Фалунь Дафа в Україні і в світі

Жителі німецького Фрайбурга дізнаються про Фалунь Дафа та підписують петицію

У суботу, 20 березня 2021 року, практикувальники Фалуньгун із регіону Шварцвальд провели інформаційний день у місті Фрайбург. Люди нескінченним потоком підходили до намету Фалуньгун, щоб прочитати інформацію на плакатах, поговорити з практикувальниками Фалуньгун, а також більше дізнатися про практику та її переслідування в Китаї. Багато хто підписував петицію із закликом припинити жорстоке переслідування. Одні брали брошури, щоб розповісти цю інформацію своїм друзям і знайомим. Інші запитували, де можна навчитися вправ Фалуньгун.

Після більш як двох місяців карантину, введеного у зв’язку з поширенням вірусу Комуністичної партії Китаю (КПК), влада популярного туристичного міста на південному заході Німеччини — Фрайбурга — зняла обмеження. У місті почав відновлюватися звичний ритм життя, великі й маленькі магазини знову відчинилися. Із-за обмеження числа покупців у крамничках, біля торгових центрів всюди вишикувалися довгі черги.

Практикувальники Фалуньгун проводять інформаційний захід біля бібліотеки Фрайбурзького університету в Німеччині
Практикувальники Фалуньгун проводять інформаційний захід біля бібліотеки Фрайбурзького університету в Німеччині
Перехожі зупиняються, щоб поговорити з послідовниками Фалуньгун
Перехожі зупиняються, щоб поговорити з послідовниками Фалуньгун
Перехожі підписують петицію, щоб допомогти покласти край переслідуванню
Перехожі підписують петицію, щоб допомогти покласти край переслідуванню

 

Фалуньгун (також відомий як Фалунь Дафа) — це духовна медитативна практика. Вона вчить керуватися в житті принципами Істина, Доброта, Терпіння. У 1999 році в Китаї тодішній генсек керівної комуністичної партії розв’язав жорстокі репресії щодо практикувальників Фалуньгун, назвавши свої дії «боротьбою матеріалізму з ідеалізмом».

Кілька китайців, дізнавшись факти про практику, вирішили відмовитися від членства в Комуністичній партії Китаю (КПК) й організаціях, що їй належать.

Захід Фалуньгун пройшов на площі перед бібліотекою Фрайбурзького університету, яка розташована поряд із великим транспортним вузлом. Діловий центр міста розташований усього за кілька метрів від цього місця. Безліч покупців проходили через площу. Деякі перехожі сказали, що здалека побачили яскраві плакати з написами «Покласти край КПК» і «Зупинити переслідування Фалуньгун». Підійшовши до інформаційного намету, місцеві жителі довго спілкувалися з практикувальниками Фалуньгун.

Багато хто підписав петицію, щоб виразити свою підтримку в’язням совісті в Китаї

Уранці було досить холодно, і на вулицях було малолюдно. Двоє жителів Фрайбурга, що проїздили на велосипедах, зупинилися перед плакатом із написом «Покласти край КПК». Через деякий час до них підійшов практикувальник Фалунь Дафа. Молоді люди засудили злочини КПК.

«Комуністична влада Китаю несе пряму відповідальність за поширення пандемії коронавірусу у всьому світі. Прийшов час покласти край КПК. Ви молодці. Ми вас підтримуємо», — сказали вони, підписавши петицію.

Л. підійшла до столу, щоб підписати петицію. Вона сказала, що вона й кілька її знайомих раніше цікавилися теорією комунізму Карла Маркса. Пізніше вони зрозуміли, що вона ґрунтується на брехні! Дані історичних архівів колишнього Радянського Союзу і Східної Німеччини викрили злочини комуністичної влади. Тепер КПК переслідує хороших людей, що дотримуються інших переконань. Китайська влада навіть вирізає органи людей без їхньої згоди. Ці факти допомогли Л. позбавитися ілюзій щодо Карла Маркса й розробленої ним теорії комунізму.

Ю, місцевий житель, який раніше мешкав у Сполучених Штатах, сказав: «КПК постійно бреше. Я подорожував Китаєм після подій 4 червня на площі Тяньаньмень. Китайська влада також переслідувала багато людей у Шанхаї й Сіані. Проте донині режим не повідомляв про смерті в’язнів совісті. Я помітив, що КПК поширює свій вплив за кордон. У Німеччині вже діє понад десять Інститутів Конфуція! Вони дуже активні».

Адмик сказав: «Я дізнався про переслідування Фалуньгун із повідомлень ЗМІ. Раніше я чув про вирізання органів у Китаї, але не розумів, що це так серйозно. Я розповім про це всім своїм друзям і знайомим». Він попросив детальніше йому про це розповісти.

Китайці виходять із лав КПК

Китаянка, що проходила повз інформаційний намет, сказала, що вступила в лави КПК, коли вчилася в університеті. Переїхавши за кордон десять років тому, вона не контактувала з цією організацією. Ба більше, вона давно не вірить комуністичному уряду Китаю. Коли практикувальники Фалуньгун пояснили їй важливість відмови від членства в КПК, вона погодилася розірвати всі зв’язки з режимом.

«Я здалека побачила китайські ієрогліфи на плакаті», — сказала студентка з Китаю, що нещодавно приїхала в Німеччину. Прочитавши інформацію про Фалуньгун, вона сказала, що її викладачі в університеті згадували про переслідування духовної практики в Китаї. Дівчина поцікавилася, чи правдива інформація про переслідування. Дізнавшись, що реальна ситуація ще гірша, і жорстоке переслідування триває вже 21 рік, вона замислилася.

Практикувальники Фалуньгун запропонували їй вийти з лав КПК, і вона без вагань погодилася.

Історія студента

Студент, який вільно говорив китайською, довгий час читав інформаційні стенди Фалунь Дафа. Він сказав, що, як представник етнічної меншини, тікав із Сіньцзяна. Проте він розмовляє лише китайською, бо з юних років йому не дозволяли говорити й читати рідною мовою в Китаї.

Поліція заарештувала його бабусю за читання вдома буддійських канонів, після чого її відправили до табору для перевиховання. Літню жінку звільнили лише після того, як її сім’я заплатила гроші чиновникам. Молодик сказав, що йому пощастило втекти з країни до 2015 року. Зараз важко покинути Китай, і, можливо, він міг би стати жертвою вирізання органів, бо багато молодих людей зникли після того, як їх запроторили в табори перевиховання.

Він сказав, що чув про вбивства людей заради їхніх органів, санкціоновані КПК, але вважає, що вони вчиняють так само і з жителями Сіньцзяна. За його словами, в аеропорту Урумчі є коридори для перевезення органів. У Сіньцзяні не так багато людей, що потребують пересадки органів, тому донорські органи відправляють в інші частини країни.

Студент сказав: «Я побував у багатьох місцях Європи й усюди бачив такі акції протесту практикувальників Фалуньгун. Ці заходи проходять у жвавих районах міст і туристичних місцях, і їхній вплив величезний. Завдяки мирному характеру ваших заходів уряди багатьох країн довіряють вам і дозволяють проводити акції протесту в найжвавіших місцях міста. Я захоплююся вами і щиро зворушений тим, що ви робите.

У Китаї багато людей переслідують та репресують, але жоден із них не наважується протистояти владі, зокрема й ми, групи меншин у Сіньцзяні. Китайська влада не боїться нападати на вас, вона поводиться як бандит. Проте вона смертельно боїться викриття правди. Ви робите те, чого вона найбільше боїться. Тому гадаю, що Китай має надію. Влада КПК неминуче рухне завдяки цій ефективній формі протистояння».

Він з радістю відмовився від членства в належних КПК молодіжних організаціях.

Джерело: ru.minghui.org

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic