Фалунь Дафа в Україні і в світі

Колишню вчительку вдруге засудили за віру у Фалуньгун

11 вересня 2020 року 60-річну вчительку музики, яка зараз на пенсії, засудили до чотирьох років ув’язнення та оштрафували на 5 тисяч юанів за те, що вона займається Фалуньгун — практикою вдосконалення свідомості й тіла. З 1999 року послідовників цієї школи переслідує комуністичний режим Китаю.

Юй Шаопін із міста Ченду провінції Сичуань заарештували 14 травня 2019 року. Пізніше її привезли в центр попереднього ув’язнення округу Пі. Суд у її справі проходив у повіті Даї. Адвокат Юй заявив про невинність підзахисної. Наприкінці судового засідання суддя оголосив вирок. Поки невідомо, чи перевели її до в’язниці.

Чоловіка Юй, теж практикувальника Фалуньгун, раніше двічі судили за віру. Його запроторювали в центр «промивання мізків», де безжально катували. Після звільнення його здоров’я дедалі погіршувалося. 2 липня 2015 року він переніс інсульт. Він втратив рухливість лівої руки й ноги, й останні кілька років у всьому покладався на допомогу Юй. Після останнього арешту дружини він перебуває у вкрай важкому становищі.

Жінка страждає вже давно

Юй не вперше переслідують за віру у Фалуньгун, який, на її думку, допоміг їй позбутися багатьох захворювань, зокрема проблем із печінкою і шлунком, а також постійного запаморочення й безсоння.

Юй заарештували 9 березня 2009 року в торговому центрі. Після 15 днів ув’язнення в поліцейській дільниці її на три роки відправили до відомого своєю жорстокістю центру «промивання мізків» Сіньцзін.

26 квітня 2013 року її знову заарештували, а в будинку провели обшук. 3 грудня 2013 року той же суд повіту Даї засудив Юй до трьох років позбавлення волі. Незабаром її перевели в жіночу в’язницю міста Ченду.

Після звільнення у 2016 році її постійно переслідувала місцева влада. Вона вимагала повідомляти співробітникам служби безпеки школи, у якій вона працювала, коли вона йде на обід чи йде в інших справах у робочий час.

Крім переслідування й ув’язнення за відмову відректися від Фалуньгун їй перестали виплачувати пенсію.

Джерело

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic