Фалунь Дафа в Україні і в світі

Український військовий: практика Фалунь Дафа допомагає мені спокійніше реагувати на події

Мене звати Микола. Я почав займатися практикою Фалунь Дафа з липня 2013 року. Поступово цей метод самовдосконалення став частиною мого життя.

Як і, напевне, кожна людина я мав проблеми зі здоров’ям: болів хребет, зміщувалися диски. Я був змушений спати на твердому. Майже 6 років спав на підлозі.

Метод вдосконалення Фалунь Дафа ґрунтується на принципах Всесвіту «Істина, Доброта, Терпіння». Він містить п’ять медитативних вправ. Як займатися описано в книзі «Чжуань Фалунь».

Поступово мій фізичний стан покращився, зникли болі в хребті. Зараз я можу спати на будь-якій поверхні.

Український військовий: практика Фалунь Дафа допомагає мені спокійніше реагувати на події

Практикувати можна в будь-якому середовищі. Коли почалася війна, мене мобілізували. Це було нове середовище. Фалунь Дафа допомагає мені спокійніше реагувати на події, які відбуваються зі мною, старатися краще виконувати свою роботу.

Фалунь Дафа (або Фалуньгун) — давня практика самовдосконалення. Нині вона популярна в більш ніж 110 країнах світу. Тисячі людей на собі відчули її оздоровчу силу. Та попри це, на її батьківщині, у Китаї, комуністична влада до сьогодні жорстоко репресує і паплюжить практикувальників Фалуньгун. Колишній лідер Комуністичної партії Китаю Цзян Цземінь, який розв’язав ці репресії в 1999 році, заявив, що це «боротьба матеріалізму з ідеалізмом».

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic