Фалунь Дафа в Україні і в світі

Колишній військовий офіцер помер внаслідок переслідування за віру в принципи Фалуньгун

Колишній військовий офіцер помер 1 вересня 2020 року внаслідок двадцятирічного переслідування за свою віру у Фалуньгун — систему вдосконалення свідомості й тіла, яку з 1999 року жорстокого придушує компартія Китаю. Йому було 92 роки.

Фу Ішуань вступив на військову службу в 1944 році в 15 років. Він брав участь у громадянській війні й незадовго до відставки отримав звання військового офіцера в місті Нанкіні провінції Цзянсу.

Отримавши в бойових діях безліч поранень, він часто звертався до шпиталю за медичною допомогою. У 1995 році Фу пощастило познайомитися з Фалуньгун. Відтоді, як він почав практикувати, його здоров’я поступово відновився.

Коли в 1999 році комуністичний режим ініціював переслідування Фалунь Дафа, «Офіс 610», неправовий орган, створений спеціально для переслідування Фалуньгун, спробував змусити Фу Ішуаня відмовитися від своєї віри. Для цього його інтенсивно ідеологічно «перевиховували». Оскільки Фу відмовився відректися від своїх переконань, командування оголосило йому дисциплінарне стягнення й почало переслідувати.

У 2010 році камери відеоспостереження зафіксували, як Фу поширював матеріали Фалуньгун. У його будинку влаштували обшук. Влада знову вдалася до ідеологічної обробки і спробувала змусити його написати заяву-відмову від Фалуньгун. Внаслідок поліцейських погроз і психологічного тиску літній Фу втратив свідомість, і його відправили в лікарню.

Не маючи можливості спокійно жити у квартирі, яку він отримав за багаторічну військову службу, Фу переїхав до будинку родичів, щоб уникнути поліцейського переслідування. Він помер, так і не змігши повернутися додому.

Джерело

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic