Фалунь Дафа в Україні і в світі

Жителі України висловлюють підтримку практикувальникам Фалуньгун і засуджують переслідування в Китаї

З 21 по 24 серпня 2021 року в Києві практикувальники Фалунь Дафа провели низку заходів, спрямованих на викриття переслідування своїх однодумців у Китаї. Також вони провели Конференцію Фа з обміну досвідом удосконалення. Якраз цими днями у столиці України проходили святкування 30-ї річниці проголошення незалежності України.

На головних вулицях Києва, а також у Маріїнському парку, розташованому поруч із резиденцією президента, багато українців і туристи бачили інформаційні стенди Фалунь Дафа й підписували петицію з вимогою засудити жорстокі злочини в Китаї.

Увечері 22 серпня 2021 року відбулася акція із запаленими свічками в пам’ять про послідовників Фалунь Дафа, яких замучили до смерті під час переслідування. Практикувальники Фалунь Дафа роздавали листівки та розповідали людям про переслідування, яке досі триває. Багато перехожих підписали петицію й засудили злочини КПК, пов’язані з придушенням віри в принципи «Істина, Доброта, Терпіння».

Практикувальники Фалунь Дафа провели акцію пам’яті із запаленими свічками в центрі Києва

«КПК – це злочинна організація»

Микола з Торонто приїхав до Києва, щоб узяти участь у святкуванні Дня незалежності України. Побачивши заходи практикувальників Фалунь Дафа, він поділився своїми думками:

«Я підтримую ваші зусилля з викриття переслідування. Оскільки я живу в Торонто, то бачив там подібні заходи й підписав петицію, що закликає КПК припинити переслідування цих мирних людей. КПК – це злочинна організація. Ті, хто заробляє гроші на торгівлі з Китаєм, напевно, вважає: “Я вибираю економічну вигоду, кого хвилюють права людини?” Однак, якщо країна нехтує правами людини, їй не можна довіряти, бо комуністична ідеологія рано чи пізно проявить своє справжнє обличчя.

Схоже, люди забули, що Китай – це комуністична країна, яка гнобить свій народ. Технологічний прогрес і економічний підйом Китаю побудовані на піску й можуть будь-якої миті обвалитися. Якою б сильною і страхітливою вона (КПК) не здавалася, якщо влада застосовує придушення, жорстоке поводження й переслідування, ця система зруйнується. Ми знаємо, що соціалістична система Радянського Союзу мала багато проблем, і зараз цієї держави немає. Гадаю, те ж саме відбудеться і з режимом КПК. Зрештою Китай відкине комуністичну ідеологію».

Микола з Торонто підтримує зусилля практикувальників Фалунь Дафа, спрямовані на викриття переслідування

Катя й Патіна з Одеси, приєдналися до виконання вправ Фалуньгун, повторюючи рухи за практикувальниками Фалунь Дафа, що демонструють вправи. Патіна сказала, що їй дуже сподобалася ця практика вдосконалення, і вона хоче дізнатися про неї більше. Дівчата підписали петицію із засудженням переслідування.

Катя й Патіна підписують петицію із закликом зупинити переслідування

23 серпня 2021 року послідовники Фалунь Дафа провели мирну акцію протесту біля посольства Китаю. Там вони також виконали вправи Фалунь Дафа. Послідовники Фалуньгун засудили злочини КПК, пов’язані з придушенням віри в принципи «Істина, Доброта, Терпіння», і провели збір підписів під петицією.

Практикувальники Фалунь Дафа виконали вправи неподалік від китайського посольства
Перехожі підписують петицію із закликом зупинити переслідування
Практикувальники Фалунь Дафа провели мирну акцію протесту біля посольства Китаю

Андрій з міста Авдіївка сказав:

«Комунізм і фашизм нагадують два крила одного птаха. Вони однакові. Тільки фашизм прямо оголошує вас ворогом. Комунізм же, проголошуючи мир і пропонуючи допомогу, спочатку переконує, що ти їхній друг, але тільки-но ти розслабишся й повернеш до нього спиною, він завдасть тобі удар».

Андрій з Авдіївки підтримує практикувальників Фалунь Дафа в їхньому протистоянні переслідуванню

Коли літня киянка дізналася, що послідовників Фалуньгун ув’язнюють, катують і вбивають у Китаї, вона сказала:

«Таке взагалі не повинно відбуватися. Переслідування слід негайно зупинити. Розповідайте про це людям і далі!»

Передісторія. Що таке Фалунь Дафа?

Практика Фалунь Дафа (Фалуньгун) ґрунтується на принципах «Істина, Доброта, Терпіння» та містить п’ять медитативних вправ. Її в 1992 році оприлюднив Майстер Лі Хунчжи, прочитавши низку курсів у великих містах Китаю. Нині Фалунь Дафа займаються більш ніж у 100 країнах і регіонах у всьому світі – мільйони послідовників цієї духовної практики поліпшили своє здоров’я й характер.

Цзян Цземінь, колишній голова Комуністичної партії Китаю (КПК), злякався росту популярності цієї духовної дисципліни, побачивши в ній загрозу для атеїстичної ідеології КПК, і 20 липня 1999 року видав наказ про переслідування Фалуньгун.

Вебсайт Minghui.org підтвердив загибель кількох тисяч практикувальників Фалуньгун, які втратили життя внаслідок 22-річного переслідування. Передбачається, що фактичне число смертей набагато перевищує ці дані. Ще більше послідовників Фалунь Дафа незаконно запроторили до в’язниць і катували за їхню віру.

Є конкретні докази злочинів КПК, пов’язаних із насильницьким вирізанням органів у в’язнів практикувальників Фалуньгун. Їх убивають, щоб отримати свіжі органи для трансплантації.

Під особистим керівництвом Цзяна КПК створила «Офіс 610», неправовий орган безпеки, повноваження якого перевищують повноваження поліцейських і судових органів. Єдиною функцією «Офісу 610» є переслідування Фалуньгун.

Україна. Практикувальник Фалунь Дафа

 

Джерело: en.minghui.org

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic