Фалунь Дафа в Україні і в світі

Медитація онлайн: як у період епідемії зберігати здоров’я та спокій

Медитація сьогодні стає дедалі популярнішою. ВООЗ ще на початку пандемії радила зокрема зайнятися на самоізоляції медитацією. А ось група українських волонтерів пропонує навчитися їй безкоштовно — прямо вдома, завдяки заняттям онлайн.


Медитація як волонтерство

Катерина Динник із Києва каже, що ця система допомогла їй покращити здоров’я й позбутися негативних звичок. А завдяки принципам, на яких базується Фалунь Дафа (Фалуньгун) — істина, доброта, терпіння — дівчина стала життєрадіснішою, стала легше сприймати конфлікти і знаходити в будь-якій ситуації позитивне рішення.

«Коли ввели локдаун, виникла ідея проводити заняття онлайн», — згадує вона.

Вмикай екран і медитуй

Так Катерина разом з однодумцями півтора року тому почала проводити заняття онлайн кілька разів на тиждень. Спочатку вона детально розказує про кожну з п’яти вправ, а потім виконує їх та відповідає на запитання.

Такі заняття дуже швидко набули популярності. Щоразу приходить коло 20 людей з усього світу, які залишають низку позитивних відгуків. Як ось такий:

«У мене голова боліла — біль минув. Відчувається стародавня мудрість та піклування про тіло. Відчуваю ефект. Дістала величезне задоволення й користь. Дякую!», «Неперевершено. Купаємося в енергії».

Долучайтеся до онлайн-занять і ви.

Користь для душі й тіла

Практика Фалунь Дафа стала доступною широкому загалу в 1992 році в Китаї. Відтоді вона стрімко поширилася світом і зараз нею займаються мільйони людей у понад 100 країнах. Численні дослідження, проведені в США, Європі, Китаї, засвідчують неабияку користь Фалунь Дафа для здоров’я.

Основну книгу вчення «Чжуань Фалунь» перекладено більш ніж на 40 мов світу, зокрема й на українську.

Репресії в Китаї

Попри величезну популярність Фалунь Дафа з 1999 року на батьківщині цю практику жорстоко переслідує керівна компартія. Репресії почалися після того, як влада виявила, що кількість практикувальників Фалуньгун значно перевищила кількість членів компартії на той час. Відтоді невинних людей саджають до концтаборів, де вони зазнають тортур. Багато хто загинув. Водночас переслідування Фалунь Дафа вже засудили уряди багатьох країн.

(т. 099 07 09 525;
067 384 25 27)

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic
    pic