Фалунь Дафа в Україні і в світі

Румунія. Знайомство з практикою Фалунь Дафа в Крайові. Ч. 2

У румунському місті Крайова з 12 по 14 листопада 2021 року люди мали можливість познайомитися з практикою Фалунь Дафа (Фалуньгун).

Заходи проходили у двох місцях: в торговому центрі «Електропутер-Парк», та в парку Романеску.

Жителька міста Крайова прийшла до парку Романеску зі своїми дочками підліткового віку. Вона попросила інформацію про Фалунь Дафа, а потім сказала:

«Я спеціально приїхала сюди сьогодні, бо побачила інформацію про захід в інтернеті. Я зрозуміла, що це щось добре, і хотіла б, щоби моя сім’я почала займатися цією практикою».

Багато жителів міста прийшли в парк, щоб поспостерігати за виконанням вправ Фалуньгун, а деякі люди почали займатися. Гармонійна атмосфера сприяла спілкуванню між практикувальниками Фалунь Дафа й відвідувачами парку.

Кілька практикувальників Фалунь Дафа поділилися своїми історіями самовдосконалення.

Одна практикувальниця Фалунь Дафа сказала:

«Я почала вдосконалюватися за Фалуньгун три роки тому і всі ці роки приїжджаю на цей пункт практики. Я працюю в системі охорони здоров’я. Користь від загартування дуже велика. Після цілодобового чергування я приїжджаю сюди й повністю відновлююся!»

Те саме відбувається, коли я виконую вправи вдома. Вони чудові! На роботі, коли ми маємо час, то йдемо в окрему кімнату і виконуємо вправи. Що ще дає вдосконалювання? Треба обов’язково сказати про енергію, ви відчуваєте, що стали енергійнішими. І мої стосунки з членами сім’ї дуже змінилися. У мене двоє дітей, 19-річна донька й 10-річний син. Відтоді як я почала практикувати, у моєму домі все змінилося на краще».

Інший вдосконалювальник розповів:

«Я займаюся Фалуньгун майже рік. У духовному та емоційному плані я став миролюбнішим та спокійнішим. У мене стало менше проблем, турбот, і почуваюся набагато ліпше. Фізично я раніше був здоровий, але емоційно можу сказати, що відчуваю прогрес у плані стабільності. Я й далі відвідуватиму пункт практики, бо мені це подобається. Я справді почуваюся краще».

Один чоловік, який сказав, що знає трохи про Фалуньгун, прийшов на вимогу своєї дружини, яка побачила запрошення на захід у соціальних мережах. Після виконання вправ він сказав, що відчув себе набагато краще, що це «як гімнастика, після виконання якої тобі просто добре». Він знайшов вправи неважкими.

Інший чоловік, який приєднався до виконання вправ, сказав:

«Я відчув гармонію й позитивну енергію цього місця практики, моє тіло розслабилося, свідомість наповнилася умиротворенням і спокоєм, приємне тепло огорнуло мене з голови до ніг. Я ніби опинився в божественному місці. Наприкінці медитації, яка тривала годину, ми з дружиною відчули, ніби відпочили, як після повноцінного нічного сну».

Фалунь Дафа Румунія
Молода жінка та її донька вивчають вправи Фалунь Дафа в парку Романеску під час інформаційного заходу в листопаді 2021 року
Фалунь Дафа Румунія
Виконання п’ятої вправи Фалунь Дафа в парку Романеску

Чоловік і дружина, які вирішили приєднатися до виконання п’ятої вправи, сіли в позу для медитації прямо на траві, хоча вона була вологою й холодною. Практикувальник Фалунь Дафа підійшов до них і дав їм килимок для медитації, а потім пояснив, як потрібно виконувати вправу. Коли жінка слухала інструкції й виконувала вправу, її очі наповнилися сльозами. Вона сказала, що відчула рух енергії у своєму тілі. Сльози потекли по її щоках, на якому з’явився рум’янець. Коли вони збиралися йти додому, чоловік сказав, що його дружина нещодавно перенесла операцію на спині.

 

Джерело: en.minghui.org

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic