Фалунь Дафа в Україні і в світі

В центрі Парижа розповідали про репресії в Китаї

Практикувальники Фалунь Дафа зібралися в Парижі біля церкви Сен-П’єр-де-Монруж і на площі Колетт. Вони демонстрували п’ять комплексів вправ, знайомили людей із Фалунь Дафа й інформували про переслідування в Китаї, яке триває й нині.

У Франції влітку карантинні обмеження уряд поступово послаблює. Вулиці стали велелюдними. Люди зупинялися, щоб поговорити з практикувальниками, підписати петицію й висловити підтримку щодо припинення переслідування Фалунь Дафа компартією Китаю (КПК).

У Сен-П’єр-де-Монруж місцеві жителі підтримують заклик припинити переслідування Фалуньгун

 

Практикувальники демонструють п’ять комплексів вправ і знайомлять перехожих із Фалунь Дафа в Сен-П’єр-де-Монруж

 

Імене Лехаб – інвестиційна менеджерка, яка приїхала в Сен-П’єр-де-Монруж зі своєю дочкою. Її приголомшила інформація про переслідування Фалунь Дафа.

«Чути про насильницьке вирізання органів у практикувальників Фалунь Дафа – неймовірно, — сказала вона. — Це просто група людей, які приносять користь суспільству, медитуючи й виконуючи вправи. Я й гадки не мала, що у 21-му столітті можуть підбурювати до геноциду і скоювати злочини проти людяності. Немає слів, щоб описати цей злочин.
Істина, Доброта, Терпіння — це принципи, які приносять користь нашому світу. Якби ми всі ними керувалися, то могли би стати кращими, зміцнили би здоров’я й покращили спосіб життя, і ми могли б навіть змінити нашу планету. На мою думку, кожен у цьому світі має велику цінність. Істина, Доброта, Терпіння повинні бути основним правом людства».

Фалуньгун

Медсестра Жозелін підписала петицію, сказавши з обуренням:

«Компартія Китаю та її поплічники діють як нацисти. Вони отримують прибуток від усього. Не можу терпіти КПК!»

Фалуньгун

Марго – репортер в індустрії охорони здоров’я. Її вразила інформація, що практикувальників Фалунь Дафа переслідують за обстоювання духовних переконань і навіть вирізають у них органи із санкції КПК.

«Це геноцид, – сказала вона. – Не розумію, чому це не розкрито на міжнародному рівні. Це не справедливо. Уважаю, що КПК контролює частину Франції й має тут спільників. Вони все знають, але нічого не говорять. Люди чули про переслідування уйгурів. Вони також повинні знати про переслідування Фалунь Дафа».

Марго також заявила:

«Економіка КПК – це капіталізм. З урахуванням сказаного, коли вона увійде в ліберальну економіку, то відстежуватиме населення світу й використовуватиме фінансових олігархів для захоплення контролю над природними ресурсами й контролю над тими, хто володіє цими природними ресурсами. Тепер за людьми буде вестися глобальне стеження. Це дуже небезпечно».

Практикувальники інформують громадськість про Фалунь Дафа біля церкви Сен-П’єр-де-Монруж 23 травня 2021 року
Перехожі підписують петицію про припинення переслідування 23 травня 2021 року

Пілот у відставці знайшов свою фотографію перед площею Тяньаньмень у Пекіні, зроблену 30 років тому, і показав її практикувальникам Фалунь Дафа. Він висловив надію, що практикувальники докладуть усіх зусиль, і висловив упевненість, що КПК довго не протримається.

Каталіна, ще одна перехожа, похвалила практикувальників Фалунь Дафа за їхню мужність.

Голоси місцевих жителів на площі Колетт

Площа Колетт розташована в самому центрі Парижа, в оточенні Театру Пале-Рояль, площі Пале-Рояль та Лувру.

Кетрін до виходу на пенсію працювала держслужбовцем. Вона побачила практикувальників Фалунь Дафа, коли прийшла на площу Колетт. Вона говорила з практикувальниками з ясністю й почуттям справедливості.

«Чи то в Китаї, чи хай би де, переслідування не повинно відбуватися. Люди є людьми. Люди не мають переслідувати людей. Якою б великою не вважала себе ця людина, вона зрештою опиниться в темній безодні», – сказала вона.

Ахмет здобув освіту у сфері екологічної інженерії. Він серйозно висловив свою думку після того, як почув про переслідування КПК практикувальників Фалунь Дафа й насильницьке вирізання органів у живих людей.

«Це дуже небезпечно, – сказав він. – Молоді й усьому світу треба щось зробити щодо таких дій проти людства. Вони повинні щиро поважати людей та універсальні цінності і припинити всі форми переслідування практикувальників Фалунь Дафа».

«КПК чинить жахливий злочин. Добре, що ви проводите такі заходи. Люди нечутливі до таких питань, тому вам потрібно змусити їх проявляти більше співчуття до цієї проблеми й зупинити переслідування КПК», – зазначив він.

Місцеві жителі підписують петицію про припинення переслідування

Сліман працює у в’язниці, він довго говорив із практикувальниками.

«Це дуже жорстоко, і таке не має відбуватися, – сказав він. – Фалунь Дафа – це практика, спрямована на вдосконалення самого себе, і практикувальники жодним чином не втручаються в життя країни. Дозволити їм удосконалюватися — не несе жодної загрози для КПК».

Джерело: en.minghui.org

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic