Фалунь Дафа в Україні і в світі

Милосердя й доброчесність — це найкращий прояв фен-шуй

Якось один чоловік захотів звести будинок і звернувся за порадою до майстра фен-шуй. Відправившись до місця майбутнього будівництва, вони здалеку побачили птахів, які стривожено літали зграєю навколо.

«Напевно, нам ліпше прийти сюди іншим разом, — мовив чоловік. — Там росте персикове дерево, і гадаю, що діти забралися на нього за персиками. Якщо ми підійдемо ближче, вони можуть злякатися, впасти і травмуватися».

«Направду, нам немає потреби повертатися, – відповів з усмішкою майстер фен-шуй. – Ваша доброта – це найкращий прояв фен-шуй. Не важливо, де ви зведете дім. Ви й ваша сім’я в будь-якому разі будуть благословенні».

Ця історія багато про що нам свідчить. Чимало людей прагне знайти удачу і благополуччя. Насправді, усе міститься в нас самих — якщо ми намагаємося бути хорошими людьми, то святі побачать це і благословлять нас.

У повені є очі

У сучасному Китаї, де мораль стрімко котиться вниз, практикувальники Фалуньгун дотримуються традиції, цінують доброчесність і намагаються бути хорошими людьми. Фалуньгун (Фалунь Дафа) – система вдосконалення душі й тіла, яка ґрунтується на принципах «Істина, Доброта, Терпіння». У 1999 році компартія Китаю (КПК) почала переслідування Фалуньгун, але практикувальники ніколи не вагалися у своїй вірі в добро й за свою праведність і чесність отримали благословення.

У серпні 2020 року в провінції Сичуань сталася велика повінь і багато людей вимушено виїхали. У річках Мінь, Даду й Ціньї (трьох притоках річки Янцзи) швидко підвищувався рівень води, яка навіть просякла пальці ніг висіченій у скелі гігантській 71-метровій статуї Будди в міському окрузі Лешань провінції Сичуань, чого раніше ніколи не траплялося.

О 5 годині ранку 18 серпня 2020 року жителям села, розташованого біля річки Ціньї, веліли негайно виїхати, бо пік повені очікувався о 8 годині ранку. Люди від’їжджали, але сім’я практикувальника Фалуньгун на якийсь час затрималася, допомагаючи іншим. До 9 години ранку вода затопила землю, фундаменти деяких будинків і рибні ставки. Коли до будинку практикувальника підійшла вода, його сім’я вже встигла переїхати в безпечне місце.

Коло 4 години дня вода відступила, люди повернулися в село. Дивовижно, але вода не перетнула греблі, яка оточувала землю практикувальника, і не залила його будинок. Водночас були затоплені деякі місця й будинки (подекуди навіть обрушилися стіни), розташовані на вищому рівні.

Попри те, що ставок із рибою практикувальника Фалуньгун був затоплений, жодна риба не покинула його, продовжуючи плавати у ставку, ніби нічого й не сталося. «Це справжнє диво!» — захоплено вигукнув брат практикувальника.

На вебсайті «Мінхуей» опубліковано багато таких історій про людей, які отримали благословення за підтримку практикувальників Фалуньгун. Їхні долі змінилися накраще, так як вони прийняли серцем слова «Фалунь Дафа несе добро» й «Істина, Доброта, Терпіння – праведні принципи» й часто та щиро їх повторювали.

Як сказав на початку цієї статті майстер Фен-шуй, коли ми по-справжньому цінуємо доброчесність і живемо як велить сумління, то про нас подбають.

 

Джерело: en.minghui.org

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic