Фалунь Дафа в Україні і в світі

Владна жінка змінилася, ставши поступливою й доброю

Лю Цзюй ніжна й добра жінка, яка м’яко говорить та завжди піклується про інших, але вона не завжди була такою. Лю була головою сім’ї. Її чоловік був об’єктом знущань та насмішок. Вона була також надмірно прискіплива зі своїми дітьми. Сусіди часто говорили: «Вона вродлива, але характер у неї поганий».

Лю справді була сильною особистістю, але страждала на депресії та, здавалося, була на межі відчаю. Проте після прочитання статті в одній газеті та Книги Чжуань Фалунь, вона докорінно змінилася. Лю більше не вибухає гнівом, її хвороби зникли. Вона стала щасливою.

Нижче ми розповімо, як життя Лю Цзюй змінилося після того, як вона прочитала Книгу.

Лю Цзюй-дун медитує

Запальний характер. Ніхто не смів її провокувати

Лю Цзюй була єдиною улюбленою дочкою у своїй сім’ї. Після заміжжя її й далі балували — чоловік та свекор. Свекор не дозволяв їй мити навіть тарілку та палички для їжі. Він відкрив для неї мережу магазинів дитячого одягу.

Найголовнішим для свекра було те, що первістком Лю був хлопчик. Це зробило її ще більшою його улюбленицею. Лю ставала дедалі пихатішою і примхливішою. Коли в бізнесі виникали проблеми, вона починала розкидати речі та зривала злість на чоловікові. Якось під час сварки Лю порвала весільні фотографії.

Одної холодної зимової ночі вона послала чоловіка купити пельмені з м’ясом. Він змушений був проїхати машиною майже три години, щоби знайти їх, інакше вона не дозволила б йому спати. В очах людей вона була нерозважливою.

Вона змушувала своїх трьох дітей старанно вчитися, навіть вимагала, щоб вони продовжували вивчали англійські слова, доки були в туалеті. Вона била малечу, якщо за контрольні роботи вона приносила оцінки нижче за певний бал. Щоб із дитинства привчити дочку бути пунктуальною, вона, приїжджаючи за нею до початкової школи, чекала лише десять хвилин після дзвінка, який оповіщав закінчення уроків.

Одного разу вчителька затримала школярів після уроків, щоб поспілкуватися з ними. Дочка Лю розплакалася і сказала вчительці, що в її мами запальний характер. Діти були вражені тим, як суворо Лю поводилася з дочкою.

Сусіди теж не могли назвати Лю доброю, бо вона іноді зачіпала їхні почуття за живе. Якось сусідка припаркувала машину перед будинком Лю, і Лю почала кричати на всю вулицю, що машина з таким номером їй заважає. Чоловіка Лю це вельми збентежило, але для Лю це було байдуже. Сусіди говорили: «Вона вродлива, але характер у неї жахливий».

Книга змінила її життя

Але ця владна жінка була нещасливою, особливо в період п’ятого та шостого року шлюбу. Її мати захворіла на рак і померла. Смерть матері стала ударом для Лю. Наступні п’ять років вона щодня плакала й геть ослабла. Вона зрозуміла, що життя важке і швидкоплинне, і почала шукати відповіді на свої запитання в буддизмі. Але після 10 років вивчення буддизму вона все ще була в розгубленості, тому почала займатися цігун, але її здоров’я дедалі погіршувалося.

Одна з постійних клієнток у магазині Лю мала ще гірше самопочуття, і раніше вони обговорювали між собою, до якого лікаря звернутися. Але через рік ця жінка раптом стала енергійною і жвавою. Коли вона прийшла до магазину, Лю запитала, що її так змінило, і клієнтка відповіла, що вона займається Фалуньгун, також вона дала Лю газету «Велика Епоха» (Epoch Times). Але Лю відклала матеріали в шухляду. Клієнтка дала їй наступний номер, а потім ще один, і тоді Лю прочитала газету. У газеті вона прочитала розповідь практикувальниці Фалуньгун про те, як цей метод зміцнила її здоров’я. Стаття «Знайти шлях додому» зачепила Лю, і вона захотіла вивчати Фалуньгун. Лю з нетерпінням чекала, коли знову побачить покупницю.

Через місяць-два жінка знову зайшла до магазину Лю, дала їй «Чжуань Фалунь», головну Книгу Фалуньгун (або Фалунь Дафа), і сказала, щоб Лю спочатку прочитала її. Щойно жінка пішла, Лю відкрила Книгу і, побачивши портрет Вчителя Лі, засновника Фалуньгун, і не змогла стримати сліз. Вона сіла читати й читала «Чжуань Фалунь» усю ніч.

Лю зрозуміла, що це та практика, яку вона хотіла б вивчати, і відразу пішла на пункт практики до найближчого парку, щоби вивчити вправи. 29 березня 2002 року вона відвідала дев’ятиденний курс відеолекцій Учителя Лі. Під час перегляду відеолекцій вона відчула, що в її тілі обертається Фалунь (Колесо Закону). Ще більш дивним було те, що через пів року зникли всі хвороби Лю, і вона відчула легкість у тілі. Адже до того, як вона почала вдосконалюватися Фалуньгун, у неї були кісткові шпори в шийному і грудному відділі хребта, які здавлювали її нерви. Права половина її тіла німіла, і ночами Лю погано спала. Три місяці її лікували акупунктурою, але це не допомогло. Однак після трьох місяців занять Фалуньгун вона відчула, що її руки й ноги перестали німіти, а через пів року зникли й кісткові шпори.

Якось у неї на шиї з’явився оперізувальний лишай, який на третій день покрив половину шиї. Вона й далі вивчала Фа (книги Фалунь Дафа) й виконувати вправи, і четвертого дня лишай почав зникати. Він повністю зник за тиждень. Чоловіка Лю це вразило, він сказав: «Дафа справді дивовижний! Навіть оперізуючий лишай можна вилікувати за один тиждень!

Владна жінка стає поступливою

Чоловік Лю наголосив, що його дружина повністю змінилася. У минулому, коли вона дратувалася, діставалося всім. Зараз вона говорить м’яко й на перше місце ставить потреби інших людей.

Одного разу, після того, як свекор пішов, Лю почала мити посуд. Ця справа їй погано вдавалася, і вона почала втрачати терпіння. Чоловік показав їй, як це робити, і раптом сказав: «Ну що ж ти така дурна?» Якби так сталося раніше, вона стала б звинувачувати всіх навколо і відразу б розлютилася. Але цього разу вона сказала: «Вибач, я виправлюся. Сподіваюся, це не створить тобі додаткових клопотів».

Лю сказала, що такі зміни відбулися в ній тому, що з принципів Фа вона зрозуміла, що практикувальник має дивитися в себе. Але змінитися відразу неможливо, і коли вона відчувала, що знову може дратуватися, то згадувала слова Вчителя: «Важкотерпиме є терпимим, важкоздійсненне є здійсненним» (лекція дев’ята, «Чжуань Фалунь»)

Лю згадувала це речення знову і знову, поки її дратівливість і бажання помститися не зникли, а свідомість не заспокоїлася. Поступово вона позбулася своїх негативних уподобань та запального характеру.

Люди, які її оточують, тепер знають, що Фалунь Дафа — хороша практика, а її відносини з ними покращилися. Чоловік допомагає їй розповідати людям правду про Фалунь Дафа і про переслідування цієї практики в Китаї.

Дочка одного разу сказала їй: «Мамо, раніше ти тисла на мене, але відколи ти змінилася, я почуваюся щасливою. Ми можемо бути подругами». Дочка Лю залюбки ділиться з нею свої проблемами.

Лю сказала, що люди її запитують: Що ти із собою зробила? У тебе зовсім інша аура, і ти виглядаєш такою доброю. Чим ти займаєшся? У тебе навіть змінився тон мови». Також люди кажуть, що найочевиднішою зміною Лю став її характер. Тепер, якщо вона має щось хороше, вона ділиться цим із сусідами. Сусіди кажуть, що Фалуньгун — чудова практика й надихають її на подальше вдосконалення.

Фан Чень, кореспондент «Мінхуей»

Джерело: Minghui.org

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic