Фалунь Дафа в Україні і в світі

Дафа гармонізував наше сімейне життя

Ми з чоловіком одружені 13 років і в очах оточення та сусідів ми зразкове подружжя. Однак до того, як почали вдосконалюватися Фалунь Дафа, ми щодня сперечалися і сварилися один з одним.

Я вийшла заміж, коли мені було лише 20 років, тому багато чого не знала. Я була найменшою дитиною в сім’ї, і мене всі балували, не навчили допомагати по дому, не кажучи вже про прояви ніжності й піклування про інших людей. На додачу до всього мама дуже мене виділяла серед інших. Коли я виросла, то не могла терпіти, коли мені робили зауваження і плакала щоразу, коли лаяли.

pixabay.com

Моя родичка намагалася познайомити мене з практикувальником Фалунь Дафа. Вона сказала, що його батьки вдосконалюються за Фалунь Дафа, тому вони дуже добрі люди. Моїй мамі дуже сподобалася ця пропозиція, тому вона сказала мені:

«Моя дівчинко, я впевнена, що такі родичі не будуть погано ставитися до тебе».

Після того, як ми побралися, я зрозуміла, що ми з чоловіком абсолютно різні. Я часто сперечалася з ним і була дуже злопам’ятною. Його руки були вкриті синцями від моїх щипків. Я навмисне збільшувала гучність телевізора, щоби він не міг заснути, і думала про себе:

«Це ти винен, що розлютив мене і, оскільки я все ще серджусь, тобі теж доведеться страждати разом зі мною!»

Мій чоловік працює водієм і здебільшого перебуває в роз’їздах. Він повертається додому лише за два чи чотири тижні. Я ніколи не дзвонила йому і, як каже китайська приказка: «Коли немає згоди, потрібно дуже багато слів». Я чула, як хтось сказав, що з далекобійниками потрібно бути обачним, бо вони часто вступають у стосунки з іншими жінками. Я почала хвилюватися і зрештою вирішила бути добрішою з чоловіком. Однак ідея «ставитися до чоловіка краще» не була щирою, і він бачив мій фальшивий прояв доброти.

Добре ставитися до нього я могла один чи два дні, потім проявлялася моя справжня сутність, після чого знову починалася сварка. Було так погано, що одного разу я навіть образила свекруху. Чоловік так розсердився, що вдарив мене. Використовуючи це як привід, я влаштувала істерику, впавши на підлогу. Коли свекруха попросила мене підвестися, я сказала:

«Я йду геть, більше не можу жити з чоловіком».

Була вже ніч, коли я збиралася йти. Свекруха сказала моєму чоловікові, щоб він наздогнав мене й повернув додому. Вона мене заспокоїла:

«Не гнівайся через дрібниці. Коли ми зіштовхуємося з негараздами, треба зберігати спокій. Дозволь дати тобі пораду: ти завжди маєш думати про інших людей і бути милосердною, щоб зблизитися з чоловіком. Насильством нічого не вирішити».

Коли я відповіла, що в мене немає милосердя, вона сказала: «Я вдосконалююсь за Фалунь Дафа й дотримуюся принципів «Істина, Доброта, Терпіння». Зіштовхнувшись із проблемами, я залишаюся спокійною. Якби я не вдосконалювалася за Фалунь Дафа, то не змогла б терпіти твою поведінку й навіть побила б тебе. Але я знаю, що це неправильно, бо тепер маю інші погляди. Я не можу поводитися так, як ти».

Я подумала: Комуністична партія Китаю (КПК) говорить людям, що Фалунь Дафа поганий, а практикувальники себе спалюють. Для мене це звучало як брехня, бо моя свекруха — повна протилежність тому, що стверджує КПК. Вона завжди думає про інших людей і йде на поступки, коли до неї ставляться несправедливо. Тому мені стало дуже цікаво: що такого написано в книгах Дафа. Що може змусити людину докорінно змінитися? Мені захотілося прочитати книги Дафа.

Коли я вперше прочитала Книгу, то відчула, що Фа — дуже гармонійна практика вдосконалення. Фа вчить людей бути добрими людьми та краще поводитися в суспільстві. Коли я почала вивчати Закон щодня, то навчилася думати про інших і чоловіка. Я готувала йому ванну з гарячою водою, щоби він міг помитися, приходячи з роботи. Більше не сперечалася з ним, як раніше, і якщо наші думки йшли врозріз, то я чекала, коли всі підуть, а потім віч-на-віч пояснювала свій погляд. Зрештою він став уважнішим до мене. Якщо восени треба було виконати якісь прибиральні роботи, я сама проявляю ініціативу й допомогаю родичам. Усі мешканці села почали хвалити мене та казали, що я дуже хороша невістка.

Я подумала: «Мені не вдалося б стати такою, якби не практика Фалунь Дафа. Фалунь Дафа навчив мене, як стати доброю людиною і ставитися до інших людей із милосердям. Чоловік теж змінився на краще, коли побачив зміни в мені. Він із радістю спілкується зі мною й обговорює різні питання.

Коли чоловік купив мені два ціпао (традиційне китайське плаття, яке носили жінки з Маньчжурії), то вони мені так сподобалися, що я приміряла їх кілька разів.

Чоловік помітив: «Подивися, стільки разів ти радісно приміряла плаття». «Мені подобається їх одягати, це повертає мене до традиційної культури», — відповіла я.

Я знаю, що ми з чоловіком змінилися. Мені слід у майбутньому досягти великих результатів і завжди дотримуватися принципів «Істина, Доброта, Терпіння».

Мені хочеться розповісти цю історію всім людям, сподіваючись, що всі зможуть дізнатися правду про Фалунь Дафа.

Практикувальниця Фалунь Дафа з провінції Цзілінь, Китай

Джерело: Minghui.org

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic
    pic