Фалунь Дафа в Україні і в світі

Глядачі Польщі, Іспанії та США зачаровані Shen Yun: «Чудово, немов чарівна легенда»

Компанія Shen Yun Performing Arts продовжила гастролі Європою та Північною Америкою з 27 лютого по 5 березня 2023 року виступами в містах Бидгощі та Любліні (Польща); Логроньо (Іспанія), і в американських штатах Південна Дакота, Каліфорнія, Іллінойс, Північна Кароліна, Монтана та Індіана.

Виступ компанії Shen Yun Global у театрі Opera Nova міста Бидгощ (Польща) 27 лютого 2023 року

З 27 по 28 лютого 2023 року трупа представила у Бидгощі три аншлагові вистави. Квитки на заплановані виступи в обох польських містах (Бидгощ та Люблін) були розпродані задовго до початку вистави, і місцевий представник компанії додав ще одну виставу у Бидгощі, щоб задовольнити попит глядачів. Квитки на цю виставу також швидко розпродали.

Глядачі у Бидгощі (Польща): «Ми познайомилися з блискучою історією, чудовою культурою та великим духом Китаю»

Ярослав Жоледовський, генеральний директор компанії Mennica Skarbowa S.A., найбільшого дилера інвестицій у золото та інші дорогоцінні метали в Польщі, та його дружина Єва Жоледовська на виставі Shen Yun у Бидгощі 27 лютого 2023 року

Ярослав Жоледовський, генеральний директор компанії Mennica Skarbowa S.A., найбільшого дилера інвестицій у золото та інші дорогоцінні метали в Польщі, та його дружина Єва Жоледовська відвідали виставу Shen Yun у Бидгощі 27 лютого 2023 року. Подружжя приїхало з Варшави, подолавши близько 225 км до Бидгоща, щоб переглянути виставу.

Жолодовський зауважив: «Чудово. Я захоплений красою танцю та актуальністю духовного послання… Фактично це заклик до традицій, віри та духовних цінностей».

Вірші пісні, яку виконував співак у вокальному стилі бельканто, справили глибоке враження на подружжя-католиків:

«Загалом, це дуже близько до нашої [віри]. З багатьох ракурсів ми знайшли точки дотику щодо певних цінностей… У нас є багато спільного».

«Ми, європейці, сповідуємо в більшості християнство. Як виявилося, незважаючи на те, що Shen Yun представляє культуру далеку та незнайому, вона дуже близька нам у багатьох аспектах. Це чудове відкриття. Тому що люди часто говорять про Китай у негативному аспекті. Зазвичай кажучи про Китай, люди думають про компартію, політику, ковід і багато інших речей. Але тут ми побачили, що Китай має блискучу історію, чудову культуру та великий дух. Це найголовніше», — сказав Жолендовський.

Єві Жолендовській теж сподобалася вистава. Вона сказала: «Видатний виступ… Він справляє незвичайне враження».

Єжи Черський (третій праворуч), президент Польської асоціації туризму в місті Мендзиздрої, привів 19 членів ради директорів компанії на виставу Shen Yun у Бидгощі 27 лютого 2023 року

Єжи Черський, президент Польської асоціації туризму в місті Мендзиздрої, привів 19 членів ради директорів компанії, на представлення Shen Yun у Бидгощі 27 лютого 2023 року. Вони подолали понад 300 км, щоб переглянути виставу.

«По-справжньому чудово… Виконавці зі сцени розповіли про мир, про життя, про природу — найважливіші речі», — сказав Черський. Він також зазначив, що виступ змусив його відчути себе «народженим наново».

Виступ компанії Shen Yun Global у концертному залі Centre for the Meeting of Cultures Люблянської опери міста Любліна (Польща) 2 березня 2023 року. Компанія дала два аншлагові вистави в Любліні 2 та 3 березня 2023 року
Виступ Shen Yun New York Company в концертному залі RiojaForum міста Логроньо (Іспанія), 5 березня 2023 року. Чотири вистави в Логроньо з 3 по 5 березня 2023 року пройшли за повних аншлагів
Виступ Shen Yun New Era Company у переповненій залі (з додатковими місцями) у Центрі мистецтв Сегерстром у місті Коста-Меса у штаті Каліфорнія (США) 5 березня 2023 року. Компанія дала сім вистав у Коста-Меса з 28 лютого по 5 березня 2023 року, які пройшли за повних аншлагів
Виступ компанії Shen Yun Touring у переповненій залі Центру виконавських мистецтв Coronado міста Рокфорд штату Іллінойс (США) 1 березня 2023 року
Виступ компанії Shen Yun New World у Центрі виконавських мистецтв Блюменталь міста Шарлотта у штаті Північна Кароліна (США) 4 березня 2023 року. Компанія дала чотири вистави в м. Шарлотта з 2 по 4 березня 2023 року при повному аншлазі
Трупа компанії Shen Yun Touring у Меморіальному залі Клоуза університету Батлера міста Індіанаполіс у штаті Індіана (США) 5 березня 2023 року. Компанія дала дві аншлагові вистави в Індіанаполісі з 4 по 5 березня 2023 року. Квитки розпродали за три тижні до вистави, у зв’язку з чим місцевий представник компанії пустив у продаж квитки на місця з обмеженим оглядом, які також були розпродані до початку вистави

 

«Високодуховна вистава»

Енді Лендіс-Халінгстад, письменниця, колишня танцівниця, автор пісень для театру та наставник студентів, на виставі Shen Yun у Біллінгсі (штат Монтана, США) 4 березня 2023 року (фото: NTD TV Television)

Енді Лендіс-Халінгстад, письменниця, колишня танцівниця, автор пісень та наставник студентів, відвідала виставу Shen Yun у Біллінгсі (штат Монтана) 4 березня 2023 року.

«Вражаюче! Прекрасно! Ця вистава підносить дух», — сказала Лендіс-Халінгстад.

«Ми дізналися багато нового про те, що відбувається у світі. Вистава чудово відповідає своїй назві, оповідаючи про красу божественного та красу людства. Вона глибоко зворушила мене. Мені здалося, що це була дуже смілива, забавна, радісна й водночас дуже надихуща вистава. Важливо, що у фіналі добро перемагає зло. Хочу сказати, що це було чудово. Чудово», — наголосила Енді.

«Я хочу створювати п’єси, які зворушують людське серце, підіймають творчий дух та об’єднують людей. Я хочу, щоб мої п’єси також надихали людей говорити правду й розкривали глибину та широту людського серця», — додала вона.

Енді також зазначила, що сучасним людям потрібно дивитися вистави, подібні до Shen Yun:

«Я думаю, це важливо, тому що тут, у Штатах, ми не знайомі з глибокими й прекрасними китайськими традиціями та багато чого не розуміємо. Все, що ми вивчаємо, не обов’язково корисне для нашого розуміння. Я люблю історію, але багато чого побаченого сьогодні у виставі, не знала. Тут також показані події, що відбуваються в сучасному Китаї, про які люди повинні знати, і це було так сміливо. Я дуже ціную те, що роблять ці артисти».

Письменниця описала свої почуття під час перегляду: «Кілька разів я навіть не змогла стримати сльози… Страждання цих людей глибоко зворушили мене, та водночас їхня мужність й відважні серця надихнули мене».

«У давнину люди вірили у життя після смерті, це дуже добре представлено у виступі. Тож дякую вам за це», — сказала вона, звертаючись до виконавців.

Як колишня професійна танцівниця Лендіс-Халінгстад високо оцінила майстерність танцюристів:

«Неймовірно. Гармонія, досконалість, синхронність і те, як вони танцюють, просто приголомшує. І кольори, і вся ця краса! Чого варта лише взаємодія виконавців з тим, що відбувається на екрані, справляючи приголомшливий ефект! А кольори води та квітів просто неймовірні!» — говорила вона із захопленням.

«Танцюристи бездоганні, кожен із них. Я спостерігала за ними, мене вразили радісні та щирі посмішки на їхніх обличчях,… а до кінця вистави вони мали втомитися. Але вони випромінювали щиру радість та дарували її глядачам. Приголомшливо!», — поділилася вона своїми враженнями.

Виступ вокалістів також справив на неї велике враження. «Будучи професійним автором пісень, можу сказати, що тексти пісень просто чудові. Вони наповнені священною та божественною енергією та ясно передають послання про те, що добро перемагає зло. Думаю, що кожен має це побачити, тому що ця вистава вселяє в людей надію», — сказала Лендіс-Халінгстад.

Вона висловила сподівання, що більше людей побачать Shen Yun й познайомляться з традиційною китайською культурою, натхненною Богом:

«Я вірю в це. Думаю, нам важливо це знати, важливо розуміти. І я дуже ціную те, що ви робите, і те, як ви втілили це в життя. Я хочу, щоб усі побачили цю виставу. Вона справді була чудовою».

«Любов до людства»

Крістіна Капатіна, операційний директор компанії зі страхування життя, на виставі Shen Yun у місті Коста-Меса в штаті Каліфорнія (США) 28 лютого 2023 року

Крістіна Капатіна, операційний директор компанії зі страхування життя, відвідала виставу Shen Yun зі своєю дочкою та онукою в Коста-Меса штату Каліфорнія 28 лютого 2023 року.

«Прекрасно. Ми любимо музику й підтримуємо відродження цієї чудової культури», — сказала пані Капатіна.

Вона додала, що її п’ятирічна онука після перегляду вистави захотіла займатися балетом. «Нас вразили високий професіоналізм та чудовий оркестр. Музика та танцюристи чудові», — зазначила Капатіна.

Крістіна родом із Румунії. Вона високо оцінила місію Shen Yun, спрямовану на відродження традиційної культури «не комуністичного» Китаю.

«Оскільки я сама приїхала з комуністичної країни, ця вистава глибоко зворушила моє серце… бо це правда. Переслідування має бути зупинено, і тому ми тут. Сподіваюся, що люди в цій країні матимуть свободу», — сказала вона.

Пані Капатіна побачила, що стоїть за красою вистави: «Це дисципліна, креативність, духовність і дуже важка робота. Отже, безперечно, все разом — це те, заради чого варто жити».

«Я християнка, — додала вона, торкнувшись теми божественних аспектів традиційної китайської культури. — Тому для мене це уявлення говорить про божественний початок Бога, який створив такий чудовий світ в Едемі, в Едемському саду. Атеїзм та теорія еволюції дурять людей і ведуть їх до загибелі».

Вона була зворушена духовним посланням, яке несе шоу Shen Yun: «Абсолютне милосердя, істина та любов насправді були даровані людству. Але ці цінності спотворені у світі. Переслідування, схоже, так зворушило нас саме тому, що ми зазнали цього в Румунії. Я родом із Румунії. Сьогоднішня вистава змусила багато про що згадати».

«Я знаю, що багато християн, як і раніше, зазнають страждань. Ми молимося, щоб Бог продовжував творити чудеса й подарував нашому світу спасіння. Це правда, Бог любить цей світ і створив так багато краси, щоб ми всі могли нею насолоджуватися. Сподіваюся, що це послання досягне серця кожної людини та допоможе людям відчути милосердя Творця», — сказала вона.

 

«Вистава бездоганно чиста»

Тод Хьюї та Джил Хортон на виставі Shen Yun у місті Шарлотта штату Північна Кароліна (США) 4 березня 2023 року

Тод Хьюї, продюсер християнського телеканалу Inspiration Ministries, та Джилл Хортон, вчителька спеціальної освіти, відвідали виставу Shen Yun у місті Шарлотта у штаті Північна Кароліна (США) 4 березня 2023 року.

Х’юї високо оцінив багато аспектів виступу, у тому числі «колір, красу видовища, артистизм, атлетизм танцюристів». Він додав: «Гумор мені дуже сподобався. Оркестр був чудовий».

«Мені подобається колорит китайської культури, танці дуже видовищні та захоплюючі», — сказала Джил Хортон.

«Чудово бачити речі, які показують чисту історію Китаю через традиції, бо це зараз неможливо побачити ніде, крім цього шоу. Я дуже ціную це», — наголосив Хьюї.

«Вистава бездоганно чиста», — сказав Хьюї. Щороку Shen Yun представляє нову програму, яка, за його спостереженнями, є «повним оновленням з погляду танців, рухів, хореографії, музики та сюжетів. «Боже мій, яка це величезна робота!» — зазначив він.

«Колір та рух по-справжньому зачаровують. Кожен виконавець випромінює енергію та світло, а ця радість від їхнього виконання поширюється довкола», — додав він.

«Надихає те, що є люди, які відроджують традиційний Китай, захищають свою віру та говорять про негативізм КПК (компартії Китаю), яка пригнічує свободу мислення та творчий потенціал у Китаї», — сказав він.

«Китай має бути вільним… Китай має бути вільним, щоб китайський народ міг здобути свободу віри, не побоюючись наслідків з боку злобної групи тоталітаристів, відомої як комуністична партія Китаю, яка не представляє народ Китаю. Китайська культура має давню історію й так багато зробила для світу. З того часу, як прийшла КПК, вона накликала темряву на цю країну й країни, що її оточують.

Якнайбільше людей мають побачити цю виставу…», — сказав Хьюї.

Він щиро подякував артистам та художньому керівнику Shen Yun: «Дякую за вашу роботу та чудову виставу. Це дуже надихає».

 

«Прекрасно, немов чарівна легенда»

Ксав’єр Арієта, колишній мер Азкойтії, на виставі Shen Yun у Логроньо (Іспанія) 3 березня 2023 року (фото: NTD TV Television)

Ксав’єр Арієта, колишній мер міста Азкойтія, відвідав виставу Shen Yun у місті Логроньо (Іспанія) 3 березня 2023 року.

«Чудово, немов чарівна легенда. Вишуканість та витонченість. Музика та все інше було разючим і чудовим. Виставу, безперечно, варто подивитися», — сказав Аррієта.

«На мене найглибше враження справила вишуканість костюмів, а також техніка виконання танцюристів Shen Yun. Ідеальна синхронізація музики та танцю. Чудово. Це шоу вже окреслило рух. Я не хочу сказати, що це важкий шлях. Простіше кажучи, це свого роду шлях, який міг би існувати в Китаї після повалення комуністичного устрою. Нині можна спостерігати ознаки морального знищення китайців. Shen Yun — це своєрідний шлях, який міг би покращити ситуацію в Китаї. Шоу показало цей шлях через танці та сюжети стародавніх історій та легенд Китаю», — додав він.

 

Посадовці округу Оріндж у штаті Каліфорнія (США) вітають Shen Yun

Член наглядової ради третього округу Оріндж Дональд П. Вагнер (праворуч) 1 березня 2023 року особисто представив прокламацію на виставі Shen Yun у Центрі мистецтв Сегерстром міста Коста-Меса в штаті Каліфорнія (США)

Вісенте Сарм’єнто та Дональд П. Вагнер, члени наглядової ради округу Оріндж, відповідно, випустили сертифікат та прокламацію, в яких дали високу оцінку Shen Yun.

Вагнер, керівник третього округу Оріндж, що налічує понад 630 000 жителів, особисто представив прокламацію після закінчення вистави Shen Yun 1 березня 2023 року в Центрі мистецтв Сегерстром міста Коста-Меса.

«Унікальні класичні, етнічні та народні танці, представлені Shen Yun Performing Arts, ґрунтуються на стародавніх легендах та героях, але залишаються непідвладними часу», — написав Вагнер.

«Крім розважального характеру, уявлення сприяє моральному вихованню, шляхом поширення чесноти та моральних цінностей, які формують прекрасне суспільство», — зазначив він.

«Можливо, Пекін не хоче, щоб люди побачили цю виставу, але… тут, в окрузі Оріндж [ми] раді представити її», — сказав Вагнер представникам кампанії The Epoch Times на виставі.

Муніципалітет міста Ірвіна округу Оріндж (США) видав свідоцтво про визнання, в якому подякував колективу Shen Yun за «подаровану глядачам різного віку приголомшливу виставу неперевершеної краси та досконалості». Міська влада заявила, що шоу Shen Yun не тільки носить розважальний характер, а й служить справі «розвитку освіти, морального виховання та формування духовних цінностей».

Джерело: Minghui.org

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic