Фалунь Дафа в Україні і в світі

Резонанс. Загадкові й наукові способи підвищення імунітету людського тіла (частина 2)

Частина 1

Людське тіло й космічна енергія

Віруси атакують людей через зараження генетичного матеріалу клітин, як молекули ДНК, які є найважливішим компонентом хромосом усіх живих організмів. Отже, питання підвищення імунітету та запобігання зараженню клітин набуло найважливішого значення.

Читач може відразу подумати про різну їжу, харчові добавки та ліки, які забезпечують клітини енергією і можуть допомогти підвищити імунітет у процесі перетравлення в організмі людини. Але, якщо довкола нас є інші види енергії, які діють ефективніше, ніж їжа та добавки? Насправді людський організм здобуває і нехарчову енергію, як показали згадані раніше експерименти Петра Гаряєва.

Якщо це так, то чи можемо ми налаштувати наші тіла — подібно до налаштування радіоприймача на певні частоти — щоб отримувати корисну енергію з простору навколо нас для підвищення свого імунітету?

У попередніх обговореннях ми бачили, що людський розум може впливати на генетичні матеріали, такі як ДНК, що передбачає існування можливості з допомогою нашої свідомості налаштуватися на частоту цієї космічної енергії і мати від неї користь.

Тепер розглянемо два приклади, які демонструють способи з’єднання з космічною енергією.

Читання пальцями

Лі Січень, професор кафедри електротехнічної інженерії Національного університету Тайваню, з 1988 року вивчає читання пальцями. Провівши тисячі експериментів, він підтвердив вірогідність факту читання китайських ієрогліфів із допомогою пальців. У деяких суб’єктів із сильними надздібностями точність була близька до 100 %. Деякі люди можуть запитати, як пальці можуть «читати», коли ми зазвичай використовуємо очі, щоб дивитися і читати.

Давайте спочатку пояснимо механізм спостереження та розпізнавання об’єкта очима. Після того, як видиме світло досягає об’єкта, він несе в собі повідомлення про цей об’єкт. Коли це повідомлення передається до нашого мозку через очі, ми можемо бачити об’єкт.

У разі читанні пальцями біологічна енергія, яка несе інформацію про об’єкт, передається в наш мозок через точки акупунктури та систему меридіанів. Отже, читання пальцями й читання очима схожі на тому, що вони обидва дають змогу нам «бачити», коли повідомлення про об’єкт надходить у наш мозок. Різниця полягає в каналі, яким передається повідомлення.

Один із найдивовижніших результатів був отриманий у серпні 1999 року, коли професор Лі попросив випробуваного прочитати пальцями китайський ієрогліф «Будда». Те, що суб’єкт із надздібностями «побачив» своїми пальцями, уже був не ієрогліфом, а сліпучим світлом. Більш ніж десять учених, які брали участь в експерименті, були вражені цим фактом.

Експеримент проводився за допомогою подвійного сліпого методу, у якому ні тестувальний, ні випробуваний не знали, що в аркуші паперу, скрученому в рулон, зображено ієрогліф «Будда». До того ж випробуваний бачив незвичайні явища, такі як світло, навіть якщо слово «Будда» було написане тибетською, бірманською або іншими мовами, які не розуміли ні випробуваний, ні експеримент.

Щоб знову перевірити цей феномен, професор Лі запросив узяти участь в експерименті Сунь Чулінь, співробітницю Інституту гуманітарних наук Китайського університету геолого-геофізичних досліджень. Сунь, що має надздібності, також побачила яскраве золоте світло, коли її попросили прочитати пальцями аркуш паперу із зображеним на ньому словом «Будда».

Професор Лі також виявив, що навіть фонетичне позначення слова «Будда» є для випробуваних у вигляді світла. Це показує, що правильна вимова слова Будда також пов’язана з вищою енергією в інших просторах і може викликати резонанс. Отже, ми можемо зробити висновок, що коли стародавні вдосконалювальники читали уривки з буддійських сутр або молилися, їх свідомість, голос і слова могли резонувати з вищою енергією космосу.

Іншими словами, людство може підключатися до вищої енергії Всесвіту та резонувати з ним через свідомість та мову.

Диво, що трапилося з власницею ювелірного бізнесу в Нью-Йорку

Це сталося торік. Оснот Гад, 73-річна американка єврейського походження, яка емігрувала до США у 1960-х роках, керує сімейним ювелірним бізнесом і часто подорожує світом у пошуках дорогоцінного каміння для прикрас. 12 березня 2020 року її молодший брат, який живе в районі Манхеттену, приїхав до неї до Лонг-Айленду у вихідні дні. За тиждень після від’їзду брата Оснот відчула себе погано. Вона втратила нюх та смак і ледве могла дихати.

21 березня 2020 року жінка звернулася до лікарні, де в неї виявили симптоми коронавірусної інфекції. Лікар порадив їй залишатися на карантині вдома і приймати препарат тайленол (популярні в США ліки, які можна купити в аптеці) один раз на чотири години. Через деякий час її стан погіршився.

Оснот Гад, власниця ювелірного бізнесу з Нью-Йорка

«Я не могла дихати, — згадувала вона. — Коли подруга Луїза подзвонила мені, я ледве могла говорити. Мій голос ставав усе слабшим і слабшим. Луїза спробувала підтримати мене, радячи зробити глибокий вдих, але я не могла цього зробити».

Потім Луїза розповіла Оснот про Фалунь Дафа, практику самовдосконалення, що ґрунтується на принципах «Істина, Доброта, Терпіння». Поділившись із нею історіями людей, які чудово виліковувалися від хвороб, повторюючи фрази «Фалунь Дафа несе добро» і «Істина, Доброта, Терпіння — праведні принципи», Луїза запропонувала Оснот зробити те саме.

Оснот погодилася спробувати.

«На той момент я не знала, що робити. Знайомий лікар порекомендував мені не звертатися до лікарні, бо там мене під’єднають до апарату штучної вентиляції легень, — пояснила вона. — А я не хотіла цього робити».

Оснот і далі повторювала фрази. Дивно, але вона зауважила, що ці фрази насправді допомагають їй дихати. Вона зателефонувала Луїзі й сказала, що людина, яка вигадала ці фрази, дійсно знає, як правильно дихати.

«За три дні я навчилася дихати й не затримувати дихання», — продовжила вона.

Вона сказала, що ці фрази повністю змінили її стан. Тепер вона вимовляє їх, коли засинає, прокидається, гуляє, коли в неї виникають погані думки або вона почувається пригніченою.

Жінка впевнена, що її врятувала практика Фалунь Дафа.

«Я маю бути дуже вдячна засновнику Фалуньгун, і я мушу подякувати Луїзі. Можливо, Бог послав її, Учитель Фалунь Дафа надіслав її… Це такий подарунок», — сказала вона.

Фалунь Дафа вчить людину дотримуватися принципів «Істина, Доброта, Терпіння». Основні принципи цієї практики викладені в Книзі «Чжуань Фалунь», крім того, Фалуньгун також включає п’ять комплексів вправ.

У Китаї десятки мільйонів людей здобули користь від цієї мирної практики як у фізичному, так і духовному плані. Побоюючись стрімкої популярності Фалунь Дафа, колишній лідер Комуністичної партії Китаю (КПК) Цзян Цземінь у липні 1999 року ініціював загальнонаціональне переслідування Фалунь Дафа.

Крім затримань і тортур практикувальників Фалуньгун, КПК також сфабрикувала численні брехливі історії, щоб зганьбити Фалунь Дафа й розпалити ненависть до практики в серцях людей. Станом на червень 2021 року підтверджено понад 4600 випадків смерті практикувальників Фалунь Дафа, які померли в результаті переслідування.

Крім того, багато практикувальників Фалуньгун стали жертвами насильницького вирізання органів, але їхні імена невідомі, оскільки вони відмовилися розкрити свої імена під час арешту.

Попри переслідування в Китаї, Фалунь Дафа й далі залучає людей як усередині, так і за межами Китаю. Це явно свідчить про силу слів «Істина, Доброта, Терпіння».

Історія Оснот Гад показує, що фрази «Фалунь Дафа несе добро» і «Істина, Доброта, Терпіння — праведні принципи» несуть величезну енергію, яка дала змогу жінці вилікуватися від інфекції, а й допомагає зберігати спокій.

Учені ще не змогли з’ясувати, яку частоту мають фрази «Фалунь Дафа несе добро» та «Істина, Доброта, Терпіння — праведні принципи» і як ДНК реагує на них. Але ми знаємо, що ці фрази знайшли відгук у людських клітинах та захистили Оснот від коронавірусної інфекції.

Фактично, багато людей теж зазнали таких чудес, і їх історії були опубліковані на сайті «Мінхуей». Ті, хто вижив після інфекції, називають «Фа Лунь Да Фа Хао» (Фалунь Дафа несе добро) і «Чжень Шань Жень Хао» (Істина, Доброта, Терпіння — праведні принципи) дев’ятьма правдивими словами [фрази складаються з дев’яти китайських ієрогліфів].

Фактично, Дун Юхун, лікар-інфекціоніст швейцарської фармацевтичної компанії та інші вчені вивчили 36 випадків зараження коронавірусом пацієнтів із шести етнічних груп у шести країнах. Серед одинадцяти пацієнтів у критичному стані десять повністю одужали, й один відчув значне покращення після виголошення цих фраз.

Висновок

Як згадувалося раніше, емоції можуть впливати на здоров’я. Людська ДНК та клітини також можуть резонувати з космічною енергією. У разі поєднання з гарною енергією людське тіло стає здоровим. Про це свідчать наукові дані, про які йшлося раніше.

Щире проголошення цих двох згаданих вище фраз допомагає людині поєднатися з космічною енергією «Істина, Доброта, Терпіння». Підтримуваний позитивною енергією Всесвіту імунітет стає сильнішим і може впоратися з інфекційними хворобами, стресом та тривогою.

Багато надприродних явищ не є містикою. Ключ до розуміння цих явищ полягає в неупередженому ставленні та ширшому погляді на світ. З допомогою цього ключа ми можемо відкрити безліч таємниць людського здоров’я, життя та Всесвіту.

Самовдосконалювання та духовні практики мають довгу історію. Вони дуже глибокі та перевершують сучасну науку. Усі великі мудреці в історії, хоч би яким релігійним школам чи методам вони слідували, по суті, вчили людей різним способам удосконалення та повернення до витоку.

Повернемося до теми здоров’я. Ні Бодхісаттва, ні Будда ніколи не мають проблем зі здоров’ям. Чому? Тому що істота, поєднана з космічною енергією, перевершує рівень, на якому можуть діяти хвороби, і тому не доводиться турбуватися про погане здоров’я.

Автор: Світлана

Джерело: Minghui.org

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic