Фалунь Дафа в Україні і в світі

Злісні переслідування Фалунь Дафа засудили жителі італійського Кальярі

27 лютого 2021 року практикувальники Фалунь Дафа зібралися на площі Гарібальді в місті Кальярі, столиці Сардинії, щоб познайомити людей із Фалунь Дафа – практикою вдосконалення душі й тіла. Також вони прийшли розказати про злісні переслідування послідовників цієї школи в Китаї й зібрати підписи під петицією, яка закликає уряд Італії допомогти припинити переслідування практикувальників Фалуньгун з боку компартії Китаю.

Перехожі – про злісні переслідування: «КПК повністю аморальна»

Практикувальники встановили на площі Гарібальді плакати й інформаційний намет, а потім почали демонструвати п’ять комплексів вправ Дафа. Плавні рухи і спокійна музика привертали увагу перехожих. Люди підходили, брали інформаційні матеріали й підписували петицію.

Вправи Фалунь Дафа на площі Гарібальді в Кальярі
Практикувальники демонструють вправи Фалунь Дафа на площі Гарібальді в Кальярі, Сардинія

Подружня пара, дізнавшись більше про переслідування, підписала петицію, а також висловила підтримку практикувальникам Фалунь Дафа.

Одного молодика вразила інформація про те, що в Китаї із санкції КПК у живих практикувальників Фалунь Дафа вирізають органи для незаконних трансплантацій. Перед тим як підписати петицію, він сказав: «КПК повністю аморальна».

Група молодих жінок зупинилася послухати практикувальницю Фалунь Дафа, яка розповідала про переслідування в Китаї. Одна з цих жінок сказала: «Нашому поколінню дуже важливо знати все про жорстокі і злісні переслідування. Мусимо докласти всіх зусиль, щоб такого більше ніколи не було в історії».

Моніка, лікар з острова Монтсеррат і нова практикувальниця Фалунь Дафа, після закінчення заходу поділилася своїм досвідом. Раніше вона завжди замислювалася над сенсом життя і вважала, що у світі є вищі принципи. Лекції Вчителя Лі Хунчжи, які вона переглянула, дуже її зворушили. Вона відчула, що нарешті знайшла те, що шукала все своє життя. Моніка сказала, що прийде на наступний колективний захід.

Джерело: https://ru.minghui.org/html/articles/2021/3/16/1160078.html

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic