Фалунь Дафа в Україні і в світі

Практикувальники навчали вправам усіх охочих у Сан-Франциско

6 березня 2021 року практикувальники Фалунь Дафа зібралися біля історичної будівлі поромної переправи в Сан-Франциско, щоб продемонструвати п’ять комплексів вправ Фалунь Дафа й розповісти людям про те, що Фалунь Дафа несе добро, а «Істина, Доброта, Терпіння» — праведні принципи. Деякі перехожі вивчили вправи й після цього сказали, що відчули сильне поле енергії.

Практикувальники Фалунь Дафа із Сан-Франциско демонструють вправи
Практикувальники Фалунь Дафа із Сан-Франциско демонструють вправи
Практикувальники розповідають людям про те, що Фалунь Дафа несе добро, а «Істина, Доброта, Терпіння» — праведні принципи.
Практикувальники розповідають людям про те, що Фалунь Дафа несе добро, а «Істина, Доброта, Терпіння» — праведні принципи.
Практикувальник Фалунь Дафа навчає чоловіка (на передньому плані праворуч) п'ятого комплексу вправ — медитації
Практикувальник Фалунь Дафа навчає чоловіка (на передньому плані праворуч) п’ятого комплексу вправ — медитації

Людей приваблює мирна атмосфера

Вночі було вітряно й дощило. Вранці сонячні промені освітили обмиту дощем місцевість. Люди вийшли подихати чистим свіжим повітрям, деякі прийшли на розташований поблизу фермерський ринок. Мирна і спокійна атмосфера, яка завжди присутня на майданчиках, де практикувальники виконують вправи, привабила багатьох глядачів, які фотографували цю сцену на мобільні телефони. Деякі люди просили надати їм більше інформації про Фалунь Дафа, інші тут же розучували вправи.

Крістофер і Шеннон вивчають другий комплекс вправ Фалунь Дафа
Крістофер і Шеннон вивчають другий комплекс вправ Фалунь Дафа

Крістофера привабила красива й мирна сцена виконання вправ послідовниками Фалунь Дафа. Він записував на відео демонстрацію вправ, коли практикувальник Фалунь Дафа підійшов до нього й розповів про практику. Крістофер сказав, що відчув сильне поле енергії.

«Але ми не лише виконуємо вправи, — сказав практикувальник, — ми також маємо повсякчас керуватися принципами “Істина, Доброта, Терпіння”, щоби бути по-справжньому хорошими людьми й позбутися шкідливих звичок. Ви хочете навчитися виконувати вправи? Я можу навчити вас».

Крістофер вирішив вивчити вправи, Шеннон приєдналася до нього й вивчила всі п’ять комплексів вправ.

Після виконання вправ Крістофер радісно сказав: «Яким легким стало моє тіло! Це чудово!» Крістофер захотів глибше пізнати Фалунь Дафа, тому практикувальник дав йому контактний номер телефону. Крістофера приголомшила інформація про те, що понад двадцять років цю мирну практику переслідує комуністичний уряд Китаю. Він висловив підтримку практикувальникам, підписавши петицію із закликом притягнути до відповідальності компартію Китаю, і сказав, що переслідування треба негайно припинити.

Оук зацікавився заходом і зупинився, щоби дізнатися, що відбувається. Практикувальник пояснив йому, що таке Фалунь Дафа, і розповів про переслідування Фалунь Дафа в Китаї, яке триває донині, зокрема про насильницьке вирізання органів у живих практикувальників Фалунь Дафа. Оук дізнався, що КПК переслідує практикувальників Фалунь Дафа за їхні духовні переконання. Його обурило це й те, що такі злодіяння відбуваються в наші дні. Він зголосився підписати петицію, що закликає покласти край КПК. Практикувальник Фалунь Дафа подарував йому паперову квітку лотоса і сказав, що вона принесе йому удачу. Оук із вдячністю її прийняв.

Джерело: ru.minghui.org

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic