Фалунь Дафа в Україні і в світі

Віддав будинок під школу

У традиційних культурах милосердя й доброчинність вважалися запорукою гармонійного життя й високо цінувалися. Підтвердженням цьому є дві історії давнього Китаю:

Фань Чжун’янь, політик і вчений, що жив у період династії Сун, у своєму найвідомішому творі «Записки про Юеянську вежу» писав:

«Не радій матеріальній вигоді та не горюй про особисту втрату»;

«Завжди щонайперше думай про інших, а не про себе, і не припиняй зусиль, поки всі навкруги не будуть задоволені тим, що в них є».

Ці думки виходили з його глибокої віри в буддизм. Він став праведним урядовцем, який дбав про людей і приділяв увагу освіті.

Одного разу Фань купив будинок. Майстер Фен-шуй сказав, що люди, які житимуть у ньому, і їхні нащадки насолоджуватимуться багатством і процвітанням.

Почувши ці слова, Фань відкрив у будинку школу для місцевих дітей. «Хіба це не добре, якщо не лише моя сім’я, а ще більше людей насолоджуватимуся багатством і процвітанням?» — пояснив він свій вчинок.

Добрі справи, які робив Фань Чжун’янь, принесли благословення не лише йому, але й усій його сім’ї. Його чотири талановиті сини стали високими чиновниками. Переказують, що їхній рід процвітав 800 років.

Діяння Фаня не були чимось незвичайним у ті часи. У давнину люди прагнули покращувати свій характер і чинити благородно. Вони ставилися до інших із добротою й допомагали нужденним. Це вело до накопичення доброчесності й усунення поганих ознак.

Добрі вчинки змінюють долю

У Тайпін Гуанцзу («Великі записи епохи Тайпін») є історія про Пей Ду, високопоставленого чиновника династії Тан. Коли Пей був молодим, ворожка передбачила йому, що він житиме в злиднях і помре від голоду.

Якось Пей побачив у храмі жінку, яка пішла додому після молитви, а сумку забула. Він став чекати її повернення, але вона не повернулася, і тоді Пей узяв сумку із собою. Другого дня він рано прийшов у храм і побачив цю жінку та її хвилювання. На запитання Пея вона відповіл, що загубила сумку з двома цінними поясами, один із яких прикрашений нефритом.

Дізнавшись, якого кольору був пояс і як він виглядав, Пей повернув сумку жінці. Вона подякувала йому й запропонувала взяти один із поясів, та Пей відмовився й пішов собі.

Пізніше при зустрічі з ворожкою Пей дізнався, що його доля змінилася й тепер Небеса допомагають йому за доброчесність. Згодом він став високопоставленим чиновником і служив чотирьом імператорам.

 

Джерело: ru.minghui.org

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic