Фалунь Дафа в Україні і в світі

Чотирьох літніх жителів провінції Сичуань переслідують за їх віру

У серпні та жовтні 2020 року четверо практикувальників Фалуньгун, яким за 60 і які проживають у місті Шифан провінції Сичуань, зазнали тиску від влади за свою віру.

Переслідування практикувальників стало частиною компанії «обнулення», що прокотилася всім Китаєм в останні кілька місяців. Під час запланованої операції влада націлюється на кожного послідовника Фалуньгун, який потрапив до «чорного списку» й намагається змусити практикувальників відректися від їхньої віри, яка переслідується китайським комуністичним режимом з 1999 року.

Нижче викладено докладну інформацію:

Лю Шен’ін

74-річну Лю Шен’ін заарештували 29 серпня 2020 року, після того, як продавець овочів повідомив владі, що вона розплачувалася купюрами з надрукованою інформацією про Фалуньгун. В умовах інформаційної блокади в Китаї практикувальники повідомляють людям факти про репресії, використовуючи різні способи, зокрема й нанесення на банкноти інформації про переслідування.

Ляо Шіцян, який прибув з офіцером поліції, перед тим як доставити Лю в поліцейську дільницю придавив немолоду жінку до землі та надів на неї наручники — обшукав її сумку й конфіскував 880 юанів.

Дізнавшись про арешт Лю, одна з її сусідок прийшла до поліцейської дільниці й повідомила, що бачила, як Лю приносила додому сумки, у яких, як вона підозрює, лежали матеріали Фалуньгун — будинок обшукали.

Онук Лю Шен’ін, який раніше служив у поліції, попросив її написати заяву про відмову від Фалуньгун. Він попередив, що їй загрожує в’язниця чи навіть тортури, якщо вона цього не зробить. Лю дуже злякалася й підписала заяву проти своєї волі. Того ж дня коло 7 години вечора її відпустили додому.

Чжоу Мінь

14 жовтня 2020 року синові практикувальника Чжоу Мінь зателефонували з місцевого «Офісу 610» (спеціально створеного відомства для переслідування Фалуньгун) та попросили передати 65-річній Чжоу, що вона повинна прийти до них в офіс і підписати заяву про відмову від Фалуньгун. Ця людина також пообіцяла, що вони викреслять ім’я Чжоу з «чорного списку», якщо вона підпише заяву. Син Чжоу Мінь відмовився підкоритися й поклав слухавку.

Сюй Кайжун

70-річна Сюй Кайжун погрожували 26 жовтня 2020 року, коли вона займалася вирощуванням грибів. Спочатку поліцейські сказали, що прийшли дізнатися, чи все в неї гаразд. Потім її попередили, щоби її ліпше не ходити вулицями.

Розуміючи, що мається на увазі її вихід із дому для роз’яснення людям фактів про Фалуньгун, Сюй відповіла: «У мене є ноги, чому я не можу пройтися?» Потім вона сказала, що Головне державне управління КНР у справах преси та видавництва скасувало заборону на книги Фалуньгун у 2011 році, і що немає нічого поганого в тому, що вона поширює інформацію про практику.

Сюй закликала поліцейських не брати участь у переслідуванні Фалуньгун, інакше Їх притягнуть до відповідальності. Коли поліцейські висловили щодо цього сумнів, Сюй попросила їх представитися, щоб у майбутньому вона змогла пред’явити їм законні претензії. Поліцейські відмовилися повідомити свої імена й повторили, що приходили просто перевірити, як у неї справи. Незабаром вони пішли.

Ван Даго

28 жовтня 2020 року коло першої години дня практикувальник Ван Даго зазнав переслідуванню з боку трьох поліцейських і трьох муніципальних працівників.

Поліцейський Чжан Юн сказав, що вони прийшли провідати його й заодно провести збір відомостей. Інший поліцейський Чжоу спробував сфотографувати Чжана, але той відмовився підкорятися й заявив, що поліція порушує його право на відмову від фотографії.

Оскільки поліцейські наполягали на тому, щоб сфотографувати Вана, той і собі став фотографувати поліцейських. Коли Ван почав роз’яснювати їм факти про Фалуньгун, вони пішли геть.

Джерело

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic