Фалунь Дафа в Україні і в світі

Жителі Аугсбурга ознайомилися із практикою самовдосконалення Фалунь Дафа й дізналися про жорстокі репресії в Китаї

20 листопада 2021 року практикувальники Фалуньгун провели захід у німецькому місті Аугсбург. Вони розповідали людям про можливість самовдосконалення за цілісним методом Фалунь Дафа (Фалуньгун), а також інформували громадськість про жорстокі репресії однодумців у Китаї.

Колона автомобілів практикувальників Фалунь Дафа проїжджає повз театр Staats на площі Джона Кеннеді в Аугсбургу (Німеччина)

 

Перехожі підписують петицію із закликом припинити переслідування духовної практики Фалунь Дафа в Китаї

Аугсбург — велике місто в Баварії, відоме як друге стародавнє місто Німеччини. Парад автомобілів із плакатами, що інформують про вдосконалення за Фалунь Дафа, розпочався біля виставкового центру Аугсбурга і проходив багатьма відомими районами, зокрема площею Теодора Гойса, Роте-Торвалл-штрассе, площі Кеннеді, де розташований Державний театр, а потім приміськими вулицями. Деякі жителі міста фотографували й вітали парад автомобілів, який проходив у супроводі поліції та тривав три години.

«Звісно, усе, що відбувається в Китаї, — несправедливо»

Палатка з інформаційними матеріалами про вдосконалювання Фалунь Дафа, яку встановили на пішохідній вулиці в центрі міста, привабила до себе жителів міста. Чимало людей підписало петицію, яка закликає припинити переслідування в Китаї.

«Я вже бачила такі заходи в Мюнхені і зрозуміла, про що йдеться, але через те, що дуже поспішала, не підписала петицію. А тепер скористаюся можливістю поставити свій підпис», — сказала викладач Влахон-Гайн і разом із дочкою підтримала петицію.

Щодо переслідування компартією Китаю вдосконалювальників, які живуть за принципами «Істина, Доброта, Терпіння», Влахон-Гайн сказала:

«Звісно, усе що відбувається в Китаї — є несправедливим».

На її думку, дуже важливо в громадських місцях розповідати про насильницьке вирізання органів у живих практикувальників Фалунь Дафа, до якого причетна КПК. Жінка висловила надію, що більше людей підтримають зусилля, спрямовані проти переслідування. На прощання вона побажала всім успіху.

Одна жінка уважно слухала практикувальників, які розповідали їй про Фалунь Дафа, про причину переслідування компартією Китаю людей, які живуть за принципами «Істина, Доброта, Терпіння», а також про насильницьке вирізання органів у живих людей.

Після цього вона підписала петицію й розповіла, що приїхала з Румунії, колишньої комуністичної країни, тому дуже добре розуміє справжню природу компартії і знає, як компартія поводиться зі своїм народом. Жінка також сказала, що хотіла б вивчати практику Фалунь Дафа.

 

Джерело: en.minghui.org

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic