Фалунь Дафа в Україні і в світі

МЕДИТАЦІЯ, ЯКА РОЗКРИВАЄ КРАСУ

Хоча медитація притаманна східним практикам, нині її практикують у всьому світі, зокрема й в Україні. Про користь медитації нічого й говорити, оскільки вчені вже оприлюднили низку досліджень, які підтверджують її користь. Проте про саму суть медитації варто дещо розтлумачити, оскільки нині за медитацію видають фантазування, візуалізацію, розслаблення тіла тощо. У такому разі не досягти ні сконцентрованості, ні гармонізації тіла й розуму, ні тонусу тіла.

Медитація — це не переключитися з чогось на щось. Це духовна практика, яка передбачає очищення помислів, відмову від впертих устремлінь, співнастрій зі Всесвітом. Тому якщо людина сидить у медитації з похмурим виразом обличчя, насуплена — то це якраз те, що слід виправляти в медитації.

Ще одна важлива сторона — рівна спина й поза лотоса — адже медитація передбачає очищення енергетичних каналів. Тому це те, до чого слід прагнути в медитації.

Нині найпрогресивнішою практикою самовдосконалення є школа Фалунь Дафа. Вона також включає медитацію у свої 5 комплексів вправ. Але найголовніше, це те, що вона наголошує на вдосконаленні свого серця, на плеканні високих моральних чеснот.

У такому разі й медитація набуває зовсім іншого величнішого змісту. Людина свідомо відганяє погані думки, вчиться розрізняти праведні й неправедні речі. Випрямляється тіло й душа, і проявляється краса душі і тіла. Тоді і в медитації маємо образ красивий, і, дійсно, гармонійний!

На фото практикувальниця Фалунь Дафа виконує медитацію.

Матеріалістична теорія комунізму, яка сьогодні всіляко намагається просувати свої концепції, звісно, проти такого виду саморозвитку, як медитація. На школу Фалунь Дафа зокрема в комуністичному Китаї посипалися не лише наклепницькі статті, а й арешти. Це протистояння триває донині, і поширилося по всьому світу. В потоках інформації людині по справжньому дається вибір.

  • Чому існують люди

    Купити книгу Чжуань Фалунь а Україні
  • медитація Фалунь Дафа онлайн
  • Популярне