Фалунь Дафа в Україні і в світі

Німеччина. Жителі Мюнхена підтримують практику самовдосконалення Фалуньгун

«Я почула музику й побачила людей, що медитують», – розповіла жителька Мюнхена Анна Прітцрені, яка проходила повз площі Одеонсплац. 13 грудня 2021 року практикувальники Фалуньгун зібралися на площі на честь святкування Дня прав людини.

«Музика зворушила моє серце і привабила. Вона мене зачарувала. Я просто не могла пройти повз», – сказала Анна.

Практикувальники Фалунь Дафа продемонстрували вправи й розповіли людям про принципи Фалуньгун «Істина, Доброта, Терпіння», а також про жорстоке переслідування послідовників цієї мирної практики й насильницьке вирізання органів у людей, які вдосконалюються за Фалуньгун у Китаї. Вони закликали жителів Німеччини звернути увагу на цю проблему і стати на захист загальнолюдських цінностей. Перехожі підписували петицію, яка засуджує переслідування.

Фалунь Дафа Німеччина
Практикувальники Фалуньгун демонструють вправи на Одеонплац у Мюнхені 13 грудня 2021 року
Фалунь Дафа Німеччина
Люди підписують петицію проти переслідування

Офіс-менеджер: «Кожна людина має підписати цю петицію»

Фалунь Дафа Німеччина
Анна Прітцрені зупинилася, щоб більше дізнатися про Фалуньгун

Анна Прітцрені, офіс-менеджерка з патентно-правової фірми, якийсь час спостерігала за практикувальниками Фалуньгун, які демонстрували вправи, після чого прочитала інформацію на плакатах і підписала петицію проти переслідування.

«Я дуже хочу підтримати вас та підписати петицію. КПК і далі продає органи, вирізані в громадян своєї країни. Це абсолютно неприпустимо», – хвилюючись, пояснила Анна.

Вона була вражена, дізнавшись, що практикувальників Фалуньгун у Китаї вбивають заради їхніх органів і що переслідування триває вже 22 роки:

«Це злочин проти людяності, проти Бога, проти небесного закону, проти всього! Кожна людина має підписати цю петицію».

Дівчині дуже сподобалася маленька квітка лотоса зі словами «Істина, Доброта, Терпіння», яку вона отримала від практикувальниці Дафа:

«Якби кожен міг жити згідно з цими принципами, яким хорошим був би світ».

Власниця клініки: «Інформація про вирізання органів глибоко мене вразила»

Фалунь Дафа Німеччина
Психотерапевт Ханна Котовські висловила підтримку практикувальникам Фалуньгун

Ханна Котовські, власниця психотерапевтичної клініки, побачивши захід практикувальників Фалунь Дафа на Одеонсплац, зійшла з велосипеда й підійшла до намету Фалуньгун. Вона їхала на роботу, і вона мала трохи вільного часу. Ханна сказала:

«Вважаю, що справа, яку роблять практикувальники Фалуньгун, має велике значення для всього світу».

Місяць тому вона бачила масштабний мітинг та парад Фалуньгун на площі Марії в Мюнхені. У неї склалося враження, що Фалуньгун дуже мирна практика. Тоді вона поставила підпис під петицією, що закликає покласти край переслідуванню Фалуньгун у Китаї. Вказавши на маленьку квітку лотоса на своєму велосипеді, вона сказала, що отримала його від практикувальників Дафа, і що вона їй дуже подобається.

Ханна також розповіла, що рік тому зустрілася з практикувальниками Фалуньгун у німецькому місті Регенсбург і вперше дізналася про переслідування. Вона зазначила:

«КПК скоює жахливі злочини, гіршого важко уявити. Інформація про насильницьке вирізання органів глибоко мене вразила».

Передісторія. Що таке Фалуньгун

Практику Фалунь Дафа (Фалуньгун) відкрив громадськості Майстер Лі Хунчжи. З1992 по 1994 роки він на запрошення Асоціації цігун Китаю провів 52 курси лекцій у великих містах Китаю. Нині Фалунь Дафа займаються більш ніж у 100 країнах та регіонах у всьому світі. Мільйони послідовників цієї духовної практики, яка ґрунтується на принципах «Істина, Доброта, Терпіння» і включає п’ять медитативних вправ, покращили своє здоров’я й характер.

Дэсян, корреспондент «Минхуэй»

 

Джерело: en.minghui.org

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic