Фалунь Дафа в Україні і в світі

Посадові особи Швеції викривають тиск і погрози з боку посольства Китаю

Комуністична партія Китаю (КПК) переслідує ні в чому не винних практикувальників Фалуньгун із 20 липня 1999 року. Й ось уже 21 рік практикувальники Фалуньгун мирними способами протистоять жорстокому переслідуванню. Їхня наполегливість привертає увагу у Швеції.

Двадцять шість обраних посадових осіб Швеції, випустили спільну заяву з нагоди річниці мирного протистояння Фалуньгун переслідуванню в Китаї — підтримали практикувальників і засудили безпрецедентну жорстокість комуністичного режиму.

Нещодавно ці обрані посадовці отримали електронні листи від посла Китаю у Швеції з наклепом на Фалуньгун, у яких він намагався тиснути на офіційних осіб і навіть погрожував.

Ніклас Мальмберг, член парламенту Швеції

Ніклас Мальмберг, член парламенту Швеції, опублікував електронного листа китайського посла на своїй сторінці у Facebook. Крім наклепу на Фалуньгун, в електронному листі також містилися погрози зганьбити його репутацію. У результаті спроба тиску з боку КПК спонукала депутатів ще активніше підтримати зусилля практикувальників Фалуньгун.

Девід Лега, член Європейського парламенту

«Уже не вперше отримую такі листи від посольства Китаю, — зазначив Девід Лега, член Європейського парламенту. — Нещодавно ми з головою Християнсько-демократичної партії опублікували статтю в газеті, у якій згадали, що через приховування інформації про епідемію з боку КПК відносини між Швецією та Китаєм не зможуть залишатися колишніми. Незабаром після цього я отримав лист із погрозами».

«Наша позиція дуже проста, — сказав він. — Такі методи залякування й погрози, які використовує цей посол, щоби обмежити свободу слова в нашій демократичній країні, є неприйнятними».

«З минулого року ми побачили, що Китай щосили намагається проникнути в країни демократичного світу й не допускає свободи слова. Це абсолютно неприпустимо», — додав він.

Лотта Йонссон Форнарве, член парламенту Швеції

Лотта Йонссон Форнарве, член парламенту Швеції, заявила, що шведських політиків не можна змусити замовкнути шляхом залякування. Натомість вони й далі захищатимуть права людини, практикувальників Фалуньгун і меншини в Китаї та в інших країнах.

«Китай перебуває під контролем тоталітарного режиму, який здійснює жахливі злочини, безсовісно порушуючи права людини, — сказала вона. — КПК рухається в хибному напрямку. Для нас, політиків, важливо тиснути на Китай і засудити порушення прав людини».

Посол Китаю зажадав зустрічі віч-на-віч, але отримав відмову. Один урядовець сказав: «Така зустріч не має сенсу, бо в посла немає щирих намірів. Швеція не рада такому послу».

Джерело

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic