Фалунь Дафа в Україні і в світі

Чудеса починаються з доброї думки

Іноді «випадково» з нами трапляються різні речі. Проте в традиційній китайській культурі вважається, що не має нічого «випадкового» і все має свою причину.

У традиційній китайській культурі переконані, що Боги знають кожну думку людини і за добрі думки благословляють, а за злі карають. Ось три історії про те, як від одної доброї думки життя змінолося на краще.

Доля змінилася після однієї доброї думи

Наприкінці династії Цін Вей Юй досяг успіху в каліграфії та музиці. Також мав неабиякі здібності в бойових мистецтвах. Юй був одним з успішних кандидатів, які склали імперські іспити в 1885 році.

Восени 1882 року, коли Вей Юй вирушив складати імперський іспит, він зустрів провісника Гуан Веня, який добре читав людину по її обличчю, і так міг передбачити її майбутнє. Він сказав Вею, що йому може не поталанити, а також додав, що Вею не судилося скласти іспит.

Фото: pexels.com

Провісник не помилився. Іспит Вей провалив, і від збентеження запив. Літня жінка Ці недолюблювала його й розповідала всім навколо про його погану поведінку. Це розізлило Вея настільки, що він задумав спалити її будинок.

Якось увечері він пішов у район, де жила ця злословиця, і побачив, що її житло оточують дерев’яні будинки бідних сусідів. Вей зітхнув: «Хоча ця жінка й підла, я не можу спалити будинки всіх її невинних сусідів». І він відмовився від свого плану.

Через три роки, 1885 року, Вей знову вирушив на імперський іспит. І йому знову довелося зустрітися з провісником Гуан Венем. Провісника дуже здивували зміни в обличчі Вея.

«Як дивно, – промовив він. – Ваше обличчя змінилося. Окрім того, що ваше нещастя усунуто, ви складете імперський іспит. Ви, мабуть, зробили щось хороше. Що це було?»

Почувши, що Вей передумав палити будинок літньої пані через побоювання, що скривдити сусідів, Гуан Вень сказав:

«Оскільки ця думка врятувала багато життів, ваше життя відповідно змінилося».

Паралізована мати одужала після вимовлених чарівних фраз

Кілька років тому в провінції Цзілінь багато поліцейських знали про переслідування Фалунь Дафа, а також, що комуністичний режим Китаю поширював наклепницьку пропаганду, щоб зганьбити Дафа.

Якось поліцейські обшукали будинок практикувальника й конфіскували безліч інформаційних матеріалів про Фалуньгун.

Бажаючи дізнатися більше про Фалунь Дафа, один поліцейський чиновник таємно забрав додому кілька брошур. Його паралізована мати взяла їх переглянути. Вона прочитала історії про людей, які одужала від невиліковних хвороб, повторюючи благотворні фрази «Фалунь Дафа несе добро», «Істина, Доброта, Терпіння – праведні принципи». Вона вирішила спробувати й собі їх повторювати.
І сталося диво: її здоров’я покращилося, і вона змогла встати з ліжка.

Хронічне захворювання, що зникло після розмови

Селянці Чжан трохи більш як 60 років, вона живе в передмісті Меніна провінції Шаньдун. Вона багато років страждала від болю в спині. Крім того, її спина була вкрита невеликими прищами, які свербіли й надолужували.

Сусіди Чжан, пара середніх років, були оштрафовані на величезну суму за те, що дружина практикувала Фалунь Дафа. Тому чоловік часто лаяв свою дружину. Голос сусіда був таким гучним, що Чжан завжди чула його дуже чітко. Вона хотіла допомогти, та не знала як.

Якось чоловік знову почав лаяти дружину. Чжан стало так нестерпно, що вона пішла до них додому. Поки вона дійшла до будинку, дружина сусіда вже поїхала працювати на сімейне поле.

Чжан із милосердям сказала сусідові:

«Будь ласка, заспокойтеся й послухайте мене. Це недобре ображати дружину перед дорослими дітьми. Згадайте, яким крихким було її здоров’я – вона не могла виконувати навіть прості домашні справи. Але тепер подивіться на неї. Після того, як ваша дружина почала практикувати Фалунь Дафа, до неї повернулося здоров’я, і вона може виконувати всю хатню роботу, а також працювати в полі».

Чоловік усе ще нарікав:

«Як мені не гніватися? Цілого року наполегливої роботи буде недостатньо, щоб виплатити за неї штраф».

Чжан продовжила:

«Але це не провина вашої дружини. Це влада вимагає гроші в невинних людей. Подумайте про це. Оскільки ваша дружина практикувала Фалунь Дафа, вона ніколи не відповідала на образи, коли її сварили. Правильно? І коли всі хвороби вашої дружини пройшли, чи ви думали про те, скільки грошей вона заощадила? Подивіться на мене. Я стільки років витратила на лікування, але ніякого поліпшення немає. З таким самим успіхом я могла б викинути всі свої гроші».

Від сердечних слів чоловік німував. Сердитість минулася. Коли Чжан розмовляла, вона не свідомо випрямила спину, а коли повернулася додому, то виявила, що всі прищі на спині зникли й перестали надокучати.

Щаслива і збентежена, вона поспішила спитати сусідку, чи вона знає, що трапилося. Дружина сусіда усміхнулася і сказала:

«Мені було цікаво, чому мій чоловік раптово змінив своє ставлення до мене. Щиро вам дякую! Те, що сталося з вами, не дивина. Попри переслідування, у вас вистачило сміливості виступити на захист практикувальниці Фалунь Дафа в цій ситуації, тому ви отримали благословення».

Літня жінка не могла не вигукнути:

«Фалунь Дафа такий чудовий!»

Новина про те, що Чжан одужала після того, як захистила практикувальницю Фалунь Дафа, швидко поширилася селом.

 

Джерело: https://en.minghui.org/

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне