Фалунь Дафа в Україні і в світі

Жительку провінції Сичуань жорстоко катують в центрі ув’язнення

Після арешту за практику Фалуньгун жителька міського повіту Січан провінції Сичуань опинилась в центрі ув’язнення, де охоронці кілька разів підвішували її за кайданки й катували. У грудні 2020 року Ло Мінчунь засудили до чотирьох років ув’язнення, але досі не відправили до в’язниці.

Фалуньгун (або Фалунь Дафа) — стародавня духовна й медитативна практика самовдосконалення. З 1999 року її послідовників переслідує комуністична влада Китаю.

Ло арештували 12 серпня 2019 року в неї вдома. П’ять поліцейських у штатському під час обшуку вилучили її книги й матеріали Фалуньгун, фотографію засновника Фалуньгун і комп’ютер. Її батька, Ло Цунвеня, разом із нею доставили в поліцейську дільницю Хедун. Того ж вечора його звільнили.

Катування в центрі ув’язнення

Пізніше Ло перевезли в центр ув’язнення префектури Ляншань, а потім відправили в центр ув’язнення міста Січан.

Оскільки після прибуття в центр ув’язнення Ло відмовилася надіти одяг в’язня й відповідати на перекликання, охоронець Сун Цзяньпін 18 серпня на кілька годин прив’язав її до стовпа.

Підвішування за наручники
Ілюстрація тортури: Підвішування за наручники

Пізніше, коли Ло чинила опір під час огляду в центрі ув’язнення, охоронці Сун і Ян Хунпін веліли озброєним співробітникам у покарання тягли її по підлозі. Під час цих тортур у Ло розірвався одяг.

Поліцейські закували Ло в наручники й підвісили за зап’ястя на дверну раму, так, що кінчики її пальців ніг ледь торкалися підлоги. Незабаром її руки посиніли. Згодом усе тіло стало боліти, їй було важко дихати, вона відчувала слабкість і хотіла пити. Охоронці тримали її в підвішеному стані весь ранок. Коли Ло опустили, її руки були травмовані, і вона не могла тримати предмети.

Підвішування втретє в центрі ув’язнення

На початку грудня 2019 року охоронець Ян наказав співробітникам підвісити Ло втретє, коли вона знову відмовилася надіти форму ув’язненого. Як покарання, вони викинули весь її одяг і не дозволяли нікому дати їй свій.

Коли адвокат Ло прийшов провідати її, співробітник, на ім’я Ван Кай скував їй руки за спиною. По дорозі в кімнату побачень він ображав її та сильно штовхнув уперед, щоб кайданки затягнулися ще тугіше.

Суд

28 травня 2020 року Ло і ще п’ять практикувальників Фалуньгун, а також чоловік однієї з них, постали перед судом міста Січан — 9 грудня 2020 року їх засудили до різних термінів ув’язнення від шести місяців до п’яти років.

Практикувальники Сюй Шаоцюн і Юй Хунін, яких засудили до 14 і 18 місяців відповідно, звільнилися після закінчення терміну ув’язнення.

Ло й Хуан Бяо засудили до п’яти років кожну, а Чжао Цзюнь до трьох років позбавлення волі. Тепер вони перебувають у центрі ув’язнення міста Січан. Чжоу Сяньжун, яку засудили до двох років позбавлення волі перебуває в центрі ув’язнення префектури Ляншань. Чоловіка Чжоу, Паня (не практикує Фалуньгун) засудили до шести місяців ув’язнення, і на момент написання статті він перебував у центрі ув’язнення міста Січан.

Джерело: https://ru.minghui.org/html/articles/2021/3/18/1160103.html

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic