Фалунь Дафа в Україні і в світі

96-річний дідусь відновив зір за кілька днів

Дядьку Лі зараз 96 років. Він живе на березі річки Янцзи в місті Чунцін. Ще в молодості він відкрив свій фотосалон, бо захоплювався фотографією. Торік під час сварки з дружиною він вигукнув: «Ти що, сліпа!» Того ж дня він несподівано перестав бачити.

Через це дядько Лі дуже розхвилювався. Він попросив дочку зателефонувати його сестрі, яка практикує Фалуньгун, і запросити її в гості. Коли сестра приїхала, то запитала: «Що ти міг сказати або зробити поганого?»

Дружина Лі відповіла: «Сьогодні вранці він кричав, що я сліпа, а вдень сам осліп».

Сестра запропонувала: «Попроси Вчителя Лі допомогти тобі. Постійно повторюй слова: «Фалунь Дафа несе добро. Істина, Доброта, Терпіння – праведні принципи».

Дядько Лі постійно повторював ці дві фрази вдень і вночі й через два дні побачив світло. Через кілька днів після цього він уже міг бачити, і його зір нормалізувався. Він був дуже щасливим і щиро подякував Учителю Лі і Фалунь Дафа за порятунок.

Комуністична партія Китаю (КПК) почала переслідування Фалунь Дафа в липні 1999 року. КПК використовувала ЗМІ, щоб звести наклеп на Фалунь Дафа, вводячи в оману багато людей і породжуючи ненависть до цієї духовної практики. Коли почалося переслідування, дядькові Лі було за 70, і він теж повірив брехні КПК.

Один із родичів дядька Лі практикував Фалуньгун і розповів йому правду про переслідування, однак той не повірив.

Якось він запитав родича: «Скільки грошей платять твоїй сестрі за те, що вона вдосконалюється за Фалунь Дафа?»

Брат відповів: «Якби моя сестра хотіла розбагатіти, вона могла б викладати англійську й заробляти кілька сотень юанів за годину. Вона повністю зцілилася від невиліковної хвороби після того, як почала практикувати Фалуньгун, і не заплатила за це ні юаня. За заняття Фалунь Дафа не беруть грошей, і самовдосконалювальникам не платять».

У 90 років дядько Лі почав страждати від хвороби Альцгеймера. Він перестав контролювати руки й не міг самостійно застебнути ремінь. При ходьбі дядько Лі потребував підтримку, він навіть не міг витерти власну слину. Його родич порадив йому від щирого серця повторювати слова: «Фалунь Дафа несе добро. Істина, Доброта, Терпіння – праведні принципи».

Дядько Лі щодня щиро повторював ці дві фрази. Його родичі теж їх повторювали. Симптоми хвороби Альцгеймера в нього зникли.

 

Джерело: https://en.minghui.org/

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic
    pic