Фалунь Дафа в Україні і в світі

Жителі Польщі: Кожна людина потребує принципів «Істина, Доброта, Терпіння»

18 вересня 2021 року в польському місті Скерневиці відбувся щорічний парад, присвячений святу врожаю. Практикувальники Фалунь Дафа (Фалуньгун) узяли участь у святкових заходах, їх виступ тепло зустріли глядачі. Багато перехожих висловлювали однакову думку:

«Кожній людині потрібні принципи Фалунь Дафа „Істина, Доброта, Терпіння“».

 

Попри дощову погоду, обабіч вулиці юрмилися глядачі. Практикувальники Фалуньгун несли плакати зі словами: «Фалунь Дафа несе добро», «Фалунь Дафа в Польщі» та «Істина, Доброта, Терпіння». У заході також узяла участь група танцюристів із драконом. Люди сміялися й аплодували золотому китайському дракону, блискуче тіло якого звивалося і злітало над міськими вулицями. Його танок приковував погляди глядачів.

Перед головною сценою стояли почесні гості й офіційні особи. Коли практикувальники проходили повз, кожен із них отримав інформацію про Фалунь Дафа та квітку лотоса, що символізує духовну чистоту й досконалість у китайській культурі.

Практикувальники Фалунь Дафа взяли участь у щорічному святі врожаю у Скерневиці, 18 вересня 2021 року

Організатори заходу показали численним перехожим цю практику вдосконалення свідомості й тіла. Коли колона наблизилася до сцени, пролунали слова:

«Цей золотий дракон побував у Берліні, Лондоні, Парижі й Австрії, а тепер прилетів до Скерневиці. Ми дякуємо Асоціації Фалунь Дафа Польщі за те, що вона принесла нам традиційну китайську культуру».

Місцева жителька Келчинська (праворуч) сказала, що їй особливо сподобався танець дракона, і вона повністю згодна з цінностями принципів «Істина, Доброта, Терпіння»

 

Міхал Кобоско (праворуч), польський журналіст та політик, сказав: «Усі помітили золотого дракона й Фалуньгун»

 

Сильвестр (праворуч) сказав, що йому дуже сподобався танець дракона у виконанні практикувальників Фалунь Дафа: “Виконавці живуть за принципами “Істина, Доброта, Терпіння”. У нинішньому хаотичному світі такі цінності особливо важливі. Сподіваюся, що ще більше людей матимуть змогу побачити красу цих принципів»

Кожна людина потребує принципів «Істина, Доброта, Терпіння»

Кілька глядачів параду поділилися своєю думкою про Фалунь Дафа й переслідування в Китаї.

Міла (ліворуч) сказала: «Кожна людина потребує принципів “Істина, Доброта, Терпіння”»

Міла поділилася з практикувальником Фалуньгун, що їй дуже сподобався танець дракона, зазначивши, що, попри дощову погоду, виступ дуже яскравий і життєрадісний, що він подарував глядачам сонячне світло та радість. Вона додала:

«Вважаю, що „Істина, Доброта, Терпіння“ дуже важливі. Незалежно від того, хто ви, яка у вас віра і в якій країні ви живете, кожен із нас потребує принципів „Істина, Доброта, Терпіння“».

Вона також наголосила:

«Проте в Китаї практикувальники Фалунь Дафа зазнають жорстокого переслідування. Людей, які підвищують свою моральність, катують і кидають у в’язниці. Це трагедія має бути зупинена якнайшвидше. Кожен має щось зробити, щоб допомогти цим добрим людям здобути свободу. Я підтримую Фалуньгун».

Йоланта (у центрі) звернула увагу, що практикувальники Фалунь Дафа, які виконують танець дракона, одягнені у футболки з написом: «Істина, Доброта, Терпіння». Вона сказала: «Гадаю, це чудово. Світ потребує принципів Істина, Доброта, Терпіння!»

 

«У ці тривожні часи, коли ситуація з пандемією настільки серйозна, людям особливо потрібні принципи „Істина, Доброта, Терпіння“, — зазначив Анджей. — Дуже шкода, що Фалуньгун пригнічують у Китаї. Я знаю, що Китай пригнічує будь-які релігійні переконання. Це неприпустимо, злочини комуністичного режиму мають бути зупинені. Сподіваюся, цей день незабаром настане».

Роберт сказав:

«Істина, Доброта, Терпіння — це філософія, яка потрібна кожному. У жодному разі не можна переслідувати людей за їхню віру!»

Один із глядачів, які спостерігали за парадом, зауважив:

«Принципи Фалунь Дафа „Істина, Доброта, Терпіння“ необхідні для кожної людини. У світі не вистачає таких цінностей.

Інша людина сказала:

«Я мрію про той день, коли сам і всі навколо стануть терплячими та терпимими».

Один із глядачів параду сказав практикувальникам Фалунь Дафа:

«Гадаю, що такі цінності, як „Істина, Доброта, Терпіння“, дуже важливі не лише для вас, а й для поляків. Без цих цінностей світ сьогодні не може розвиватися».

Практикувальники Фалунь Дафа роздали майже 3000 буклетів під час заходів, присвячених святу врожаю. Всюди можна було побачити людей, які уважно читали інформацію. Багато хто заходив на сайт на мобільних телефонах, щоб більше дізнатися про практику, і підіймали великі пальці, висловлюючи свою підтримку.

Фалуньгун — незвичайна практика

Єва, польська практикувальниця Фалунь Дафа, сказала: «Фалунь Дафа вчить людину дотримуватися принципів „Істина, Доброта, Терпіння“, поліпшуючи свій характер. Я багато чому навчилася завдяки практиці, і сподіваюся, що більше людей зможуть дізнатися про Фалунь Дафа й отримати користь».

Габріель (ліворуч), який почав практикувати Фалунь Дафа два тижні тому, був щасливий брати участь у параді

Габріель живе в місті Лодзь. Два тижні тому одна із колег познайомила його з Фалунь Дафа.

«Я читаю дев’ятий розділ „Чжуань Фалунь“, — сказав Габріель. — Особливо мені подобається медитативна вправа. Я вже відчуваю, наскільки незвичайною є практика Фалунь Дафа, і бачу багато своїх недоліків».

Він продовжив:

«Фалунь Дафа не лише допомагає людині покращити фізичне здоров’я, а й дає змогу зміцнити дух. Я радий можливості взяти участь у заходах Фалунь Дафа і сподіваюся отримати глибше розуміння Дафа».

«Я хочу допомогти людям дізнатися про переслідування в Китаї»

Андрес (ліворуч) з Аргентини, у цей час подорожував Польщею і прилетів із Варшави, щоб узяти участь у параді

Андрес, практикувальник Дафа з Аргентини, сказав:

«Практика Фалунь Дафа набула широкої популярності, після того, як її в Китаї. Нині мільйони людей займаються Фалуньгун, і ця практика набула поширення більш ніж у 100 країнах. На жаль, з 1999 року комуністичний режим Китаю жорстоко катує практикувальників Фалунь Дафа в Китаї».

«Цей захід дає можливість полякам познайомитися з китайською культурою, і водночас дізнатися про переслідування, що триває в Китаї», — додав він.

 

Джерело: https://en.minghui.org/

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic