Фалунь Дафа в Україні і в світі

Як парижани підписували петицію із засудженням репресій проти Фалуньгун

Практикувальники Фалунь Дафа* у Франції провели захід на площі Сен-Мішель у Парижі в неділю, 21 березня 2021 року. Вони демонстрували вправи Фалунь Дафа і збирали підписи під петицією. Ця петиція закликає припинити переслідування практикувальників Фалунь Дафа в Китаї. Багато людей зупинялися, щоб дізнатися більше.

Практикувальники з Франції виконують вправи і збирають підписи під час заходу на площі Сен-Мішель у Парижі в неділю, 21 березня 2021 року
Практикувальники з Франції виконують вправи і збирають підписи під час заходу на площі Сен-Мішель у Парижі в неділю, 21 березня 2021 року

Парижани підписують петицію із закликом припинити переслідуванню Фалунь Дафа в Китаї
Парижани підписують петицію із закликом припинити переслідуванню Фалунь Дафа в Китаї
Насер підписує петицію
Насер підписує петицію

Насера, директора місцевого магазину, вразила інформація про те, що в Китаї з ініціативи КПК у живих ув’язнених практикувальників Фалунь Дафа вирізають органи для продажу. Він сказав, що це жахливе порушення прав і свобод людей, які керуються принципам «Істина, Доброта, Терпіння».

Насер сказав, що це переслідування треба негайно припинити. Він додав, що диктатура КПК не визнає жодних правил. Це має спонукати лідерів інших країн до того, щоб, ґрунтуючись на гуманності, переосмислити свою позицію. Насер попросив практикувальників і далі обстоювати свої права.

Лікарку Орелі стурбувала звістка про переслідування. Вона сказала, що не може зрозуміти, чому КПК переслідує людей, які прагнуть стати здоровими й милосердними. Чоловік Орелі висловив надію, що китайський народ зможе отримувати більше інформації з-за кордону і зробити більше дій для викорінення комуністичного правління. Він з упевненістю сказав, що переслідування не триватиме вічно і скоро закінчиться.

Ельдар з Узбекистану вже чув про переслідування уйгурів компартією Китаю, але про переслідування практикувальників Фалунь Дафа почув уперше. «Це жахливо! Як це жахливо», — сказав він. Ельдар розповів, що він жив під час правління компартії в колишньому Радянському Союзі й дуже добре знає, як комунізм душить людство.

Про вирізання органів у живих людей

Надходить дедалі більше доказів, зокрема повідомлення свідків і китайських лікарів, про те, що тисячі практикувальників Фалунь Дафа вбивають заради їхніх органів. Це прихована й багатоприбуткова сторінка чорної трансплантології. За цими злочинами стоять посадові особи КПК, які співпрацюють із хірургами, тюремною владою й військовими. Найжахливіше те, що ці дії санкціонує держава.

 

Джерело: ru.minghui.org

 

*Фалуньгун (також відомий як Фалунь Дафа) — це духовна медитативна практика. Вона вчить керуватися в житті принципами Істина, Доброта, Терпіння. У 1999 році в Китаї тодішній генсек керівної комуністичної партії розв’язав жорстокі репресії щодо практикувальників Фалуньгун, назвавши свої дії «боротьбою матеріалізму з ідеалізмом».

 

 

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic