий, що ви тут!» — мовив він на прощання.

Фалунь Дафа Румунія
Практикувальники Фалунь Дафа та перехожі виконують вправи в парку Романеску

 

Джерело: en.minghui.org

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic