Фалунь Дафа в Україні і в світі

Нью Йорк. Під час засідання Генеральної асамблеї ООН практикувальники закликають покласти край переслідуванню Фалуньгун у Китаї

Під час засідання 76-ї Генеральної сесії ООН у Нью-Йорку, що проходила з 21 по 27 вересня 2021 року, практикувальники Фалунь Дафа 26 вересня провели захід, щоб привернути увагу громадськості до переслідування, що триває в Китаї, і закликати делегатів ООН допомогти.

Під час засідання 76-ї Генеральної асамблеї ООН практикувальники провели біля штаб-квартири Організації Об’єднаних Націй мирний захід проти переслідування Фалуньгун у Китаї.

З 8 до 19 години цього дня практикувальники проводили захід на площі Дага Гаммаршельда перед будівлею штаб-квартири ООН. Вони робили вправи Фалунь Дафа, тримали плакати з інформацією про переслідування, розповсюджували інформаційні матеріали й говорили з перехожими про переслідування в Китаї, що триває 22 роки.

Перехожий підписує петицію, щоб підтримати практикувальників у мирних зусиллях, спрямованих на те, щоб покласти край переслідуванню в Китаї

Майкл Юй, один з учасників заходу, сказав, що тих, хто дотримується принципів «Істина, Доброта, Терпіння», як і раніше, жорстоко переслідують у Китаї. Він висловив сподівання, що делегати Генеральної Асамблеї всіх країн звернуть увагу на це важливе питання, бо переслідування загрожує суспільству загалом.

Майкл Юй, практикувальник Фалуньгун, закликав делегатів ООН і громадськість допомогти покласти край переслідуванню в Китаї.

Порятунок родичів

Хоча переслідування відбувається в Китаї, практикувальники всього світу відчувають біль за співучнів. Ван Цзін сказала, що її чоловіка Жень Хайфея заарештували 26 червня 2020 року.

«Через погане поводження під час ув’язнення в нього почалися різноманітні проблеми зі здоров’ям, зокрема хвороба серця та відмова функцій нирки. Його поклали до лікарні на 19 днів, — розповіла вона. Я дуже турбуюсь за нього через його стан».

Згідно з повідомленням «Мінхуей», поліція міста Далянь провінції Ляонін заарештувала Женя в його будинку. Посадовці конфіскували понад 500 000 юанів готівкою та забрали особисте майно вартістю понад 200 000 юанів. 23 вересня 2021 року суд Ганьцзінці провів слухання в справі.

Гао Хунмей, інша практикувальниця, що брала участь у заході, також розповіла про трагедію у своїй сім’ї. За те, що її мати Ху Юйлань поширювала матеріали з інформацією про Фалуньгун, її засудили до п’яти років ув’язнення. Нині вона перебуває в жіночій в’язниці Чанчуня.

Біженка ООН: «Те, що ми бачимо, — це лише вершина айсберга»

70-річна Юй Чженьцзе також є жертвою переслідування. У 2007 році вона втекла до Таїланду через переслідування за віру, де вона подала заяву на отримання статусу біженця ООН. 2009 року ООН домовилася про те, щоб вона приїхала до Нью-Йорка. Щороку вона звертається до Генеральної Асамблеї ООН із проханням надати допомогу практикувальникам у Китаї.

Юй Чженьцзе зуміла виїхати з Китаю і стала біженкою ООН. Багато інших практикувальників, серед яких члени її сім’ї, досі переслідують у Китаї

Наприклад, її невістку Ван Мейхун ув’язнили на одинадцять років у жіночу в’язницю Харбіна за практику Фалунь Дафа. Через кілька років після звільнення, у березні цього року, її знову ув’язнили. Брата Ван також засудили до 15 років ув’язнення. Хоча його звільнили, рідні не одержують від нього новин, і зараз його вважають зниклим.

Юй сказала, що тяжке становище її сім’ї є лише верхівкою айсберга.

«Сподіваюся, переслідування незабаром закінчиться, і ключових переслідувачів, таких як колишній лідер компартії Цзян Цземінь, притягнуть до правосуддя, — сказала вона. — Це одне із найбільших порушень прав людини у світі, і ми не можемо його ігнорувати. Ми мусимо відновити совість та довіру в нашому суспільстві».

І Жун з Асоціації Фалунь Дафа Нью-Йорка сказала, що переслідування триває 22 роки.

«Настав час, щоб західні країни та їхні лідери побачили, що є компартією Китаю (КПК), — сказала вона. — Тільки відокремивши себе від КПК, ми зможемо гарантувати безпечне майбутнє».

Підтримка громадськості

Практикувальники стояли біля штаб-квартири ООН, тримаючи в руках плакати зі словами «Фалунь Дафа несе добро» та «Зупиніть переслідування Фалуньгун».

Багато урядовців та делегатів Генеральної асамблеї ООН звернули увагу на захід практикувальників — їх мирну поведінку високо оцінили перехожі та охоронці.

Практикувальниця Ван Ліжун сказала, що коли вона розмовляла з делегатом ООН, він сказав їй, що вже підписав петицію на підтримку практикувальників Фалуньгун — він узяв паперову квітку лотоса та похвалив їх за зусилля.

«Йдучи, він надихнув нас не здаватися», — додала Ван.

Інша практикувальниця Цзяо Юйжун також зустрічала таку реакцію людей.

«Один чоловік їхав велосипедом із фотоапаратом, — сказала вона. — Зупинившись, щоб сфотографувати наші плакати, він помахав нам і показав палець вгору».

Автокараван практикувальників Фалунь Дафа їздив довколишніми вулицями. На машинах встановлені плакати з написом «Фалунь Дафа несе добро», «Істина, Доброта, Терпіння — праведні принципи» та «КПК бреше — люди помирають». Юй, один з організаторів заходу, заявив, що люди добре приймали автокараван, і навіть поліцейські показували нам великі пальці вгору, щоб продемонструвати свою підтримку.

Практикувальниця І сказала, що цей захід, присвячений інформуванню людей про Фалунь Дафа та переслідування, несе важливе послання: люди, яких переслідує КПК, закликають підтримати релігійну свободу.

«Оскільки ми любимо Китай, то відкидаємо КПК — режим, який завдає шкоди людям», — пояснила вона.

Передісторія. Що таке Фалунь Дафа?

Практика Фалунь Дафа (або Фалуньгун) стала поширюватися 1992 році в Китаї, коли Майстер Лі Хунчжи вперше провів перший курс лекцій у місті Чанчунь. Зараз Фалунь Дафа займаються більш ніж у 100 країнах та регіонах по всьому світу. Мільйони послідовників цієї духовної практики, яка ґрунтується на принципах «Істина, Доброта, Терпіння» та містить п’ять медитативних вправ, покращили своє здоров’я й характер.

Цзян Цземінь, колишній голова Комуністичної партії Китаю (КПК), злякався популярності цієї духовної дисципліни, побачивши в ній загрозу для атеїстичної ідеології КПК, і 20 липня 1999 року видав наказ про переслідування Фалуньгун.

Вебсайт Minghui.org підтвердив загибель кількох тисяч практикувальників Фалуньгун, які втратили життя внаслідок 22-річного переслідування. Передбачається, що фактична кількість смертей набагато перевищує ці дані. Ще більше практикувальників Фалунь Дафа зазнали незаконного ув’язнення та тортур за свою віру.

Є конкретні докази злочинів КПК, пов’язаних із насильницьким вирізанням органів в ув’язнених практикувальників Фалуньгун, яких вбивають із метою отримання органів для трансплантації.

Під особистим керівництвом Цзяна КПК створила «Офіс 610», позаправовий орган безпеки, повноваження якого перевищують повноваження поліцейських та судових органів. Єдиною функцією “Офісу 610” є переслідування Фалуньгун.

 

Джерело: https://en.minghui.org/

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic