Фалунь Дафа в Україні і в світі

Резонанс. Загадкові та наукові способи підвищення імунітету людського тіла (частина 1)

18 місяців пандемії коронавірусу докорінно змінили життя суспільства, нещодавно новий спалах інфекції вразив Індію, Тайвань, материковий Китай та інші країни. Водночас з’явилися нові штами вірусу, які мають підвищений рівень інфікування та трансмісивність, що також знизило ефективність вакцин. Оскільки чудодійних ліків немає, чи можемо ми підвищити імунітет людей, щоб безпечно та повністю протистояти вірусам?

Насправді багато людей швидко одужали після зараження Covid-19 і без проходження лікування. Як це відбулося?

Фото: pixabay.com

Як згадується нижче, вчені виявили, що ДНК людини виконує більше функцій, ніж запис генетичної інформації.

Зібравши воєдино відповідну інформацію, можна виявити, що вже знайдено способи зміцнення імунітету. Сподіваюся, що обговорення цієї теми дасть читачам глибше розуміння цього питання та допоможе зміцнити здоров’я.

Це важлива тема, оскільки нові штами вірусу зменшили ефективність дії вакцин. Підвищення імунітету може мати вирішальне значення в боротьбі з коронавірусом.

Типи резонансу

Розгляньмо просте явище резонансу, коли вібрація однієї фізичної системи викликає вібрацію іншої фізичної системи. Іншими словами, коли частоти двох об’єктів збігаються, вібрація може легко переходити від одного до іншого. Найпоширеніша форма резонансу належить до акустичного резонансу. У нашому житті є безліч типів резонансу, таких, як резонанс музичних інструментів, коливання барабанних перетинок та резонанс в електричних колах.

Почнемо зі звуку. Звук буває різної частоти. Наприклад, високий звук має різке звучання, а низькочастотний — глибоке. Фактично, тепло, сонячне світло, розумова діяльність, емоції, думки, слова, людське тіло і Всесвіт — усе це хвилі, що мають свою частоту. Отже, чи можуть пам’ять та емоції мати фізичний резонанс? Це цікава тема, оскільки вона пов’язана з нашим здоров’ям та імунітетом. Ми повернемося до неї пізніше.

ДНК та хвилі

Російський біофізик та молекулярний біолог Петро Гаряєв досліджував лазерні технології, безвипромінювальну форму матерії, наноструктуру, надпровідність, космічні промені та гамма-астрономію.

В одному експерименті Гаряєв показав, що ДНК може поглинати протони. Помістивши ДНК у кварцовий контейнер, він обробив зразок слабким світлом лазера. Прилад показав, що ДНК поглинула всі протони, як губка, що поглинає воду.

Світлова енергія може поглинатися людським тілом, як вода. Після чого енергія може бути збережена та використана. Згаданий вище феномен резонансу Шумана також є прикладом поглинання людським тілом енергії Всесвіту для самозахисту.

Радіо та хвилі

Сьогодні багато мобільних телефонів мають можливість бездротової зарядки. Акумулятор можна заряджати без дроту через електромагнітну котушку. Ця бездротова зарядка працює з допомогою передачі електромагнітних хвиль такого ж спектра, що й передачі сигналу радіостанцій.

Усередині радіо є тюнер, який вибирає частоту. Частиною тюнера є регульована котушка із дроту, відома як індуктор. Коли тюнер налаштований, він може приймати сигнали з різних радіостанцій.

Тож чи є в космосі інші різновиди енергії, які можуть принести нам користь?

Частина 2

Автор: Світлана

Джерело: Minghui.org

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне

    pic
    pic