Фалунь Дафа в Україні і в світі

Індія. Фалунь Дафа тепло вітають у школах Бангалора

Система медитації Фалунь Дафа, яка ґрунтується на принципах «Істина, Доброта, Терпіння», поліпшила фізичний і психологічний стан у людей більш ніж у 100 країнах.

За останні кілька років багато шкіл в Індії запрошували послідовників Фалунь Дафа показати практику своїм вчителям і учням. У цій статті розповідається про деякі презентації в школах міста Бангалор, третього міста країни за чисельністю населення.

Державна школа Vengal

Директор державної школи Vengal запросив практикувальників познайомити співробітників і учнів школи з Фалунь Дафа. 29 серпня 2019 року коло 400 учнів зібралися на шкільному подвір’ї, щоби вивчити комплекс вправ.

Учні та вчителі вивчають вправи Фалунь Дафа 29 серпня 2019 року

Практикувальники також навчили 17 вчителів школи першого і другого комплексу вправ. Одна вчителька сказала: «Я відчуваю такий спокій». Вона зазначила також, що зазвичай, коли в школу приходять відвідувачі, то учні поводяться шумно й неспокійно. Але того дня вони були дуже врівноваженими й добре поводилися. «Я звернула увагу, що послідовники завжди усміхаються, і в них багато енергії, — зауважила друга вчителька. — Ми хотіли би придбати книги Фалунь Дафа й теж їх прочитати».

Школа старших класів Стелли Маріс

Під час квіткового шоу в День незалежності в Бангалорі, яке проходило в середині серпня, кілька вчителів зі школи Стелли Маріс дізналися про принципи Фалунь Дафа й побачили медитацію практикувальників. Це справило на них велике враження, і вони запросили послідовників прийти 3 вересня і продемонструвати вправи.

Практикувальники демонструють перший комплекс вправ учням старших класів у школі Стелли Маріс 3 вересня 2019 року

Послідовники зустрілися із 70-а дівчатами, членами Еко-клубу, і пояснили їм, що таке вдосконалення і як треба практикувати. Потім вони разом з учнями виконали перший і п’ятий комплекс вправ. «Я ніколи не бачила цих учнів такими спокійними та щасливими», — сказав один зі вчителів.

Джерело

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic