Фалунь Дафа в Україні і в світі

Практикувальників Фалуньгун у в’язниці повіту Гунчжулін вражають струмом і катують методом зв’язування

Після того, як у липні 1999 року компартія Китаю розв’язала переслідування Фалуньгун, духовної практики, яка ґрунтується на принципах «Істина, Доброта, Терпіння», велику кількість практикувальників заарештували й катували за відмову відректися від своїх переконань.

Послідовників Фалуньгун у в’язниці Сіньшен у міському повіті Гунчжулін провінції Цзілінь катують двома способами: їх вражають струмом електричних палиць і зв’язують мотузками, залишаючи в незручних положеннях, що викликає нестерпний біль. Охоронці помітили, що за допомогою таких методів тортур їм удається якнайшвидше досягти мети — змусити практикувальників відмовитися від віри у Фалуньгун.

За словами свідків, охоронці до новоприйнятих практикувальників застосовують спочатку електричні кийки. Якщо це не сколихує віру практикувальників, тоді їх зв’язують у позах, які викликають нестерпний біль. Здебільшого такі тортури призводять до непоправних каліцтв.

Послідовників змушують схрестити ноги і схрестити за спиною руки. Потім довгою товстою мотузкою зв’язують їм ноги та хрест-навхрест обв’язують тіло, а потім і руки за спиною. Коли охоронці зав’язують мотузку, вони тиснуть на голову практикувальника, щоб опустити її якнайнижче й зафіксувати в найбільш незручному положенні.

Демонстрація тортури: зв’язування й підвішування

Цей метод утруднює дихання у зв’язаної людини. Практикувальників розв’язують на кілька хвилин, щоби ув’язнений поїв чи сходив у туалет. Деяких послідовників зв’язували й залишали в такому положенні до дев’яти місяців.

Сюй Хунюй із міського повіту Шулань провінції Цзілінь був одним із практикувальників, якого так катували. Зрештою, він, проти своєї волі, відмовився від віри у Фалуньгун. Його заарештували 18 липня 2018 року. 30 червня 2019 його засудили до двох років і десяти місяців позбавлення волі й відправили відбувати термін у тюрму Сіньшен.

У в’язниці дозволялося побачення з родичами лише раз на місяць. Вимагалося, щоби родич пред’явив завірені політико-юридичним комітетом документи, які підтверджують, що він не є послідовником Фалуньгун.

Коли старшому братові Сюя, нарешті, дозволили побачення 27 листопада 2019 року після отримання документа, завіреного політико-юридичним комітетом, він побачив, що Сюй виснажений, а на обличчі в нього шрам. Сюй сказав, що його насильно змусили підписати заяву про відмову від Фалуньгун.

Пізніше свідки підтвердили, що Сюя вражали струмом електричних палиць до такої міри, що його обличчя й шия розпухали. 13 і 14 листопада його ночами катували методом зв’язування.

Згідно з повідомленнями, опублікованими на сайті «Мінхуей», деяких практикувальників закатували до смерті. Наприклад, Ма Чжанфена, заарештованого 27 квітня 2011 року та засудженого до 6,5 років тюремного ув’язнення, через рік після арешту замучили до смерті.

Цай Фучен часто переводили в одиничну камеру і вражали струмом електричних палиць його голову й чутливі частини тіла. 15 вересня 2010 року він помер від тортур.

Унаслідок тортур багато практикувальників стали інвалідами.

Джерело

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic