Фалунь Дафа в Україні і в світі

Ірландія: люди вивчають Фалунь Дафа в дублінському парку

2 січня 2023 року в Ірландії є державним святом. Того дня практикувальники Фалунь Дафа виконували вправи Дафа в паркк св. Стівена в центрі Дубліна. Місцеві практикувальники також займаються там разом щонеділі й навчають охочих вправ.

Було холодно, але світило сонце. Багато людей зупинялося, щоб подивитися. Хтось фотографував, а хтось хотів вивчити вправи.

Практикувальники регулярно виконують вправи в парку Св. Стівена Грін у Дубліні.

Вікторія — жителька Дубліна, приєдналася до практикувальників у парку кілька місяців тому. Вона сказала:

«Коли я вперше робила вправи, то відчула, що Фалунь Дафа був таким спокійним і вправи були такими м’якими».

Тож вона почала практикувати Фалунь Дафа. Вона сказала, що за останні кілька місяців її життя дуже змінилося.

Вікторія сказала, що до того, як почала практикувати Фалунь Дафа, іноді мала депресивний стан і часто хвилювалася через тривіальні речі. Розв’язавши одну проблему, вона переймалася наступною. Після того, як вона почала практикувати Дафа, то стала життєрадіснішою і навчилася з оптимізмом дивитися в майбутнє. Тепер вона відчуває, що її життя щодня процвітає і сповнене сонця.

Люк і Філіпе гуляли парком і зупинилися, щоб поговорити з практикувальниками. Практикувальник Майкл показав їм вправи й пояснив, що книга «Чжуань Фалунь» веде практикувальників у повсякденному житті. Потім Люк і Філіпе виконували вправи разом з іншими.

Після виконання вправ юнаки розповідали про свої враження. Люк сказав, що він корінний житель Дубліна. Раніше він бачив практикувальників на вулиці, і йому було дуже цікаво дізнатися більше про Фалунь Дафа.

Після виконання повного комплексу вправ упродовж двох годин він сказав, що почувається «комфортно, має сильну енергію, і що ця практика була чистою». Він додав, що п’ята вправа, медитація, була для нього важкою, але він проявив наполегливість і виконав усі п’ять вправ.

Люк сказав, що він дуже щасливий, що зміг вистояти й виконати всі вправи. «Я часто страждаю від безсоння, і після виконання сьогоднішніх вправ я обов’язково маю добре виспатися», — сказав він.

Люк (посередині) і Філіпе (ліворуч) вивчають медитацію сидячи.

Феліпе з Бразилії сказав, що почувався спокійно й розслаблено після виконання вправ.

«Я вперше чую про Фалунь Дафа. Я закінчив усі п’ять вправ. Я зміг сидіти в повному лотосі, коли ми медитували».

Він сказав, що був щасливий вивчити вправи Фалунь Дафа.

Довідкова інформація: що таке Фалунь Дафа?

Фалунь Дафа (також відомий, як Фалуньгун) уперше представив громадськості пан Лі Хунчжі в Чанчуні, Китай, у 1992 році. Нині цю духовну дисципліну, яка ґрунтується на принципах Істина, Доброта, Терпіння, практикують у понад 100 країнах і регіонах світу. Мільйони людей навчилися п’яти вправ, відчули покращення здоров’я, виправили характер і досягли позитивних змін у житті.

Практикувальник Фалунь Дафа в Ірландії

Джерело: Minghui.org

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic
    pic