Фалунь Дафа в Україні і в світі

15 депутатів німецького парламенту засуджують переслідування Фалуньгун у Китаї

З нагоди 22-ї річниці протистояння Фалуньгун переслідуванню, яке здійснює Комуністична партія Китаю (КПК), 15 депутатів, членів парламенту Німеччини, видали заяви або надіслали листи, що засуджують серйозні порушення прав людини компартією Китаю, зокрема насильницьке вирізання органів у практикувальників Фалуньгун.

Листи на підтримку Фалуньгун нещодавно надіслали 15 депутатів, членів парламенту Німеччини

Маркус Грюбель: «Припинити переслідування!»

Маркус Грюбель, уповноважений федерального уряду з питань свободи віросповідання в усьому світі.
Заява уповноваженого федерального уряду з питань свободи віросповідання в усьому світі Маркуса Грюбеля

Маркус Грюбель є уповноваженим федерального уряду з питань свободи віросповідання в усьому світі. 19 липня у своїй заяві він закликав КПК негайно припинити переслідування практикувальників Фалуньгун та інших етнічних, релігійних і культурних меншин. Він зазначив, що кожна людина має право вільно слідувати своїм духовним переконанням, і що права людини є універсальними індивідуальними правами, і порушувати їх неприпустимо.

«До 1999 року уряд широко підтримував цю духовну практику [Фалуньгун], але потім оголосив її послідовників “ворогами держави”. Прихильники Фалунь Дафа також стали жертвами широкомасштабної пропагандистської кампанії, їх «перевиховували», запроторювали до в’язниць, примушували працювати та жорстоко катували. Експерти ООН з прав людини вкрай стривожені й стурбовані фактом насильницького вирізання органів у в’язнів представників релігійних та етнічних меншин, зокрема, у практикувальників Фалуньгун», — йдеться в заяві.

Грюбель зазначив, що впродовж десятиліть етнічні та релігійні меншини, здебільшого мусульмани, уйгури й казахи, практикувальники Фалуньгун, буддійські тибетці та християни, зазнавали дискримінації, їх переслідувала поліція. Порушення прав людини щодо цих груп варіюються від систематичного спостереження й арешту до тривалого утримання в ув’язненні.

«Права людини мають універсальний характер і не залежать від національності, етнічної чи релігійної приналежності, — продовжив Грюбель. — “Китаїзація” релігій і культур, тобто насильницька адаптація до соціалістичної ідеології, є серйозним порушенням свободи релігії та духовних переконань».

Представник Християнсько-демократичного союзу Німеччини з питань прав людини: «Плани КПК загрожують усьому світу»

Майкл Бранд, спікер комітету Християнсько-демократичного союзу Німеччини з питань прав людини та гуманітарної допомоги
Лист від Майкла Бранда

Майкл Бранд, депутат бундестагу, є представником Комітету з прав людини та гуманітарної допомоги Християнсько-демократичного союзу Німеччини (ХДС). У своєму листі він підкреслив, що КПК намагається підірвати права людини — одне з найбільших досягнень людства як всередині, так і за межами країни. Оголосивши права людини застарілою ідеєю і завдаючи їм шкоди, КПК просуває своє тоталітарне правління в усьому світі.

Майкл Бранд також пояснив, що зараз він по-справжньому підтримує тих, кого переслідують, ув’язнюють й «перевиховують». Серед них — релігійні та етнічні меншини, а також практикувальники Фалуньгун. Він сказав, що КПК мусить припинити свої злодіяння проти послідовників Фалуньгун. Бранд надихнув практикувальників Фалуньгун не послаблювати своїх зусиль, спрямованих на захист прав людини, і зазначив, що повністю солідарний із ними.

Німеччина. Кореспондент «Мінхуей»

 

Джерело: en.minghui.org

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic
    pic