Фалунь Дафа в Україні і в світі

Франція. Знайомство з Фалунь Дафа у двох південних містах

20 листопада 2021 року практикувальники Фалунь Дафа провели два інформаційні заходи у французьких містах — Тулузі й Каркасоні. Багато людей дізналися про репресії Фалуньгун, які ініціював у 1999 Цзян Цземінем, тодішній генсек Комуністичної партії Китаю (КПК).

Інформаційний день Фалунь Дафа в Тулузі

Тулуза займає четверте місце за чисельністю населення у Франції. Це столиця європейської аерокосмічної промисловості, де розташовані комерційна авіабудівна корпорація Airbus та штаб-квартира компанії Airbus.

Багато людей проходили повз інформаційного намету Фалунь Дафа, розташованого на площі Шарля де Голля, й уважно читали інформацію на стендах.

Перехожі підписали петицію із закликом покласти край переслідуванню й розмовляли з вдосконалювальниками Фалунь Дафа.

Один із перехожих зазначив, що цікавиться китайською культурою, але ніколи не чув про Фалунь Дафа й переслідування. Поставивши підпис під петицію про припинення переслідування, він сказав: «Добре, що ви прийшли сюди й дякую за те, що робите дуже потрібну справу».

Тересс, колишній помічник лікаря, сказала: «Усі комуністичні системи обманюють свій народ»

 

Паола й Сара підписали петицію після того, як дізналися, що людей, які вдосконалюються за Фалуньгун, переслідують у Китаї за їхні духовні переконання.

Коли біля стенда зупинилися п’ять молодих людей із Китаю, виникло напруження. Вони спробували спростувати факт існування насильницького вирізання органів у в’язнів совісті в Китаї.

Китайський практикувальник Фалунь Дафа розповів їм, що його переслідували через вдосконалення, він навів свідчення тортур практикувальників Фалуньгун у Китаї й пояснив значення принципів «Істина, Доброта, Терпіння».

В’єтнамський практикувальник Фалунь Дафа додав, що КПК не варто прирівнювати до китайського народу.

«Сьогодні я говорю про злісну природу КПК, — сказав він. — Я в’єтнамець. Я мав такий самий досвід у В’єтнамі, бо там теж править комуністичний режим».

Ці молоді китайці нарешті зрозуміли, що Фалуньгун є гарною практикою. Доброзичливо попрощавшись із вдосконалювальниками Фалуньгун, вони продовжили прогулянку. Через деякий час вони повернулися до намету і прочитали брошури з інформацією про Фалунь Дафа.

П’ятеро молодих китайців дізнаються правду про Фалуньгун на площі Шарля де Голля в Тулузі 20 листопада 2021 року

Інформаційний день Фалунь Дафа в Каркасоні

Місто Каркасон відоме своїм середньовічним архітектурним замком Каркассона, який внесено до списку об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО.

Практикувальники Фалунь Дафа провели інформаційний захід біля архітектурної пам’ятки «Ворота якобінців», яка розташована поруч із міським ринком. Вони демонстрували вправи й розповідали перехожим про оздоровчий ефект практики. Люди, дізнавшись про жорстоке переслідування Фалуньгун у Китаї, дякували доповідачам за інформацію.

Практикувальники Фалунь Дафа демонструють вправи й навчають перехожих у Каркасоні 20 листопада 2021 року

Люди зупинялися біля інформаційного намету й розмовляли із вдоконалювальниками Фалунь Дафа про злочини КПК: переслідування Фалуньгун та інших релігійних та етнічних меншин у Китаї.

Багато людей тепер усвідомлюють жорстокість КПК і очікують, що ситуація швидко зміниться, тільки-но примару комунізму знищать. Тоді права людини, людська гідність та свобода віри повернуться до Китаю.

 

Джерело: en.minghui.org

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic