Фалунь Дафа в Україні і в світі

Велика Британія. Під час Саміту G7 практикувальники Фалунь Дафа провели заходи, викриваючи переслідування, що відбувається в Китаї

Розташоване на південному заході Англії графство Корнуелл — всесвітньо відоме місце відпочинку. Туристи й місцеві жителі приїжджають сюди насолодитися приємним кліматом і помилуватися довгою береговою лінією. У період з 11 по 13 червня 2021 року, коли тут проходив Саміт G7, практикувальники Фалунь Дафа з Великої Британії приїхали в цей мальовничий регіон, щоб познайомити людей із практикою вдосконалення та проінформувати їх про переслідування своїх однодумців компартією Китаю (КПК).

Практикувальники Дафа з Лондона й Бірмінгема проїхали на автомобілях 5-8 годин, щоб дістатися до Корнуелла та прилеглого Плімута, де проводився саміт G7. Вони інформували людей про переслідування Фалунь Дафа, що триває в Китаї

Місто Плімут розташоване на шляху до Корнуелла, і десь за пнад годину їзди на машині від місця, де проводився саміт G7. Під час заходу всі місцеві готелі були переповненими. Практикувальники Фалунь Дафа щодня приїжджали до центру міста, щоб демонструвати вправи, роздавати буклети, говорити з людьми про переслідування, і збирати підписи під петицією, що закликає зупинити репресії в Китаї. Тільки-но практикувальники встановлювали інформаційний стіл, люди починали підписувати петицію.

Послідовники Фалунь Дафа встановили інформаційний стіл і демонстрували вправи в центрі міста Плімут

Послідовники Фалунь Дафа встановили інформаційний стіл і демонстрували вправи в центрі міста Плімут

Сем — місіонер, який провів у Китаї рік, поширюючи християнську релігію. Сем сказав практикувальникам:

«КПК переслідує всі релігійні групи людей. Вірю, що дуже скоро вона втратить владу».

Людей вразила інформація, що КПК вбиває послідовників Фалунь Дафа і примусово вирізає в них органи для незаконних трансплантацій, щоб отримувати прибуток. Люди говорили:

«Ми не чули про це раніше. Ми підпишемо петицію й розповімо іншим про це».

Один чоловік сказав: «У Великій Британії багато товарів, походження яких це — Китай. Я не можу підписати петицію, щоб протистояти КПК». Практикувальники пояснили йому, що китайців, які зробили ці товари, КПК змушує виробляти дешеву продукцію, щоб експортувати її по всьому світу. Підписуючи петицію, люди протистоять порушенню прав людини компартією Китаю. Крім того, важливо розуміти, що КПК — це не Китай. Після цього пояснення чоловік одразу підписав петицію.

Деякі люди говорили, що чули про переслідування Фалунь Дафа. Вони знали, що КПК переслідує хороших людей і китайських громадян. Приховуючи інформацію про коронавіруси, КПК поклала на себе відповідальність за те, що інфекція поширилася світом. Багато людей висловлювали думку, що КПК стала загрозою для всього світу.

З 11 по 13 червня 2021 року практикувальники провели заходи в Плімуті, щоб познайомити громадськість із Фалунь Дафа й розповісти їм про злочин КПК, пов’язаний із насильницьким вирізанням органів у живих людей. Багато хто зупинявся, щоб більше дізнатися про практикуЗа три дні заходів багато людей висловили бажання вивчати Фалунь Дафа. Деякі сказали, що кілька років тому вони вже вивчали вправи на пункті практики, але перестали займатися після початку пандемії вірусу КПК. Зустрівши практикувальників Фалуньгун вони знову знайшли натхнення практикувати й собі.

 

Джерело: en.minghui.org

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic