Фалунь Дафа в Україні і в світі

Чому епідемії оминають деяких людей?

Упродовж усієї історії людства було багато епідемій. Якщо простежити, як вони протікали, то можна помітити, що люди не мали жодної влади над цим процесом. Епідемії спалахували самі собою й також незрозуміло закінчувалися. Але завжди були ті, хто, здавалося б, дивом уцілів.

Ось кілька прикладів.

Ризикувати власним життям, здійснюючи добру справу

В «Май Ю Цзі», збірці оповідань часів династії Цін, описано люту епідемію. Вмирали цілі сім’ї, і хто наближався до заражених, теж вмирав.

Тоді жив учений на ім’я Ван Юйсі. Якось уночі його вчитель Чень Цзюньшань і четверо членів його сім’ї померли від чуми. Їхні родичі та сусіди боялися наближатися до мертвих.

З поваги до свого вчителя та зі співчуття до його родини Ван пішов у будинок, щоб навести лад і поховати мертвих. Там він виявив ще живе немовля і знайшов лікаря, який вилікував його. Попри тісний контакт із хворими, Ван залишився здоровим. Люди, які знали про це, говорили, що Бог захистив вченого за його доброту та добрі вчинки.

Цнотлива вдова

1835 року в районі Ханчжоу (в сучасній провінції Чжецзян) спалахнула епідемія. Померлих було так багато, що не вистачало трун.

Син чоловіка на ім’я Цзінь помер молодим, а вдова померлого зберігала цнотливість понад 30 років. Напередодні Нового року Цзінь почув, як хтось, проходячи повз будинок, сказав: «Тут живе добродійна вдова». Вранці Цзінь вийшов із дому й побачив велике червоне коло на дверях. Він подумав, що його намалювали діти й не звернув на нього уваги.

Влітку епідемія поширилася ще більше. У кожній родині вмирали люди. Тільки в сім’ї Цзіня ніхто не хворів. Тоді Цзінь зрозумів: червоне коло — це знак, залишений божеством для захисту його сім’ї. Доброчесність його невістки здобула не тільки повагу жителів села, а й благословення Бога.

Добрі справи несуть користь наступним поколінням

Фен Шисін був чиновником за часів династії Сун. Якось у молодості на Новий рік він побачив групу дивних людей. З цікавості чоловік запитав, хто вони такі. «Ми — привиди чуми, які розносять хворобу на початку Нового року», — відповів один із них.

«А що буде з моєю сім’єю?» — Запитав Фен.

«Починаючи з твого діда, три покоління у вашій родині були доброчесними людьми. Вони робили добрі справи й не чинили поганих. Тож із твоєю сім’єю все буде добре», — відповів привид. Пізніше епідемія почалася, і в цьому районі лише в родині Фена ніхто не помер.

Теперішній час

Комуністична партія Китаю (КПК), яка захопила владу в 1949 році, занапастила безліч людей. Понад 80 мільйонів людей було вбито або померло з інших неприродних причин. Усе це сталося в ході політичних рухів компартії, включно репресії мирної практики вдосконалення Фалунь Дафа (Фалуньгун), що ґрунтується на принципах «Істина, Доброта, Терпіння».

У традиційній китайській культурі вважається, що коли правителі чинять погано, їх і їхніх послідовників можуть спіткати лиха. Крім того, в країні можуть розпочатися епідемії. Щоб залишитися в безпеці під час лиха, потрібно відмовитися від комуністичної ідеології та вийти з компартії Китаю. Прислухаючись до своєї совісті й не поступаючись моральними принципами, ми знову здобудемо здоров’я, безпеку та щастя.

Ань Сінь

Джерело: Minghui.org

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic
    pic