Фалунь Дафа в Україні і в світі

Німецький правозахисник підтримує вихід китайців із компартії та ії дочірніх організацій

24 жовтня 2020 практикувальники Фалуньгун провели в діловому районі Франкфурта захід на підтримку 360 мільйонів осіб, що вийшли з трьох організацій компартії Китаю та кампанію зі збору підписів під петицією «Покладемо край злісній КПК». Захід тепло зустріла й підтримала громадськість.

Яскраві банери «Підтримуємо 360 мільйонів осіб, що вийшли з КПК», «КПК – найзлісніший вірус, що завдає шкоди світу» й «Зупинити переслідування Фалуньгун» привертали увагу багатьох людей, а виступ групи барабанщиків і танець дракона присутні тепло вітали оплесками.

Дізнавшись і зрозумівши правду про переслідування Фалуньгун у Китаї, багато людей захотіли залишити підпис як підтримку, засудили переслідування й підтримали розпад злого духу КПК.

Один перехожий, після підписання петиції сказав: «Я був у Китаї і знаю про злісні справи, які зробила КПК. Ви неймовірні люди! Я бачив ваші заходи кілька років тому, і побачив їх знову сьогодні. Це вражає!»

 

Заклик до уряду й народу Німеччини зробити справедливий вибір

Організатор заходу пані Єва-Марія, знайомила перехожих із рухом виходу з КПК. За 71 рік свого правління КПК, під час різних кампаній загинуло понад 80 мільйонів китайців. 20 липня 1999 року КПК розпочала жорстоке переслідування Фалуньгун, яке триває донині.

Відтоді як у 2004 році видання «Велика Епоха» опублікувало «Дев’ять коментарів про комуністичну партію», китайці почали прокидатися, усвідомлювати злісну природу КПК і виходити з організацій КПК. Наразі понад 360 мільйонів осіб вийшли з її лав.

«Сьогодні ми зібралися тут, хочемо привітати всіх цих людей із правильним вибором і побажати, щоб щоб якнайбільше китайців вийшли з КПК та покінчили з цією катастрофою».

Єва-Марія також сказала, що західне суспільство також постраждало від КПК. КПК поширила вірус по всьому світу, і це забрало життя мільйонів людей. Сьогодні життя кожної людини все ще в небезпеці.

Правозахисник підтримав «три виходи»

На заході на запрошення виступив пан Керпер, голова китайського відділення німецької міжнародної організації з прав людини. Він рішуче засудив придушення тибетців, уйгурів і жителів Гонконгу, а також переслідування практикувальників Фалуньгун. Він сказав: «Добрі й мирні послідовники Фалуньгун керуються «Істиною, Добротою й Терпінням». КПК боїться й ненавидить цю групу людей, жорстоко переслідує їх і навіть насильно вирізає в живих людей їхні органи для продажу».

Він розкритикував залежність уряду Німеччини від економіки Китаю, політичну слабкість і замовчування нелюдської поведінки КПК.

Пан Керпер закликав уряд Німеччини висловити свою позицію щодо проблеми Гонконгу, переслідування та вирізання органів у живих послідовників Фалуньгун, а також закликав німецький народ зробити правильний вибір.

Рух «Покладемо край злісній КПК» – добра справа

На заході побували молоді брат і сестра. Брат вивчає право і працює в Міністерстві фінансів у Франкфурті, а сестра раніше працювала в авіакомпанії, але втратила роботу через епідемію вірусу КПК. Вони обоє залишили свої підписи під петицією.

Брат сказав практикувальникам, що КПК – диктатор і деспот, який розглядає людей як ворогів, вона зневажає права людини й людську гідність.

Сестра сказала, що КПК довго приховувала існування вірусу. Цієї катастрофи можна було уникнути, але тепер люди втрачають свої життя, своїх близьких, своє майбутнє.

Брат вважає, що дуже небезпечно мати справи з такою країною, де править КПК, яка ставиться до своїх громадян як до ворогів. Німеччині не можна легковажно ставитися до того, що КПК купує місцеві німецькі компанії. «КПК використовує економічні інтереси, щоб розвалювати західні уряди і впливати на політику інших країн. Західне суспільство має прокинутися».

І брат і сестра сказали, що кампанія зі збору підписів «Покладемо край злісній КПК» дуже хороша. «Дуже важливо встати, як ви, і дати змогу більшій кількості людей виступити проти КПК та її злочинів. Ви робите добру справу!»

«Якщо весь китайський народ зможе прокинутися, Китай матиме надію».

Сестра сказала: «Я все ще сповнена оптимізму. Спочатку виступила одна чи дві людини. Поступово стало виходити дедалі більше. Зрештою, люди облишать боязнь, і з’явиться Надія».

«Невіра в Бога несе людям лише загибель»

Пані Надер – колишній держслужбовець, яка зараз на пенсії. Вона сказала, що це знакова подія. Вона сказала, що КПК є диктатором, має потужну систему стеження за людьми всюди, зацікавлена в боротьбі за лідируючі позиції у світовій економіці і впливі на інші країни.

Вона сказала, що людей у світі створив Творець. Люди мають релігійні переконання, які ґрунтуються на їхній подяці Творцеві; КПК ж не визнає віри в Бога, а вірить лише в матеріалізм Маркса. У цій системі люди не вірять, що люди створені Богом, не вірять у Бога й не визнають Бога. Тому християн та інших вірян у Китаї переслідують.

На думку пані Надер, марксизм – це своєрідна «релігія», демон-антибог. Але релігія, яка не вірить у Бога, не має виходу: вона тільки цінує матеріальні блага й нескінченні бажання, які породжують ненаситну жадібність.

Джерело

 

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic