Фалунь Дафа в Україні і в світі

Чудесне зцілення й тяжкі репресії

Чен Ши (псевдонім) страждав від невиліковної хвороби. Він перепробував різні методи лікування китайської й західної медицини, та все даремно. Здоров’я принесла йому практика Фалуньгун, але через неї він і зазнав репресій на батьківщині в Китаї — компартія Китаю (КПК) намагалася змусити його зректися своєї віри. Нині пан Чен живе в Німеччині й вільно самовдосконалюється за Фалуньгун.

Перепробував усілякі китайські й західні методи лікування

У 27 років, коли молодь створює сім’ї й будує кар’єру, Чену Ши діагностували вірусний кон’юнктивіт. На оці в нього з’явилися білі в’язкі виділення. Це вплинуло на його зір та спричиняло свербіж. Він відчував незручність, температура підіймалася іноді до 40 градусів. Лікар сказав, що очне дно пошкоджене, і це невиліковно. Щоб врятувати інше око, хворе око треба було видалити. Чен сказав: «У лікарні, в одного з пацієнтів було таке ж захворювання, як і в мене. Йому видалили око». Але Чен не хотів, щоб йому видалили око.

Як одна біда йде, то і другу за собою веде. Грижа міжхребцевих дисків призвела до затискання нервів, і Чен відчував оніміння у правій частині тіла. Він відчував незручності, коли сидів, ходив чи спав. Він ходив на акупунктуру, кожен сеанс тривав годину й був надзвичайно болючим. Однак після курсу такого лікування Чен не відчував покращення. Тоді він звернувся до західної медицини. Лікар сказав йому, що хірургічне втручання може не допомогти й воно дуже ризиковане.

«Я був у розпачі й думав, що краще померти. Але моя дитина була ще такою маленькою, я годувальник сім’ї. Мені треба було впоратися з болем. Я готовий був нести будь-які витрати, аби вилікувати хвороби, але ніщо не допомагало», — сказав Чен. Роками він вдавався то до одного лікування, то до іншого.

Фалуньгун практикували люди з усіх верств суспільства

На початку травня 1995 року в Чена Ши почали усихати ікри; він не міг ні ходити, ні керувати машиною й хотів померти. Отже, ухваливши остаточне рішення, він сказав собі:

«Я перестану ходити до лікарні чи шукати особливе лікування. Я перепробував усі види лікування, але жодне з них не допомогло мені. Я повністю присвячую себе практиці Фалуньгун».

Вранці наступного дня він вирушив до парку поруч зі своїм будинком, щоб приєднатися до групи практикувальників.

«Там були такі добрі люди, — сказав він. Я гадав, що лише літні жінки практикують Фалуньгун. Але побачив багато представників інтелігенції, професорів, урядовців, студентів університету й інших, які виконують вправи. Люди різного віку практикували Фалуньгун. Мій настрій змінився. Я дуже хвилювався. Це виглядало як міжнародний клас. Має бути щось хороше у Фалуньгун. Спочатку на цьому місці практики займалося кілька десятків людей. Згодом приєднувалося дедалі більше. Воно перетворилося на місце для практики сотень людей».

Окрім ранкової практики Чен Ши вивчав Фа з іншими практикувальниками вдень чи ввечері. Він зрозумів, що Фалуньгун — це практика самовдосконалення, а не лікування хвороб, що практикувальники вдосконалюються за принципами Істина, Доброта, Терпіння. Він вивчав Фа і прийшов до більш ясного розуміння принципів Фа, його свідомість стала спокійнішою. Поступово його захворювання стали менш болючими. Менш ніж через шість місяців його хвороби зовсім зникли. Ікри, що всихають, відновилися.

«Я викинув усі медикаменти зі свого холодильника, — розповів Чен. — Я став здоровим та вільним від хвороб. Навіщо мені далі тримати ці ліки? Вони мені більше не потрібні».

Втратив усе через переслідування

Завдяки дивовижним позитивним змінам у покращенні здоров’я й підвищенні моральних якостей, люди з усіх верств суспільства почали практикувати Фалуньгун. Починаючи з травня 1992 року, передаючи з вуст в уста інформацію, мільйони людей дізналися про Фалуньгун і почали практикувати. На жаль, у липні 1999 року колишній лідер КПК Цзян Цземінь із заздрощів до популярності Фалуньгун оголосив практику поза законом і розв’язав переслідування.

Багато місцевих практикувальників, серед яких і Чен Ши, звернулися до муніципального бюро петицій з проханням реабілітувати Фалуньгун. Вони чекали до вечора, але ніхто з чиновників не вийшов до них. Потім під’їхало кілька автобусів і практикувальників доставили на шкільний майданчик. Перш ніж всіх відпустити, поліцейські переписали особисті дані кожного.

Згодом ситуація стала ще напруженішою. Багато практикувальників та їхні сім’ї переслідували. Якось Чен Ши роз’яснював правду своїм колегам, і хтось доніс на нього секретареві парткому й у відділ безпеки компанії, де він працював. Багато колег почали цуратися його, а інші тисли, щоб він відмовився від своєї віри. Він розповів співробітникам служби безпеки правду про Фалуньгун. Але вони, навпаки, чинили тиск, змушуючи його в усіх офісах компанії розповсюджувати газети, у яких зводили наклеп на Фалуньгун. На що Чен сказав: «Мені дуже сумно, що ви не хочете знати правду, тому я звільняюся». Підчас переслідування його родина пережила чимало негараздів.

Якось Чен дізнався, що в його місті відбудуться класи «промивання мізків». «Офіс 610» хотів, щоб він також брав участь. Чену довелося піти з дому і стати безпритульним. Він перебивався випадковою роботою. За допомогою своїх колег по роботі, які зрозуміли правду, йому вдалося уникнути кількох спроб переслідування «Офісом 610». У 2010 році завдяки допомозі небайдужих людей він зміг залишити Китай.

Переїзд за кордон і викриття переслідування КПК

Коли літак Чена приземлився в Німеччині, він зійшов із трапу й подивився на небо. Потім сказав: «Як же гарно!»

Він здивувався:

«Небо таке блакитне. Синє небо та білі хмари, як мальовничо. Я ніколи не бачив такої чудової погоди. Це справді зовсім інша земля. Я вперше в житті вдихаю таке свіже й солодке повітря. Нарешті я у вільному світі. Яке полегшення! Нарешті закінчилися дні, коли я маю бути пильним і обережним. Я у вільній країні».

Умови для вдосконалення в Німеччині як порівняти з Китаєм були значно ліпшими.

Після того, як Чен влаштувався на новому місці, він став удосконалюватися та викривати переслідування, що відбувається в Китаї, роздаючи листівки в інформаційному кіоску Фалуньгун. Зараз він хоче лише одного — щоб більше людей дізналися правду й допомогли зупинити переслідування. Чен також щодня дзвонить до Китаю, роз’яснюючи китайцям правду, закликаючи їх вийти з КПК.

Кореспондент Мінхуей Чжен Юянь

 

Джерело: https://en.minghui.org/

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic