Фалунь Дафа в Україні і в світі

Колишній депутат Європарламенту: «Комунізм шкодить всьому світу»

Бернард Ентоні, колишній член Європейського парламенту від Франції, сказав в інтерв’ю 27 березня, що все своє життя боровся з комунізмом. Він назвав це боротьбою фактів із брехнею.

Ентоні, якому зараз 75 років, працював у фармацевтичній промисловості у Франції, а потім 15 років членом Європейського парламенту. Він попередив, що попри те, що Берлінська стіна впала, комунізм усе ще панує в Китаї і далі поширюється в усьому світі. Тому боротьба з комунізмом — це відповідальність кожного з нас.

Бернард Ентоні з Франції, колишній член Європарламенту
Бернард Ентоні з Франції, колишній член Європарламенту

Небезпечніше за вірус

Ентоні сказав, що комунізм убив не менш як 100 мільйонів осіб і приніс страждання мільярдам людей у всьому світі. Це робить комунізм небезпечнішим, ніж тривала пандемія коронавірусу, і його можна розглядати як смертельно небезпечний варіант вірусу.

Він уважає, що нам необхідно протистояти компартії Китаю (КПК), щоб трагедія, яку переживають китайці, не поширилася на Францію й інші країни.

Коли Ентоні поставили запитання, що спонукало його боротися з комунізмом в останні кілька десятиліть, він відповів, що це його глибоке переконання — він любить свою націю, свій дім і свободу й тому не хоче, щоб усе це, застосовуючи вбивства та геноцид, знищив комунізм.

Оскільки питання боротьби з комунізмом перебуває за межами можливостей певної країни, він запропонував зайнятися цим на міжнародному рівні.

Злочин геноциду

Репортер, що брав інтерв’ю в Ентоні, сказав, що зараз багато дискусій про геноцид, здійснений нацистами, але значно менше говорять про звірства, що здійснює компартія Китаю щодо практикувальників Фалуньгун. Через свою віру в принципи «Істина, Доброта, Терпіння» послідовники Фалуньгун зазнають жорстоких тортур, а деякі навіть стали жертвами вирізання органів.

Ентоні сказав, що це найгірше, що можна уявити. Наприклад, є коло 100 фільмів про злочини нацистів, і лише один про жорстокість комунізму. Тому люди схильні зосереджуватися на першому. В останні кілька років Ентоні багато працював над просуванням судових процесів, що розглядають злочини нацизму й комунізму — на зустрічі в Парижі він закликав міжнародний суд розглянути злочини, скоєні КПК.

Він додав, що жорстокість комунізму витікає із Французької революції. Одним із прикладів є Вандейський заколот. Жорстокість КПК також безпрецедентна. Ентоні процитував колишнього лідера КПК Мао Цзедуна, який одного разу присягнувся убити в 100 разів більше учених, ніж було вбито під час правління імператора Ши Хуан-ді в період династії Цінь. Однак у різних політичних рухах число інтелектуалів, убитих з наказів Мао, було як мінімум у тисячу разів більше, ніж під час правління імператора Ши Хуан-ді, який стратив 400 учених.

Комунізм — зла релігія

Ентоні сказав, що комунізм — це не щось нове. Хоча вперше, як державна влада, він з’явився в 1917 році в Радянській Росії, його теорія існувала задовго до цього. Деякі люди вважають, що в період Середньовіччя в Європі поширювалися схожі на комунім ідеології. Їх об’єднували загальні концепції: позбавити власників приватної власності, знищити сім’ю, відняти чужих дружин, розірвати зв’язки між батьками й дітьми. Після всіх цих змін залишається лише гонитва за матеріальними задоволеннями.

Усе це вказує на те, що комунізм — це демон, лихо, яке заражає світ. За іронією долі, хоча комунізм на поверхні протистоїть релігіям, він за своєю суттю є демонічною релігією. З марксизмом, як доктриною, і членами комуністичної партії та їхнім керівництвом, як духовенством — він має максимальну владу.

У Китаї, наприклад, КПК проникла в багато релігій і «промила мізки» священникам. Як наслідок ці люди часто поширюють ідеологію комунізму від імені КПК.

Проникнення у Францію

Ентоні сказав, що комунізм насаджується в різних країнах, зокрема й у Франції. Небезпечно припускати, що загроза комунізму зникла з падінням Берлінської стіни.

Звісно, падіння Берлінської стіни — прогресивна подія, але цього недостатньо, бо комунізм усе ще панує в Китаї, Північній Кореї й на Кубі. Навіть у Франції його ідеологія існує в замаскованому вигляді, особливо в системі державної освіти, університетах та ЗМІ.

Наприклад, Володимир Ленін заснував Всеросійську надзвичайну комісію з боротьби з контрреволюцією й саботажем у 1917 році (таємну поліцейську організацію). У Франції таку роль здійснюють деякі ЗМІ. До того, комунізм домінує в багатьох культурних сферах французького суспільства.

Крім того, Франція передала Китаю безліч виробів і технологій. Насправді є низка лобістських груп, які беззастережно обстоюють інтереси Китаю. Як і колишній прем’єр-міністр Жан-П’єр Раффарен, вони намагаються всіма способами досягти угоди з комуністичним Китаєм.

Ентоні розповів, що, коли ще був бізнесменом, відвідував форуми з продажу літаків Airbus Китаю. Франція також задовольнила прохання Китаю про надання йому всіх таємниць виробничого процесу, щоб Китаю не довелося купувати літаки у Франції через кілька років. І Франція поступилася цими технологіями Китаю; як жаба, що мимоволі стала здобиччю, коли її зачаровує відкрита паща кобри.

Відмова від співпраці з КПК у хай якій формі

У своїй недавній статті Ентоні підкреслив, що ми мусимо знати, що загроза, якою є КПК, зачіпає не лише китайців, але й інші країни.

Франція дозволила Китаю забрати в неї багато галузей промисловості. Продаючи продукцію в Китай, Франція також віддавала технології. Це сталося в авіабудуванні й деяких інших галузях. Ентоні сказав, що поточна ситуація з пандемією розчаровує. Він працював у фармацевтичній промисловості і знає, що колись Франція домінувала у фармацевтиці. Але ті часи пройшли, бо КПК узяла під контроль і економіку, і ідеологію.

Можна поставити запитання, чому Китай хоче розробляти авіаносці та оснащувати свої міжконтинентальні ракети ядерною зброєю. Ймовірно, вторгнення в Тайвань не є його кінцевою метою. Розширення своєї військової потужності на інші регіони відповідає його планам із забезпечення свого економічного панування.

Посилаючись на слова Папи римського Пія XI, Ентоні сказав, що комунізм є злом, й історія це підтверджує. Щоб зберегти нашу цивілізацію, ми не повинні співпрацювати з комунізмом у жодній формі.

Важливо сказати людям правду

За словами Ентоні, дуже важливо, щоби більше людей дізналося про ці факти через радіо- й телестанції. Тисячі людей із різних верств суспільства підтримали його в питанні міжнародного суду над комунізмом. Але це ще не стало реальністю. Щодо нацистів, Нюрнберзький трибунал страчував ключових злочинців. Зараз головне не в тому, кого і як покарати, а в тому, щоб роз’яснити факти історії та створити детальний хронологічний звіт.

Ентоні сказав, що ми маємо дивитися правді у вічі та добре розуміти, що суспільство, у якому ми живемо, брудне. У нас є система освіти, але вона має недоліки, і є вживлена система ЗМІ. Ось чому необхідно більше незалежних і вільних радіо- й телеканалів. Нам треба працювати над створенням цих мереж, бо це боротьба не за ідеологію, а за правду.

 

Джерело: ru.minghui.org

 

 

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне