Фалунь Дафа в Україні і в світі

Лікарку з провінції Нінся таємно засудили за відмову відректися від своїх переконань

Чень Шуцін, лікарку за професією (57 років), таємно засудили до 4,5 років тюремного ув’язнення за те, що вона вдосконалюється за Фалуньгун. З 1999 року послідовників цієї практики вдосконалення свідомості й тіла переслідує комуністична влада Китаю.

У середині червня 2020 року Чень Шуцін раптово зникла. Пізніше її сім’я дізналася, що її арештували і тримають у центрі ув’язнення міста Гуюань. 22 червня її арешт затвердила прокуратура повіту Лунде.

Її родина нещодавно підтвердила, що Чень помістили в жіночу в’язницю Нінся, але подробиці справи неясні.

Напередодні останнього ув’язнення, 7 березня 2020 року, Чень арештували поліцейські ділянки Ченгуань після того, як про неї повідомила людина, якій вона запропонувала матеріали з інформацією про Фалуньгун.

Ван Шенцян, поліцейський із відділу внутрішньої безпеки Лунді, провів обшук у будинку й робочому кабінеті Чень. Він забрав усі книги Фалуньгун, ноутбук та інші особисті речі.

Потім Ван доставив Чень у центр ув’язнення міста Гуюань, але охоронці відмовилися її прийняти. Її звільнили під заставу, але через три місяці поліція знову таємно її заарештувала.

Чень уже не вперше позбавляють волі за відмову відректися від своїх переконань. Після арешту 7 грудня 2009 року суд округу Лунді в червні 2010 року засудив її до чотирьох років тюремного ув’язнення. Упродовж усіх цих років її катували в центрі ув’язнення міста Гуюань, центрі ув’язнення Кунтуншань і жіночій в’язниці Іньчуань.

У 2015 році Чень знову арештували й помістили на 15 діб у центр ув’язнення за подачу позову проти Цзян Цземіня, колишнього лідера компартії Китаю, який ініціював переслідування Фалуньгун.

У липні 2016 року після чергового арешту її протримали добу в центрі ув’язнення.

Китай. Провінція Нінся. Кореспондент «Мінхуей»

 

Джерело: en.minghui.org

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic