Фалунь Дафа в Україні і в світі

Державний департамент США закликає покласти край переслідуванню Фалуньгун у Китаї

Державний департамент США влітку закликав Комуністичну партію Китаю (КПК) припинити придушення Фалуньгун — мирної групи послідовників медитативної практики, яка ґрунтується на принципах «Істина, Доброта, Терпіння».

«Завтра виповнюється 22 роки з початку переслідування практики Фалуньгун і мільйонів її послідовників, а також адвокатів і правозахисників», — зазначив прессекретар Держдепартаменту США Нед Прайс на пресконференції 19 липня 2021 року.

«Тисячі практикувальників Фалуньгун щороку затримують, їх переслідує поліція, з ними жорстоко поводяться, їх катують за те, що вони просто прагнуть мирно слідувати своїм переконанням. Ми закликаємо уряд КНР негайно припинити переслідування послідовників Фалуньгун і звільнити всіх в’язнів совісті, затриманих і ув’язнених за свої переконання».

Нед Прайс, офіційний представник Держдепартаменту США

З того часу як 20 липня 1999 року КПК почала кампанію придушення Фалуньгун, десятки мільйонів практикувальників арештували, їх запроторили у виправно-трудові табори; ув’язнили, їх катували, у них насильно вирізали органи. КПК зробила все це, щоб змусити їх відмовитися від віри в принципи «Істина, Доброта, Терпіння».

Отримано підтвердження кількох тисяч випадків смерті практикувальників Фалуньгун, загиблих унаслідок переслідування. Невідомо, скільки практикувальників Фалунь Дафа загинуло внаслідок насильницького вирізання органів.

Жорстокість КПК сколихнула міжнародну спільноту. 12 травня 2021 року на пресконференції, присвяченій доповіді про релігійну свободу у світі за 2020 рік, держсекретар США Ентоні Дж. Блінкен оголосив про введення санкцій проти чиновника КПК Юй Хуея за переслідування Фалуньгун.

Юй Хуей обіймав посаду директора Центральної провідної групи щодо попередження діяльності єретичних релігій і боротьбі з ними в місті Ченду провінції Сичуань. «Його внесли до списку санкцій за причетність до брутальних порушень прав людини, а саме за довільне затримання практикувальників Фалуньгун за їхні духовні переконання», — додав Блінкен.

Згідно з розділом 7031 (c) Державного департаменту з іноземних операцій і Закону про асигнування на суміжні програми від 2021 року, Юю, так і його найближчим родичам не видаватимуть візи для в’їзду до Сполучених Штатів.

Це перший випадок із початку переслідування, коли чиновник «Офісу 610» потрапив під санкції з боку уряду США. 10 грудня 2020 року в Міжнародний день прав людини Державний департамент США також оголосив про введення санкцій і візових обмежень щодо 17 іноземних посадових осіб та їхніх найближчих родичів, винних у серйозних порушеннях прав людини. Серед них названо ім’я Хуан Юаньсюна, начальника дільниці поліції бюро громадської безпеки міста Сяминь провінції Фуцзянь у Китаї.

Ван Ін Кореспондент сайту «Мінхуей»

Джерело: https://en.minghui.org/

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic